Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW Lifestyle prezentuje pięć nowych kolekcji sportowych.

Monachium. Oferta BMW Lifestyle wzbogaciła się o pięć nowych kolekcji: Motorsport Heritage, Motorsport BMW, Golfsport i Yachtsport oraz Active. Nowe propozycje, które idealnie wpisują się w sportowy, aktywny styl życia sprawdzą się doskonale wraz z nadejściem wiosny 2017 roku.

Sport
·
Golf
·
BMW Golf Sport
·
BMW Yachtsport
·
BMW Jachty
·
BMW
·
Brands
·
BMW M
·
Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
·
BMW Design
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~128,09 KB)
  
Zdjęcia(25x, ~91,49 MB)

Monachium. Oferta BMW Lifestyle wzbogaciła się o pięć nowych kolekcji: Motorsport Heritage, Motorsport BMW, Golfsport i Yachtsport oraz Active. Nowe propozycje, które idealnie wpisują się w sportowy, aktywny styl życia sprawdzą się doskonale wraz z nadejściem wiosny 2017 roku.

 

Sportowa elegancja w wielkomiejskim stylu, czyli BMW Active.

Kamuflaż, pod którym kryją się modele BMW przed oficjalną prezentacją, nieodparcie przyciąga uwagę. Teraz można będzie go podziwiać nie tylko na drodze. Charakterystyczny wzór kamuflujący zastosowano jako wiodący motyw wzorniczy, który pojawia się we wszystkich wyrobach należących do sportowej kolekcji BMW Active. Odcienie niebieskie i oliwkowe zestawione z żółtymi akcentami i elementami odblaskowymi tworzą paletę barw o nowoczesnym charakterze.

Kolekcja Active wyróżnia się nie tylko sportową elegancją w miejskim stylu, ale również zastosowaniem lekkich, szybkoschnących i oddychających tkanin, które sprawdzają się świetnie podczas wycieczek i zajęć na świeżym powietrzu. Praktyczne detale, takie jak kaptur z podszewką z dżerseju wyposażony w ściągacz czy wysoki, szalowy kołnierz w bluzie BMW Active Sweatshirt, gwarantują wyjątkową wygodę i maksymalną swobodę ruchów.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić nową kolekcję, ofertę praktycznych akcesoriów przydatnych na świeżym powietrzu, takich jak ręcznik BMW Active Functional Towel czy linia wytrzymałych toreb podróżnych, poszerzono o starannie dobrane akcesoria dla psów, np. smycz BMW Active Dog Leash. Dzięki nim także nasi czworonożni przyjaciele będą odpowiednio przygotowani na spotkanie z przygodą.

 

Od podręczników do historii po dzień dzisiejszy – kolekcje BMW Motorsport Heritage i BMW Motorsport.

Kolekcja BMW Motorsport Heritage, zainspirowana atmosferą lat siedemdziesiątych XX wieku, w stylowy sposób nawiązuje do długoletniej tradycji udziału marki BMW w wyścigach samochodowych. Kurtka BMW Motorsport Leather Jacket uszyta ze skóry jagnięcej najwyższej jakości to kultowy produkt emanujący duchem swojego wyścigowego pierwowzoru.

Zarówno kurtka, jak i pozostałe wyroby z kolekcji Heritage, z dumą prezentują oryginalne logo BMW Motorsport z lat siedemdziesiątych i wyróżniają się zaskakującymi, graficznymi liniami oraz atrakcyjną kolorystyką. Z pewnością zapragną je mieć zarówno fani, którzy od samego początku kibicują BMW Motorsport, jak i pasjonaci, którzy mają słabość do kultury lat siedemdziesiątych i klasyków BMW.

Współcześni miłośnicy sportów motorowych chętnie zapoznają się z nową kolekcją BMW Motorsport obejmującą szereg różnych modeli, dla których wspólnym mianownikiem są charakterystyczne paski BMW Motorsport, dynamiczny styl oraz materiały wysokiej jakości. Kolekcja ta jest próbą odtworzenia tradycyjnej atmosfery wyścigów BMW. Przebojem kolekcji jest kurtka BMW Motorsport Paper Jacket. Została uszyta z przypominającego papier, innowacyjnego materiału Tyvek®, po którym można pisać wodoodpornymi flamastrami, co czyni z niej niezbędny element garderoby każdego łowcy autografów szukającego trofeów na torach wyścigowych.

 

Kolekcja BMW Golfsport – na greenie w granacie i płomiennej czerwieni.

Kolekcja BMW Golfsport, stworzona z myślą o tych, którzy wolą się odprężyć, posyłając piłeczkę do dołka, obejmuje ekskluzywny wybór eleganckich sportowych strojów, takich jak koszulka polo BMW Golfsport Polo Shirt czy kurtka funkcyjna BMW Golf Functional Jacket, a także szeroką gamę praktycznego sprzętu obfitującego w pomysłowe rozwiązania.

Na przykład, superlekka torba BMW Golfsport Carry Bag nie tylko imponuje inteligentnym rozmieszczeniem wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni oraz siedmioma przegrodami na kije golfowe, ale też ma lekkie aluminiowe nóżki, (z ręcznym mechanizmem wysuwania), które gwarantują optymalny kontakt z podłożem. Wodoodporna technologia OGIO, zachowujący kształt, odpinany pokrowiec przeciwdeszczowy oraz wodoszczelne zamki i szwy wspólnie dbają o to, by cały golfowy ekwipunek był suchy bez względu na pogodę.

Elegancka kolorystyka kolekcji oparta na granacie i płomiennej czerwieni sprawi, że zamach każdego gracza, niezależnie od handicapu, nabierze wyjątkowej, stylowej energii.

Zestaw upominkowy BMW Golfsport Gift Set ucieszy zarówno zawodowych golfistów, jak i początkujących amatorów. Po otwarciu dużego pudełka przypominającego kształtem piłkę golfową, oczom ukazują się dwie piłeczki golfowe Pro V1 doskonałej jakości, wyprodukowane przez firmę partnerską Titleist, a także pitchfork do naprawiania uszkodzeń nawierzchni na greenie oraz czapka BMW Golfsport Cap. Pośrodku czapki znajduje się praktyczny magnes, dzięki któremu dwa znaczniki z logo BMW (które również wchodzą w skład zestawu) są zawsze w zasięgu ręki.

 

Kolekcja BMW Yachtsport

BMW Lifestyle po raz kolejny wnosi ożywczy powiew w świat żeglarzy. Niezwykle udana kolekcja BMW Yachtsport obejmuje torby, odzież i akcesoria, które imponują eleganckim, sportowym wzornictwem oraz znakomitą jakością. Wiatroszczelne i wodoodporne materiały są gotowe sprostać największym trudom żeglugi, a swobodne fasony i wyszukane detale gwarantują niezrównaną wygodę. Akcesoria wchodzące w skład tej kolekcji to także połączenie funkcjonalnych materiałów z eleganckimi elementami wzorniczymi w stylu marynistycznym.

Kolekcje BMW Sport są dostępne od kwietnia 2017 r. w sklepie internetowym shop.bmw.com oraz w wybranych Centrach BMW i salonach motoryzacyjnych.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

 

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

 

BMW Group, właściciel trzech marek: BMW, MINI i Rolls-Royce, jest wiodącym producentem samochodów i motocykli klasy premium, świadczy też usługi finansowe i w zakresie mobilności. Firma prowadzi działalność na całym świecie za pośrednictwem 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz poprzez globalną sieć sprzedaży w ponad 140 krajach.

 

W 2016 r. BMW Group sprzedała na całym świecie ok. 2,367 mln samochodów oraz 145 000 motocykli. Zysk przed opodatkowaniem w roku finansowym 2015 wyniósł ok. 9,22 mld EUR przy dochodach wynoszących 92,18 mld EUR. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2015 r. w Grupie BMW było zatrudnionych 122 244 pracowników.

 

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

 

 

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie