Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Nowe BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow.

Dzięki 12 tysiącom egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w 2017 roku BMW M2 było najpopularniejszym modelem BMW M GmbH – ta popularność była impulsem do stworzenia edycji specjalnej, która jeszcze bardziej podkreśla charakter i dynamikę tego kompaktowego sportowca najwyższej klasy.

F87
·
Samochody M
·
M2
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~120,47 KB)
  
Photos(8x, ~43,58 MB)

Monachium. Technologia rodem ze sportów motorowych i wyrazista stylistyka zorientowana na maksymalne osiągi pozwoliły BMW M2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,5 l / 100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 199 g/km) osiągnąć wyjątkową pozycję w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium. Ekskluzywne BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow podkreśla wyścigowe właściwości tego kompaktowego samochodu sportowego o precyzyjnie skomponowanej stylistyce. Edycja będzie dostępna od kwietnia 2018 r.

 

BMW M2 fascynuje precyzyjnym prowadzeniem i energicznym przyspieszeniem. Jego sześciocylindrowy silnik rzędowy o mocy 272 kW / 370 KM z technologią M TwinPower Turbo, klasyczny napęd tylny i układ jezdny zaprojektowany i dostrojony na podstawie długoletnich doświadczeń ze sportów motorowych, zachwyca kierowców wyścigowych na całym świecie. Z opcjonalną 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią M Drivelogic BMW M2 przyspiesza od zera do setki w jedyne 4,3 sekundy.

 

W bardzo krótkim czasie BMW M2 stało się bestsellerem i trafiło do nowych grup docelowych. Ponad 12 tys. egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w pierwszym pełnym roku produkcji sprawiło, że BMW M2 stało się najbardziej popularnym modelem BMW M GmbH w 2017 roku.

 

BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow wyróżnia się wybranymi cechami stylistycznymi, które dodatkowo poprawiają wygląd. Model jest dostępny tylko w metalizowanym kolorze szafirowoczarnym. Ponadto wygląd kompaktowego coupé podkreślają wyraziste 19- calowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke w matowym, czarnym kolorze z ogumieniem mieszanym.

 

Dochodzą do tego lusterka zewnętrzne z karbonu, dekoracyjny grill atrapy chłodnicy M oraz listwy ozdobne błotników w błyszczącym, czarnym kolorze. Dyfuzor tylny z karbonu i wbudowane w tylny pas, typowe dla modeli M podwójne końcówki rur wydechowych w czarnym chromie po obu stronach tworzą w BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow kolejne akcenty inspirowane motorsportem.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie