Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

„A NEW ERA”: nowy film BMW Group dostępny online. Dalszy ciąg kampanii z okazji stulecia BMW Group

Rozpoczęła się nowa era. Taki jest najważniejszy przekaz nowego filmu BMW udostępnionego za pośrednictwem wszystkich kanałów online. Film „A NEW ERA” po raz pierwszy pokazuje wszystkie cztery wizjonerskie samochody BMW Group obok siebie. W rok od setnej rocznicy założenia spółki czołowy producent samochodów i motocykli premium na świecie kontynuuje swoją kampanię „THE NEXT 100 YEARS”.

Przedsiębiorstwo
·
Jubileusz
·
Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~120,76 KB)
  
Photos(1x, ~2,13 MB)

Monachium. Rozpoczęła się nowa era. Taki jest najważniejszy przekaz nowego filmu BMW udostępnionego za pośrednictwem wszystkich kanałów online. Film „A NEW ERA” po raz pierwszy pokazuje wszystkie cztery wizjonerskie samochody BMW Group obok siebie. W rok od setnej rocznicy założenia spółki czołowy producent samochodów i motocykli premium na świecie kontynuuje swoją kampanię „THE NEXT 100 YEARS”.

 

„A NEW ERA” to drugi film prezentujący BMW Group na szczeblu korporacyjnym z jej mocnymi markami: BMW, MINI, Rolls-Royce oraz BMW Motorrad.

 

Pokazując po raz pierwszy cztery wizjonerskie samochody razem, nowy film online „A NEW ERA” nawiązuje do filmu „THE NEXT 100 YEARS”, którego tytuł był mottem ubiegłorocznej 100. rocznicy BMW Group. O tożsamości spółki zawsze stanowiły zorientowanie na przyszłość przełomowe innowacje, których siłą napędową jest jedyny w swoim rodzaju zespół ludzi, połączonych i zainspirowanych fascynacją mobilnością.

 

Z okazji rocznicy powstał spot telewizyjny, który po raz pierwszy pokazał aktywną rolę spółki w kształtowaniu przyszłości, jej chęć uczenia się i zmiany, zaangażowanie w innowacje technologiczne oraz odpowiedzialność społeczną. Temat spotu – „Razem tworzymy historię. Historię przyszłości” – podkreślał to wybiegające w przyszłość podejście.

 

Film online „A NEW ERA” kontynuuje i doprecyzowuje ten przekaz. W filmie tym przyszłość już nastała. „A NEW ERA”, będąc odpowiedzią na poprzedni spot, ukazuje wizję przyszłości i wciela w życie opisaną wcześniej wizję BMW Group.

 

Mobilność to swoboda poruszania się i osiągania celów w życiu. Samochody wizjonerskie marek BMW, MINI, Rolls-Royce oraz BMW Motorrad symbolizują tę wolność, oferując własną, charakterystyczną dla danej marki interpretację mobilności. Centralnymi tematami są autonomiczna jazda, indywidualność, bezpieczeństwo zapewniane przez innowacje oraz samochód jako aktywny towarzysz i doradca w codziennych sytuacjach. Film zwraca uwagę również na inne obszary innowacji, m.in. elektromobilność, współdzielenie pojazdów oraz łączność.

 

- „THE NEXT 100 YEARS” to było o wiele więcej niż samo tylko świętowanie rocznicy powstania naszej spółki. Nasza filozofia ciągłego patrzenia w przyszłość i ustanawiania wysokich standardów innowacyjności napędza codzienną pracę BMW Group – komentuje Bill McAndrews, dyrektor ds. komunikacji. – W filmie „A NEW ERA” podkreślamy tę koncepcję i przystosowujemy ją do naszej strategii korporacyjnej w nadchodzących miesiącach i latach.

 

Film „A NEW ERA” zostanie w szerokim zakresie zintegrowany z komunikacją cyfrową BMW Group, włącznie z własnymi platformami spółki i mediami społecznościowymi. Film został nakręcony w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych oraz Bangkoku w Tajlandii. Agencją kreatywną odpowiedzialną za niego jest Interone.

 

Film „A NEW ERA” zostanie również zintegrowany z wystawą BMW Group Future Exhibition w BMW Welt Double Cone.

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

 

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

 

BMW Group

 

BMW Group, właściciel trzech marek: BMW, MINI i Rolls-Royce, jest wiodącym producentem samochodów i motocykli klasy premium, świadczy też usługi finansowe i w zakresie mobilności. Firma prowadzi działalność na całym świecie za pośrednictwem 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz poprzez globalną sieć sprzedaży w ponad 140 krajach.

 

W 2016 r. BMW Group sprzedała na całym świecie ok. 2,367 mln samochodów oraz 145 000 motocykli. Zysk przed opodatkowaniem w roku finansowym 2015 wyniósł ok. 9,22 mld EUR przy dochodach wynoszących 92,18 mld EUR. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2015 r. w Grupie BMW było zatrudnionych 122 244 pracowników.

 

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie