Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Inspirujące pomysły dla przyszłych odkrywców. Produkty dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle.

Każdego roku Wielkanoc jest dla małych i dużych odkrywców okazją do poszukiwania ukrytych skarbów. Również w inne dni roku MINI jest źródłem przygód, inspiracji i kreatywności: dzięki inspirującym i inteligentnie zaprojektowanym produktom dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle każdy dzień może być pełen wrażeń – w domu i w drodze.

F56
·
Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
·
MINI
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~103,57 KB)
  
Photos(30x, ~61,1 MB)

Monachium. Każdego roku Wielkanoc jest dla małych i dużych odkrywców okazją do poszukiwania ukrytych skarbów. Również w inne dni roku MINI jest źródłem przygód, inspiracji i kreatywności: dzięki inspirującym i inteligentnie zaprojektowanym produktom dla dzieci z kolekcji MINI Lifestyle każdy dzień może być pełen wrażeń – w domu i w drodze.

 

Wsparcie dla kreatywności i odkrywczości.
Każdy dzień to nowe przygody. W odkryciach i wynalazkach pomagają na przykład dwa zestawy MINI Kids Craft Set Animals i MINI Kids Craft Set Automotive. Dzięki nim z domowych opakowań, takich jak rolki tekturowe czy kartony po butach, można bardzo łatwo tworzyć własne światy zabawek. W ten sposób zestawy nie tylko bawią i sprzyjają kreatywności, ale uczą też odpowiedzialnego obchodzenia się z surowcami naturalnymi. Dla tych, którzy zamiast majsterkować wolą malować, mamy zestaw MINI Colouring Car Set obejmujący blok rysunkowy z papieru z certyfikatem FSC oraz wysokiej jakości kredki „Stabilo Woody 3 in 1”, który pozwala projektować i budować własne MINI.

Idealną zabawką dla małych odkrywców jest wykonany z bawełny i wypchany miękkim materiałem samochodzik MINI Knitted Car. Zestaw MINI Iron On Patch Set obejmujący pięć różnych motywów ze zwierzętami do naprasowania może być indywidualną ozdobą każdej koszulki. Można w ten sposób również łatać spodnie. Modele MINI Cooper S Pull Back w skali 1:36 z napędem sprężynowym czekają na start na torze wyścigowym, a oferowane są w trzech kolorach. Dla dzieci, które skończyły trzy lata i chcą zasiąść za kółkiem, okazją do jazdy może być MINI JCW Go-Kart oferujące typową dla MINI gokartową jazdę i autentyczny klimat wyścigów dzięki czerwieni i czerni John Cooper Works. Miękka poduszka MINI World Cushion pozwala na doskonały relaks po przygodach całego dnia.

 

Pomysły na prezent dla najmniejszych fanów MINI.
Zestaw MINI Baby Gift Set obejmujący wygodne śpioszki i pasującą do nich czapkę zapewnia autentyczny styl MINI już u najmłodszych. Kolory Lemon i Aqua kontrastujące ze śnieżną bielą prezentują się równie uroczo, co wystrojony w nie bobas. Równie kolorowa jest koszulka MINI T-Shirt Kids Dip-Dye obowiązkowa odzież dla małych trendsetterów. Kolory Lemon i Aqua oraz nadruk z logotypem MINI emanują przy tym pozytywną energią.

MINI Balance Bike pozwala odkrywać świat dzieciom od trzeciego roku życia lub o wzroście od 90 cm. Sprytnie pomyślany rowerek biegowy z niską ramą, platformą, regulowanym siodełkiem i regulowaną kierownicą z bezpiecznymi uchwytami gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdę. Solidna rama stalowa w kolorze Aqua, czarna kierownica ze znaczkiem MINI, białe logo MINI ze skrzydełkami na poduszce kierownicy i białe felgi podkreślają unikalną stylistykę MINI.
Dla młodszych odkrywców doskonałą okazją do wycieczek jest rowerek MINI Tricycle. Jest przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia lub o wzroście od 80 cm, ma ciche kółka z białymi felgami, ergonomiczne siodełko i kierownicę z bezpiecznymi uchwytami. Trójkołowy rowerek jest więc równie stylową, co bezpieczną zabawką do użytku w domu i na dworze.

 

Kolekcja MINI Lifestyle.
Marka MINI oferuje bogatą paletę akcesoriów lifestyle’owych i odzieży. Paleta produktów obejmuje tekstylia, akcesoria, produkty dla dzieci, torby, walizki oraz rowery. Kolekcja MINI zawiera ponad 50 pozycji. Poprzez klarowne, ponadczasowe formy, oryginalną stylistykę i wysokiej klasy materiały kolekcja wdraża kompetencje MINI w zakresie designu oraz nowe pojmowanie marki – nie tylko w zakresie samochodów.
 
MINI kolekcja dostępna jest w internecie na stronie www.shop.mini.com oraz u wybranych dealerów MINI.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie