Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BMW Motorrad na targach INTERMOT 2016.

Premierowe modele z serii BMW Motorrad Heritage, Tour, Roadster, Adventure oraz Sport

BMW Motorrad
·
Brands
·
Scooter
·
Wyposażenie motocyklisty
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~87,63 KB)

Monachium. BMW Motorrad kontynuuje ofensywę na rynku motocykli i skuterów. Nowy R nineT Scrambler oraz nowy model G 310 R zostały właśnie z powodzeniem zaprezentowane w mediach. Światowa premiera przeprojektowanego maxi skutera BMW C evolution odbędzie się podczas paryskiej wystawy Mondial de l'Automobil w dniu 29 września 2016 r. Po raz pierwszy model C evolution będzie dostępny w dwóch wersjach – w tym jednej o rozszerzonym zasięgu 160 kilometrów. Jest to tylko jedna z wielu propozycji BMW Motorrad, które zostaną przedstawione na tegorocznych międzynarodowych targach motocykli i skuterów INTERMOT, odbywających się w Kolonii w dniach od 4 do 9 października 2016 r.

W ramach oferty Heritage, Tour, Roadster, Adventure oraz Sport, BMW Motorrad zaprezentuje dwa całkiem nowe modele motocykli, a kilka modeli, które przeszły znaczące zmiany projektowe, doczeka się swoich światowych premier. W zakresie bezpieczeństwa jazdy na motocyklu, BMW Motorrad zaprezentuje system Inteligentnego połączenia alarmowego, nowego specjalnego elementu wyposażenia, które po raz pierwszy zostanie przedstawione szerszej publiczności. System połączenia alarmowego zostanie wprowadzony w motocyklach BMW jako w pełni zintegrowane rozwiązanie w pierwszych miesiącach 2017 roku.

Oprócz premierowych modeli motocykli wprowadzanych na różne segmenty rynku, podczas targów w Kolonii BMW Motorrad zaprezentuje również nową kolekcję akcesoriów dla motocyklisty na nowy sezon. Prezentowana oferta zawierać będzie całkowicie nowy kask, wyznaczający nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, aerodynamiki oraz uniwersalności.

Wszyscy przedstawiciele mediów uczestniczący w targach INTERMOT w dniu prasowym są serdecznie zaproszeni na konferencję prasową BMW Motorrad.

Konferencja prasowa odbędzie się we wtorek, 4 października 2016 r. w godzinach 10.00-10.30 przy stoisku BMW Motorrad w hali nr 6.

Materiały prasowe (teksty i zdjęcia) dotyczące wszystkich nowych produktów prezentowanych podczas targów INTERMOT zostaną udostępnione przez BMW Group PressClub w dniu 4 października 2016 r., o godzinie 10.30 i opublikowane pod adresem www.press.bmwgroup.com. Powyższa witryna zawiera również szczegółowe informacje na temat pozostałych modeli motocykli i maxi skuterów marki BMW, akcesoriów do motocykli z kolekcji BMW Motorrad, jak również inne ciekawostki związane ze światem BMW Motorrad.

Po zakończeniu targów INTERMOT 2016 w Kolonii nadejdzie czas na przygotowania do światowych targów motocyklowych EICMA 2016, odbywających się w Mediolanie. Również i tam BMW Motorrad zaprezentuje całą gamę premier. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do wcześniejszego poinformowania o naszej konferencji prasowej w Mediolanie, która odbędzie się w dniu 8 listopada 2016 r., w godzinach od 10.00 do 10.30 w hali 14.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

 

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

 

BMW Group

 

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Ten międzynarodowy koncern obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

 

W roku 2015 firma BMW Group sprzedała około 2,247 mln samochodów oraz niemal 137 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem wyniósł 9,22 mld EUR, a obroty 92,18 mld EUR. Na dzień 31 grudnia 2015 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 122 244 osoby.

 

Sukces BMW Group od samego początku wynika z myślenia długofalowego oraz podejmowania odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie