Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Niezawodna jazda na każdej nawierzchni – modele z napędem BMW xDrive teraz w wygodnym finansowaniu.

Z napędem BMW xDrive prawdziwa radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się dobra pogoda. Niezależnie od niesprzyjających warunków atmosferycznych, inteligentny napęd na cztery koła daje pewność jazdy. Do końca listopada br. modele z rocznika 2017 wyposażone w napęd BMW xDrive, dostępne są w wygodnym finansowaniu BMW Comfort Lease 1%, przy minimalnej wpłacie wstępnej 5%. Oznacza to, że model BWM X1 o mocy 150 KM z inteligentnym napędem na cztery koła można mieć już za 1570 PLN netto miesięcznie.

F49
·
F15
·
Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Pricing
·
X1
·
X5
·
Seria 3
·
Seria 4
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~119,05 KB)
  
Photos(1x, ~3,96 MB)

Z napędem BMW xDrive prawdziwa radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się dobra pogoda. Niezależnie od niesprzyjających warunków atmosferycznych, inteligentny napęd na cztery koła daje pewność jazdy. Do końca listopada br. modele z rocznika 2017 wyposażone w napęd BMW xDrive, dostępne są w wygodnym finansowaniu BMW Comfort Lease 1%, przy minimalnej wpłacie wstępnej 5%. Oznacza to, że model BWM X1 o mocy 150 KM z inteligentnym napędem na cztery koła można mieć już za 1570 PLN netto miesięcznie.

 

Napęd do potęgi x, z którym pojedziesz dalej.

Deszcz, śnieg, błoto – niezależnie od nawierzchni z BMW xDrive pewność, bezpieczeństwo i precyzja jazdy pozostają niezmienne. Inteligentny napęd na cztery koła w ułamkach sekund przystosowuje się do nowych warunków i kieruje moc oraz moment obrotowy
na odpowiednią oś. Dzięki temu, zapewnia optymalną trakcję, stabilny tor jazdy oraz niedoścignioną dynamikę na zakrętach. Podczas jazdy pod górę BMW xDrive rozdziela napęd w sposób adaptacyjny, w ciągu kilku milisekund zmienia rozdział mocy na osie, zapobiegając blokowaniu kół. Na oblodzonej jezdni, BMW xDrive umożliwia przeniesienie nawet do 100 procent siły napędowej na jedną oś. W sytuacji, gdy tylko jedno koło trafi
na lód, napęd w połączeniu z dynamiczną kontrolą stabilności (DSC), zablokuje dane koło i skieruje napęd na pozostałe. Możliwości układu BMW xDrive są szczególnie widoczne podczas jazdy w zakrętach. W przypadku podsterowności, siła napędowa przenoszona jest na tylną oś, z kolei nadsterowność sprawia, że większa moc kierowana jest na koła przednie. BMW xDrive stabilizuje samochód jeszcze zanim kierowca odczuje niekorzystne zachowanie pojazdu, zapewniając zawsze optymalną dynamikę.

 

Przygotuj się na wymagający sezon.

Wraz z rozpoczęciem sezonu jesiennego BMW wprowadza promocję na modele z rocznika 2017 wyposażone w napęd BMW xDrive.  Ponad 100 wersji silnikowych, 23 modele z inteligentnym napędem na cztery koła a wśród nich: łączący w sobie typowe dla SAV-a imponujące proporcje z elastycznym wnętrzem BMW X1; BMW X5, który wyznacza nowy wymiar wydajności, dynamiki, komfortu, także poza utwardzonymi drogami; BMW serii 3 – synonim sportowej limuzyny oraz BMW serii 4 Gran Coupé, elegancki i sportowy model wyróżniający się unikalną atletyczną stylistyką. Do końca listopada br. wybrane modele będą dostępne wygodnym finansowaniu BMW Comfort Lease 1%. Dodatkowo, klienci wybierający te modele w cenie otrzymają pakiet serwisowy BMW Service Inclusive na 5 lat lub do 100 000 km, inteligentne połączenie alarmowe (SOS) oraz bezpłatną licencję na aktualizację map w nawigacji BMW przez 3 lata od daty zakupu.

 

Wygodna droga po BMW xDrive.

BMW Comfort Lease jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań. Jedną z największych zalet tego typu finansowania jest wysokość raty miesięcznej, która jest znacznie niższa, niż
w przypadku tradycyjnego leasingu lub kredytu. Wynika to z faktu, że spłacana jest ta część wartości samochodu, która jest zużywana w trakcie umowy – pozostała stanowi cenę końcową. Dodatkowo, po zakończeniu okresu spłat, BMW Comfort Lease daje dużą swobodę przy zakończeniu umowy z możliwością wyboru nowego samochodu, zwrotu pojazdu lub zakupu go na własność. Co ważne, BMW Financial Services zapewnia łatwe
i szybkie procedury przyznania finansowania, pełną obsługę w salonie oraz szybki odbiór samochodu.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

 

BMW Group, właściciel czterech marek: BMW, MINI, Rolls-Royce oraz BMW Motorrad, jest wiodącym producentem samochodów i motocykli klasy premium, świadczy też usługi finansowe oraz w zakresie mobilności. Firma prowadzi działalność na całym świecie za pośrednictwem 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz poprzez globalną sieć sprzedaży w ponad 140 krajach.

 

W 2016 r. BMW Group sprzedała na całym świecie ok. 2,367 mln samochodów oraz 145 000 motocykli. Zysk przed opodatkowaniem wyniósł ok. 9,67 mld EUR przy dochodach wynoszących 94,16 mld EUR. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2016 r. w Grupie BMW było zatrudnionych 124 729 pracowników.

 

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Integralną część strategii firmy stanowią zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie