Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BMW Motorrad prezentuje wyposażenie opcjonalne Connectivity.

Jest to wielofunkcyjny zestaw wskaźników z 6,5-calowym kolorowym wyświetlaczem TFT z szerokim zakresem funkcji.

Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~142,01 KB)
  
Photos(15x, ~32,63 MB)

Monachium. Zapewnianie kierowcy szybkich i jasnych informacji przy minimalnym odwracaniu jego uwagi od sytuacji na drodze — jest to możliwe dzięki unikatowej koncepcji działania nowej opcji Connectivity wprowadzonej przez BMW Motorrad, obejmującej wysokiej jakości 6,5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT.

 

Szybkie i bezpieczne informowanie z najmniejszym możliwym odwracaniem uwagi od sytuacji na drodze.

Kierowca ma szybki i bardzo wygodny dostęp do funkcji związanych z motocyklem i łącznością dzięki zaawansowanemu przełącznikowi wielofunkcyjnemu BMW Motorrad. Nowy wyświetlacz TFT łączy w sobie przyjazny, „klasyczny” sposób wyświetlania danych, takich jak prędkość obrotowa silnika i prędkość jazdy z nowymi technologiami zapewniającymi ogromną liczbę funkcji.

 

Podczas opracowywania nowego wyświetlacza TFT inżynierowie firmy BMW Motorrad skoncentrowali się przede wszystkim na zaprojektowaniu funkcji wymagających działań ze strony kierowcy w taki sposób, aby ograniczyć jego dekoncentrację do minimum. Działania interaktywne można regulować za pomocą sprawdzonego przełącznika wielofunkcyjnego.

 

Komfortowe korzystanie z telefonu i słuchanie muzyki podczas jazdy.

Poprzez połączenie smartfona z kaskiem wyposażonym w system komunikacyjny BMW Motorrad za pomocą wyświetlacza TFT, kierowca uzyskuje łatwy dostęp do odtwarzania mediów i funkcji telefonu. Z funkcji telefonu i odtwarzania mediów można korzystać bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. W przypadku nawiązania połączenia z dowolnym standardowym smartfonem za pośrednictwem łącza Bluetooth kierowca może cieszyć się słuchaniem muzyki podczas jazdy. Oczywiście może on także przełączać do tyłu i do przodu utwory ze swojej kolekcji muzycznej. Kierowca widzi kontakty zapisane w smartfonie na wyświetlaczu TFT i może je wybierać oraz nawiązywać z nimi połączenia za pomocą przełącznika wielofunkcyjnego. Połączenia przychodzące podczas jazdy kierowca może jednym ruchem przełącznika odebrać lub odrzucić.

 

Aplikacja BMW Motorrad Connected App z praktyczną nawigacją za pomocą strzałek i licznymi funkcjami dodatkowymi.

Bezpłatna aplikacja BMW Motorrad Connected App to pierwsza na świecie aplikacja dla motocykli dająca dostęp do wygodnej w codziennym zastosowaniu i praktycznej nawigacji za pomocą strzałek bezpośrednio na wyświetlaczu TFT. Nawigacja i możliwość bezpośredniego dostępu do funkcji aplikacji na motocyklu stanowią przy tym dwie zupełnie niezależne funkcje. Aplikacja BMW Motorrad Connected App oferuje również inne funkcje, takie jak rejestracja przejechanych tras lub wyświetlanie statystyk i informacji dotyczących jazdy.

 

Nawigacja za pomocą strzałek w formie podpowiedzi bezpośrednio na wyświetlaczu TFT umożliwia bardzo precyzyjne prowadzenie po trasie. Bezpośrednio za pomocą wyświetlacza TFT można również wywoływać ostatnie miejsca docelowe lub interesujące miejsca. Ta podstawowa nawigacja jest szczególnie zainteresuje motocyklistów, którzy codzienne przejażdżki lub krótkie podróże chcą odbywać komfortowo, bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowego wyposażenia.

 

BMW Motorrad Navigator jest również polecany dla kierowców o wyższych wymaganiach odbywających dalsze podróże, ponieważ zapewnia on nawigację specjalnie zoptymalizowaną dla motocyklistów i posiada odpowiednie funkcje planowania i wyznaczania tras. Sterowanie programem Navigator, podobnie jak w przypadku wyświetlacza TFT, odbywa się za pomocą przełącznika wielofunkcyjnego – umożliwia on swobodne przełączanie pomiędzy wyświetlaczem TFT i programem Navigator.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie