Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

„Urban guide by BMW i3 x LABEL” – poznaj kreatywne oblicze miast widziane oczami lokalnych ambasadorów

Subiektywny przewodnik przedstawiający niebanalne miejsca Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa czy Trójmiasta widziane oczami ich rodowitych mieszkańców i kreatywnych ludzi – „Urban guide by BMW i3 x LABEL” stawia na kreatywność, dobry dizajn i promocję lokalności.

I01
·
BMW i3
·
BMW i Automobile
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~226,28 KB)
  
Photos(3x, ~10,79 MB)

Subiektywny przewodnik przedstawiający niebanalne miejsca Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa czy Trójmiasta widziane oczami ich rodowitych mieszkańców i kreatywnych ludzi – „Urban guide by BMW i3 x LABEL” stawia na kreatywność, dobry dizajn i promocję lokalności.

‒ Do współtworzenia „Urban guide” zaprosiliśmy lokalnych aktywistów i świadomych konsumentów, ludzi, których cenimy za kreatywność i pasję. Każde miasto przedstawiamy przez pryzmat lokalnego ambasadora i naszego przewodnika. I tak po Poznaniu oprowadza nas projektantka biżuterii Anna Orska, zaś swoje miejsca we Wrocławiu pokazuje fotografka Paulina Kolondra. Wraz z naszymi przewodnikami odwiedzamy najlepsze galerie, concept store’y, hotele, restauracje i kawiarnie, miejsca wyróżniające się dobrym dizajnem i atmosferą wyrażającą ducha miasta. Cenimy dobre wzornictwo, jakość i świadome wybory naszych czytelników, dlatego Polskę przemierzamy elektrycznym BMW i3, łączącym w sobie wartości, którymi kierujemy się na co dzień. 
Dokładnie przemyślany, czasem niewidoczny, ale obecny nawet w najmniejszym detalu dizajn, który odpowiada na nasze potrzeby i stanowi część naszego życia, duży szacunek dla środowiska oraz niezapomniane doznania ‒ to wszystko znaleźliśmy w BMW i3, dlatego wybraliśmy je na towarzysza wyjątkowych wypraw po Polsce ‒ mówią Magda Świć i Paweł Rafa z LABEL magazine.

Relacja z wypraw po Polsce i rekomendacje miejsc, które warto zobaczyć, pojawią się na dedykowanym akcji portalu UrbanGuide.pl oraz w mediach społecznościowych uczestników i partnerów akcji.

 

BMW i3

Jest symbolem nowego spojrzenia na przyszłość motoryzacji. Dopracowany w każdym detalu dizajn elektrycznego BMW i3 zachwyci fanów wzornictwa użytkowego. Przestronne, minimalistyczne wnętrze podkreśla wizjonerskiego ducha marki i jest typową dla niej interpretacją ekologii, wyrażonej m.in. przez zastosowanie materiałów naturalnych czy z recyklingu. Niemalże bezgłośne auto świetnie sprawdza się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypadów za miasto (zasięg do 200 km) oraz pozytywnie zaskakuje przyspieszeniem. BMW i3 można łatwo i szybko ładować nie tylko w domu za pośrednictwem zwykłego gniazdka czy opcjonalnej stacji ładowania Wallbox, ale przy jednej z publicznych stacji ładowania.

 

 

LABEL magazine

Polsko-angielski dwumiesięcznik o dizajnie, architekturze sztuce i trendach, laureat kilku nagród GrandFront za najlepsze polskie okładki prasowe. LABEL przedstawia ludzi tworzących funkcjonalny i spójny dizajn, promuje talenty, inspiruje, by żyć lepiej i piękniej. Wśród tematów poruszanych na łamach LABEL magazine znajdują się m.in. architektura, wnętrza, food design, branding, grafika, ilustracja, malarstwo i typografia. Magazyn jest także dostępny w wersji na iPada, a sieć dystrybucji obejmuje wiele miast w Europie i na świecie, m.in. Nowy Jork, Sztokholm i Berlin.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdą Świć, LABEL magazine

 

tel.: 692 440 120, e-mail: magda@label-magazine.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie