Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BIZNES JEŹDZI W MINI – NOWA OFERTA DLA FIRM

W nowej ofercie MINI dla biznesu dostępne są MINI Clubman oraz MINI Hatch. Te dwa samochody łączą praktyczność, dynamikę jazdy i wyjątkowy styl. Dzięki temu idealnie odpowiadają na potrzeby flot nowoczesnych firm, które oprócz funkcjonalności, szukają także pojazdów budujących ich wizerunek. MINI oferowane są w specjalnych cenach oraz w ramach MINI Comfort Lease.

F54
·
MINI Clubman
·
MINI
·
MINI 5 door
·
Pojazdy specjalne
·
Pricing
·
Sprawy korporacyjne
·
Korporacja - finanse, fakty i liczby
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~244,76 KB)
  
Photos(1x, ~7,02 MB)

W nowej ofercie MINI dla biznesu dostępne są MINI Clubman oraz MINI Hatch. Te dwa samochody łączą praktyczność, dynamikę jazdy i wyjątkowy styl. Dzięki temu idealnie odpowiadają na potrzeby flot nowoczesnych firm, które oprócz funkcjonalności, szukają także pojazdów budujących ich wizerunek. MINI oferowane są w specjalnych cenach oraz w ramach MINI Comfort Lease.

MINI Clubman oraz MINI Hatch to przyciągające wzrok samochody z segmentu premium. Wyjątkowy komfort jazdy, zarówno w mieście, jak i w dłuższej trasie gwarantują dynamiczne właściwości jezdne. W zależności od potrzeb MINI może być wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak wyświetlacz head-up czy asystent parkowania ułatwiający poruszanie się po mieście. Pojemny bagażnik i 5 miejsc dla podróżujących sprawiają, że MINI Hatch i MINI Clubman Business Edition są funkcjonalne i dobrze sprawdzają się w roli samochodów służbowych. Teraz dostępne są w nowej ofercie dla biznesu.

MINI dla biznesu – szczegóły oferty

MINI Clubman One Business First Edition wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra i mocy 102 KM. Podstawowe wyposażenie obejmuje m.in. wielofunkcyjną kierownicę, czujniki parkowania z tyłu oraz 16-calowe aluminiowe felgi. Samochód dostępny jest w cenie specjalnej 79   900 PLN brutto lub w ramach MINI Comfort Lease. Przy opłacie wstępnej 10% miesięczna rata wynosi 750 PLN netto. 5-drzwiowe MINI Hatch z 1.2 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 102 KM kosztuje 69   000 PLN brutto. Podobnie jak Clubman, Hatch dostępny jest w ofercie Comfort Lease z ratą miesięczną 650 PLN netto przy 10% opłacie wstępnej.

Oferta zawiera pakiet serwisowy Service Inclusive na 5 lat/60 000 km oraz gwarantowaną wartość końcową. Oba samochody dostępne są także w ramach wynajmu długoterminowego Alphabet.

Więcej informacji dotyczących oferty MINI dla biznesu dostępne jest u Dealerów BMW.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Ten międzynarodowy koncern obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

 

W roku 2015 firma BMW Group sprzedała około 2,247 mln samochodów oraz niemal 137 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem wyniósł 9,22 mld EUR, a obroty 92,18 mld EUR. Na dzień 31 grudnia 2015 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 122 244 osoby.

 

Sukces BMW Group od samego początku wynika z myślenia długofalowego oraz podejmowania odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie