Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

„Czerwona jaskółka”: BMW serii 7 Limuzyna w trzymającym w napięciu thrillerze.

BMW serii 7 Limuzyna wystąpi obok nagrodzonej Oskarem Jennifer Lawrence w hollywoodzkiej produkcji „Czerwona jaskółka” (Red Sparrow). Nowy thriller nakręcony przez 20th Century Fox pojawi się w kinach 1 marca.

G12
·
Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Long Wheelbase
·
Seria 7
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~116,05 KB)
  
Photos(2x, ~11,35 MB)

Monachium. BMW serii 7 Limuzyna wystąpi obok nagrodzonej Oskarem Jennifer Lawrence w hollywoodzkiej produkcji „Czerwona jaskółka” (Red Sparrow). Nowy thriller nakręcony przez 20th Century Fox pojawi się w kinach 1 marca.

Jennifer Lawrence gra tam Dominikę Egorovą, primabalerinę światowej sławy zespołu baletowego rosyjskiego teatru Bolszoj. Na skutek kontuzji kariera tancerki załamuje się. Aby zapewnić wsparcie swojej chorej matce, tancerka daje się zwerbować przez tzw. „Szkołę Jaskółek”, rosyjskim służbom specjalnym, która szkoli utalentowanych młodych w wykorzystaniu ciała i umysłu jako broni. Po wyczerpującym treningu staje się najpotężniejszą „jaskółką”, jaka kiedykolwiek ukończyła szkolenie. Dominika szybko staje przed trudnym zadaniem pogodzenia osoby, którą była z nowo nabytymi umiejętnościami, aby chronić bliskich. Wśród nich jest również amerykański agent CIA Nate Nash (Joel Edgerton), który stara się przekonać Dominikę, że jest jedynym, któremu może zaufać…

Inne role: brytyjski aktor i zdobywca Oscara Jeremy Irons jako dwulicowy rosyjski generał; nominowana do Oscara Charlotte Rampling jako dyrektorka „Szkoły Jaskółek”; Matthias Schoenaert jako szef rosyjskich służb specjalnych i Mary-Louise Parker jako amerykańska informatorka.

 

BMW serii 7 towarzyszy Dominice w przemianie z eleganckiej i powabnej primabaleriny w pewną siebie agentkę. Luksusowa limuzyna pojawia się w różnych istotnych dla bohaterki punktach historii.

„Trzymająca w napięciu ekranizacja bestsellera „Czerwona jaskółka” od razu nas zachwyciła. Jennifer Lawrence jako Dominika jest elegancką i silną agentką. Dlatego BMW serii 7 Limuzyna i jego pozycjonowanie idealnie do niej pasuje”, mówi Uwe Dreher, szef komunikacji marki BMW.

 

„Współpracowaliśmy intensywnie z BMW, aby znaleźć dla BMW serii 7 najlepszą produkcję filmową”, mówił Zachary Eller, Executive Vice President, Marketing Partnerships, 20th Century Fox Film. „Czerwona jaskółka jest dla nas fantastyczną możliwością całkowicie naturalnego osadzenia samochodu w fabule i uzupełnienia naszej kampanii poprzez marketing BMW”.
 

BMW serii 7 Limuzyna nie pierwszy rak pojawia się w efektownych sceneriach thrillerów o agentach i szpiegach. Pamiętamy legendarny występ BMW 750iL w filmie o Jamesie Bondzie „Jutro nie umiera nigdy” – samochód zdalnie sterowany telefonem komórkowym z ekranem dotykowym robił furorę już w roku 1997. Samochody BMW często pojawiają się u boku bohaterów wielkiego ekranu i występowały w słynnych produkcjach takich jak seria „Mission: Impossible” czy właśnie „James Bond”. BMW jest długoletnim partnerem Amerykańskiego Stowarzyszenia Reżyserów (Directors Guild of America), którego corocznie przyznawana nagroda DGA Awards cieszy się dużą renomą w Hollywood i branży filmowej.

 

W ramach współpracy z 20th Century Fox BMW „Red Sparrow” będzie szeroko prezentowane w specjalnych kanałach cyfrowych oraz w druku. Zdjęcie do filmu odbywały się od stycznia do kwietnia 2017 r. w Londynie, Budapeszcie i Wiedniu; reżyserię objął Francis Lawrence. „Czerwona jaskółka” pojawi się w kinach 1 marca.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie