Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Dwa salony dealerskie BMW otrzymały potwierdzenie najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju.

M-Cars Kraków oraz Premium Arena Kalisz uzyskały prestiżowy certyfikat „BMW Sustainable Dealership”, poświadczający zastosowanie zaawansowanych technologii z zakresu ekologicznego budownictwa. W roku 2018 certyfikację otrzyma 4 kolejnych dealerów BMW w Polsce.

Sprawy korporacyjne
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,63 KB)

Warszawa. Zrównoważony rozwój jest jednym z fundamentów strategii BMW Group, a firma wyznacza sobie najwyższe standardy we wdrażaniu tego typu rozwiązań w każdym obszarze. Kompleksowe podejście do odpowiedzialnego biznesu wyraża się m.in. w specjalnym programie dla dealerów. Po spełnieniu kryteriów BMW Group w zakresie efektywności energetycznej budynków przy jednoczesnym zmniejszeniu ich wpływu na środowisko i kosztów eksploatacji, mogą ubiegać się o certyfikat „BMW Sustainable Dealership”.  

Do grona salonów wyróżnionych prestiżowym certyfikatem BMW Group dołączyło właśnie dwóch autoryzowanych dealerów marki: M-Cars Kraków oraz Premium Arena Kalisz. Oba obiekty otrzymały Srebrny Certyfikat „BMW Sustainable Dealership”. Do tej pory jedynym w Polsce oraz pierwszym na świecie obiektem wybudowanym według standardów firmy był salon ZK Motors w Kielcach, który w 2016 roku otrzymał Złoty Certyfikat.

Dwa nowe certyfikaty są początkiem akcji wdrożenia wyższego poziomu ekologii w całej sieci dealerskiej BMW Group w Polsce. W 2018 roku nowe certyfikaty zgodne z programem BMW Group otrzymają 4 kolejne salony. Dodatkowo wszystkie nowe salony sprzedaży są budowane zgodnie ze standardami niezbędnymi do uzyskania certyfikacji co najmniej na poziomie srebrnym. Budynki oceniane są pod względem takich parametrów, jak geometria i architektura, standardy izolacyjne, optymalizacja zużycia energii i wody, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania obiektu.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie