Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Bezpieczne i bezstresowe wakacje dzięki oryginalnym akcesoriom BMW.

Dla wielu osób wakacje to ulubiony czas w roku. Jednak wakacyjne wyjazdy mogą być wyzwaniem dla każdej rodziny. Dzięki specjalnym oryginalnym akcesoriom BMW, opracowanym z myślą o podróżach i wypoczynku, takie wyzwania można pokonać bez problemu. Na przykład, oryginalne foteliki samochodowe BMW zapewniają ochronę dzieci podczas wakacyjnych wypadów.

BMW
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~127,28 KB)
  
Photos(25x, ~104,49 MB)
  
Videos(1x, ~292,89 MB)

Monachium. Dla wielu osób wakacje to ulubiony czas w roku. Jednak wakacyjne wyjazdy mogą być wyzwaniem dla każdej rodziny. Dzięki specjalnym oryginalnym akcesoriom BMW, opracowanym z myślą o podróżach i wypoczynku, takie wyzwania można pokonać bez problemu. Na przykład, oryginalne foteliki samochodowe BMW zapewniają ochronę dzieci podczas wakacyjnych wypadów. Zestawy podróżne opracowane przez BMW, takie jak tylna torba Fond, zapewniają porządek wśród wakacyjnych walizek. Dodatkowy bagaż można bezpiecznie przechowywać w bagażnikach dachowych, natomiast rowery można zamocować na dachowym uchwycie do rowerów lub tylnym uchwycie na hak holowniczy. Torba termiczna oraz boczna osłona przeciwsłoneczna zapewnią dobre samopoczucie podróżnych. Ponadto, wakacje to dla dzieci doskonały moment, aby rozpocząć naukę jazdy na rowerze, co przyjdzie im bardzo łatwo przy użyciu rowerka BMW Kids Bike. Wykorzystując naturalną ruchliwość maluchów, taki rowerek pozwala im uczyć się, bawiąc. Oczywiście, każdy pasażer powinien założyć kamizelkę bezpieczeństwa, która zwiększa bezpieczeństwo na wypadek awarii oraz pozwala na uniknięcie mandatów w przypadku przejazdu przez kraje, gdzie posiadanie takich kamizelek jest obowiązkowe. Wszelkie „pamiątki z wakacji” pozostałe na karoserii i wewnątrz samochodu można usunąć przy użyciu oryginalnych środków do czyszczenia i pielęgnacji BMW, takich jak koncentrat do usuwania silikonu, nanowosk twardy czy pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej.

 

Maksymalna ochrona i komfort jazdy dla dzieci.

Oryginalne foteliki samochodowe BMW to idealne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy dla dzieci. Trzy różne modele fotelików zapewniają optymalne warunki przewożenia niemowląt, małych dzieci oraz dzieci do ok. 12. roku życia. Foteliki samochodowe BMW spełniają wymagania europejskiej normy ECE R44-04 dla urządzeń przytrzymujących dla dzieci oraz przeszły testy na zgodność z wymogami bezpieczeństwa organizacji EURO NCAP. W ramach tego procesu wykonano dodatkowe testy zderzeniowe przednie i boczne, przeprowadzone w rzeczywistych warunkach eksploatacji. Wszystkie foteliki dziecięce BMW zostały wyposażone w opatentowaną technologię Airpad. Zintegrowane poduszki powietrzne kontrolują przemieszczanie się głowy w przypadku zderzenia bocznego. Foteliki dziecięce gwarantują komfortową pozycję siedzącą przy zachowaniu dużej swobody ruchu.

 

Foteliki samochodowe BMW są dostępne w klasycznej kombinacji czarno-antracytowej lub w sportowym połączeniu czarno-niebieskim. Wszelkie materiały użyte przy ich produkcji spełniają wymagania standardowych testów warunków skrajnych dla zastosowań motoryzacyjnych, umożliwiają wymianę ciepła i zapewniają dostateczne odprowadzanie wilgoci oraz dopływ świeżego powietrza.

 

Trzy modele fotelików dziecięcych dla różnych grup wiekowych.

Fotelik BMW BABY SEAT GROUP 0+ doskonale nadaje się dla dzieci w wieku do około 15 miesięcy. Siedzisko jest wygodnie mocowane do bazy ISOFIX w pozycji zwróconej do tyłu. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia oddzielnie dostępna baza ISOFIX, podłączona do punktów mocowania ISOFIX pojazdu, która, dzięki zastosowaniu wspornika, oferuje jeszcze większą stabilność.

 

Fotelik BMW JUNIOR SEAT GROUP 1 to idealne rozwiązanie przeznaczone dla dzieci w wieku od około 12 miesięcy do czterech lat życia. Siedzisko jest bezpiecznie połączone z pojazdem za pośrednictwem podstawy ISOFIX i może być skierowane zarówno do tyłu, jak i do przodu.

 

Dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat życia zaleca się korzystanie z fotelików BMW JUNIOR SEAT GROUP 2/3, wpinanych do punktów mocowania samochodu za pomocą zintegrowanych przyłączeń do uchwytów ISOFIX w siedziskach tylnych. Dzięki regulacji wysokości i szerokości siedziska jedną ręką, fotelik „rośnie” razem z siedzącym w nim dzieckiem. Co więcej, siedzisko można po prostu złożyć i przechowywać lub transportować poza pojazdem w dołączonym plecaku.

 

Niezależnie, co zapakujesz – akcesoria BMW to bezpieczny i wygodny przewóz bagaży.

Wewnątrz samochodu, ekskluzywne systemy transportu i torby do przechowywania oferują wielofunkcyjne opcje przewożenia bagażu oraz wyróżniają się prostotą i bezpieczeństwem mocowania, wysoką jakością wykonania i maksymalną funkcjonalnością. Na przykład, osłona na oparcie fotela, którą można zamocować do przednich zagłówków i do dolnej części każdego przedniego siedzenia, oferuje wiele zamykanych schowków oraz dodatkowe opcje dołączenia pudełka na chusteczki czy butelkę, która może być wygodnie przechowywana w zintegrowanym uchwycie. Wysokiej jakości osłonę na oparcie można także złożyć i wykorzystywać jako praktyczną torbę przeznaczoną do użytku poza pojazdem. Tylna torba BMW Fond jest wykonana z materiału łączącego elementy ze skóry naturalnej. Bezpiecznie przymocowana do siedziska tylnego za pomocą środkowego pasa bezpieczeństwa, torba ma – oprócz dużej ilości miejsca na małe przedmioty, takie jak zabawki dla dzieci – wyjmowaną kosmetyczkę i dwa zintegrowane uchwyty na kubki. Przy użyciu dwóch uchwytów i zintegrowanego paska na ramię, tylną torbę Fond można wygodnie nosić także poza samochodem.

 

Atrakcyjnie zaprojektowana lodówka turystyczna BMW w kolorach czarnym i antracytowym również ułatwia wakacyjny wyjazd z dziećmi. Podłączona do pokładowego źródła zasilania o napięciu 12 V, lodówka mieści 14 litrów schłodzonej żywności i napojów, gwarantując prowiant nawet na dłuższych trasach.

Zestaw składający się z osłony ochronnej na oparcie fotela BMW oraz maty ochronnej pod fotelik dziecięcy BMW gwarantuje dwie korzyści naraz. Na przykład zamocowanie osłony ochronnej na oparciach foteli przednich pozwala chronić je przed zabrudzeniami przenoszonymi przez buty dzieci siedzących z tyłu. Co więcej, osłona zawiera także dwie torby do bezpiecznego przechowywania dziecięcych książek lub zabawek, zabranych na podróż. Mata ochronna pod fotelik BMW jest zamocowana do zagłówków siedziska tylnego i dzięki piankowemu wypełnieniu, chroni przed powstawaniem odgnieceń po korzystaniu z fotelików dziecięcych. Co więcej, taka mata skutecznie chroni fotele przednie przed zabrudzeniem spowodowanym przez dziecięce obuwie.

 

System BMW Travel & Comfort – jeden uchwyt bazowy, wiele opcji.

Modułowy system BMW Travel & Comfort zwiększa przyjemność podróży i komfort wewnątrz samochodu. Za pomocą złącza ślizgowego, system ten pozwala na łatwe i bezpieczne mocowanie wielu elementów składowych systemu do uchwytu bazowego, przymocowanego do prętów zagłówka siedzeń przednich. Wśród dostępnych opcji znajduje się uchwyt na różne modele tabletów Apple iPad oraz Samsung Galaxy. Uchwyt można obracać, regulować jego kąt nachylenia i obracać o 360 stopni, co zapewnia wygodę oglądania filmów w układzie poziomym oraz komfort korzystania z aplikacji biurowych w układzie pionowym. W razie potrzeby, do uchwytu bazowego można też przymocować składany stolik z regulacją wysokości i pochylenia, wyposażony w zintegrowany uchwyt na kubek, podobnie jak wieszak na odzież czy uniwersalny haczyk.

 

Ochrona przeciwsłoneczna.

Na dobre samopoczucie pasażerów wpływa także klimat wnętrza samochodu. Z tego względu doradzamy używanie osłony przeciwsłonecznej BMW jako doskonałego dopełnienia systemu klimatyzacji. Osłony dostępne są na tylną szybę oraz na szyby boczne przedziału tylnego wielu samochodów BMW. Ich użycie nie wymaga zamknięcia okien. Dzięki dokładnemu dopasowaniu konstrukcji, osłona oferuje doskonałą ochronę dla pasażerów z tyłu, a w szczególności dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, jednocześnie obniżając temperaturę wewnątrz samochodu. Zastosowanie osłony zmniejsza także odblaski na ekranie urządzeń multimedialnych, takich jak tablety.

 

Nauka jazdy na rowerze BMW Kids Bike.

Po przybyciu na miejsce wypoczynku po długiej podróży, dzieci w końcu mogą dać upust swojej naturalnej chęci ruchu i aktywności. Do tego celu najlepiej nadaje się rowerek BMW Kids Bike. Jako połączenie rowerka biegowego z napędem, Kids Bike to idealny prezent dla dzieci w wieku od 2½ do 6 lat życia. Maluchy mogą ćwiczyć równowagę, wyczucie prędkości oraz korzystanie z hamulców dzięki zastosowaniu przednich hamulców szczękowych zamocowanych już na wersji chodzika. Natomiast po łatwym zamontowaniu dołączonego zespołu napędowego, pedałów, łańcucha oraz hamulca w pedałach, także i starsze pociechy mogą rozpocząć naukę jazdy. Rowerek Kids Bike został wyposażony w 14-calowe nadmuchiwane opony, siatkę na kierownicę oraz torebkę na drobiazgi mocowaną do ramy. Funkcje bezpieczeństwa to światła odblaskowe i odblaskowy kask rowerowy dla dzieci.

 

Doskonale dobrane produkty do czyszczenia i pielęgnacji.

Każda wycieczka pozostawia po sobie ślady wewnątrz samochodu. Na szczęście łatwo je usunąć przy użyciu oryginalnych środków do czyszczenia i pielęgnacji marki BMW. Na przykład, koncentrat do usuwania silikonu całkowicie eliminuje nawet silne zabrudzenia spowodowane przez sadzę z oleju napędowego, smary, wosk i zaschnięte pozostałości owadów i silikonu z szyb i reflektorów pojazdu. Nanowosk twardy zapewnia maksymalną ochronę przed żywicą drzew, solą do odśnieżania oraz innymi czynnikami środowiska. Dodatkowo nanowosk ułatwia usuwanie zabrudzeń powstałych po jego naniesieniu. Co więcej, pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej marki BMW gruntownie i delikatnie czyści wszystkie skórzane elementy tapicerki stanowiące wyposażenie samochodu BMW. Środki do czyszczenia i pielęgnacji z kolekcji „PureCare inspired by BMW I” są wyjątkowo delikatne, a ich działanie jest długotrwałe. Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników, te produkty są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

 

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

 

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Ten międzynarodowy koncern obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

 

W roku 2015 firma BMW Group sprzedała około 2,247 mln samochodów oraz niemal 137 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem wyniósł 9,22 mld EUR, a obroty 92,18 mld EUR. Na dzień 31 grudnia 2015 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 122 244 osoby.

 

Sukces BMW Group od samego początku wynika z myślenia długofalowego oraz podejmowania odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie