Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Dwa salony dealerskie BMW otrzymały potwierdzenie najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju.

M-Cars Kraków oraz Premium Arena Kalisz uzyskały prestiżowy certyfikat „BMW Sustainable Dealership”, poświadczający zastosowanie zaawansowanych technologii z zakresu ekologicznego budownictwa. W roku 2018 certyfikację otrzyma 4 kolejnych dealerów BMW w Polsce.

Sprawy korporacyjne
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,63 KB)

Warszawa. Zrównoważony rozwój jest jednym z fundamentów strategii BMW Group, a firma wyznacza sobie najwyższe standardy we wdrażaniu tego typu rozwiązań w każdym obszarze. Kompleksowe podejście do odpowiedzialnego biznesu wyraża się m.in. w specjalnym programie dla dealerów. Po spełnieniu kryteriów BMW Group w zakresie efektywności energetycznej budynków przy jednoczesnym zmniejszeniu ich wpływu na środowisko i kosztów eksploatacji, mogą ubiegać się o certyfikat „BMW Sustainable Dealership”.  

Do grona salonów wyróżnionych prestiżowym certyfikatem BMW Group dołączyło właśnie dwóch autoryzowanych dealerów marki: M-Cars Kraków oraz Premium Arena Kalisz. Oba obiekty otrzymały Srebrny Certyfikat „BMW Sustainable Dealership”. Do tej pory jedynym w Polsce oraz pierwszym na świecie obiektem wybudowanym według standardów firmy był salon ZK Motors w Kielcach, który w 2016 roku otrzymał Złoty Certyfikat.

Dwa nowe certyfikaty są początkiem akcji wdrożenia wyższego poziomu ekologii w całej sieci dealerskiej BMW Group w Polsce. W 2018 roku nowe certyfikaty zgodne z programem BMW Group otrzymają 4 kolejne salony. Dodatkowo wszystkie nowe salony sprzedaży są budowane zgodnie ze standardami niezbędnymi do uzyskania certyfikacji co najmniej na poziomie srebrnym. Budynki oceniane są pod względem takich parametrów, jak geometria i architektura, standardy izolacyjne, optymalizacja zużycia energii i wody, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania obiektu.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie