Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Różnorodne części M Performance do nowych modeli BMW X.

Liczne możliwości sportowej indywidualizacji BMW X2, BMW X3 i BMW X4.

F39
·
G01
·
G02
·
X2
·
X3
·
X4
·
BMW M Performance Parts
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~76,96 KB)
  
Photos(19x, ~128,99 MB)

Monachium. Trzy najnowsze modele BMW X: BMW X2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,2-4,5 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym:142-119 g/km)*, BMW X3 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,4-5,3 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 193-140 g/km)* i BMW X4 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7,3-5,4 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym:173-142 g/km)*, łączą sportową elegancję z doskonałą dynamiką jazdy. Dzięki szerokiej gamie części M Performance z oferty akcesoriów BMW obie te cechy można indywidualnie dopasować i jeszcze bardziej podkreślić.

Wszystkie części M Performance są tworzone w oparciu o rozległe doświadczenia BMW M GmbH ze sportów motorowych, a poszczególne komponenty są idealnie dopasowane do siebie i do specyfiki modelu. Oprócz akcentów stylistycznych wewnątrz i na zewnątrz części M Performance spełniają w wielu przypadkach kryteria funkcjonalne i wspierają na przykład lekką konstrukcję.

 

Bardziej wyrazisty wygląd dzięki detalom inspirowanym sportem motorowym.

Szczególnie ciekawy efekt wizualny można uzyskać dzięki folii M Performance. Folie boczne w kolorze mroźnej czerni, precyzyjnie dopasowane do stylistyki danego modelu podkreślają sportowy charakter auta i dynamiczne proporcje karoserii. Poza foliami bocznymi przód BMW X3 i BMW X4 można dodatkowo ozdobić czarną błyszczącą folią przednią pasującą do innych elementów frontu tych dwóch modeli, które również wykończone są na wysoki połysk. W BMW X2 można wybrać atrapę chłodnicy M Performance w błyszczącym kolorze czarnym. Ma ona taką samą geometrię jak standardowa atrapa chłodnicy, ale jest bardziej wyrazista, przez co podkreśla sportowy i dynamiczny charakter samochodu.

Kolejną atrakcyjną cechą wszystkich trzech serii są lusterka zewnętrzne M Performance z karbonu. Produkowane są ręcznie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem węglowym (CFRP). Kilka warstw lakieru, a na koniec błyszcząca politura sprawia, że karbonowe obudowy lusterek zachwycają niepowtarzalnym efektem głębi.

 

Sportowo eleganckie wykończenie wnętrza.

Również we wnętrzu BMW X2, BMW X3 i BMW X4 można podkreślić sportowy styl za pomocą wyszukanych detali, zwiększając tym samym komfort wnętrza. Przyczyniają się do tego na przykład dywaniki M Performance. Wykonane są z weluru, obszyte lamówką z imitacji skóry i wykończone dekoracyjnym szwem w kontrastującym kolorze. Miękki materiał sprawia, że są szczególnie delikatne dla obcasów. Dywaniki przednie mają oznaczenie M Performance.

Kierowca BMW X2, BMW X3 lub BMW X4 z kierownicą M Performance ma wszystko pod kontrolą. Ma wyraźne i specjalnie wyściełane powierzchnie chwytne, które pokryte są alcantarą. Ta przypominająca zamsz tkanina z mikrowłókna zachwyca niezwykle przyjemnym dotykiem w każdej temperaturze i zapewnia optymalny chwyt. Górna i dolna część kierownicy, podobnie jak nakładka dekoracyjna, pokryte są wysokiej jakości skórą. Czerwone sportowe oznaczenie na godzinie 12 podkreśla walory dynamiczne, tak samo jak wykonany ręcznie srebrnoszary szew krzyżykowy. Opcjonalnie w BMW X3 i BMW X4 dostępne są ponadto nakładki dekoracyjna na kierownicę z karbonu lub skóry z wkładką z karbonu o otwartych porach lub z błyszczącego karbonu.

Łopatki przy kierownicy umożliwiają zmianę biegów bez odrywania ręki od kierownicy, co ułatwia kontrolę nad samochodem nawet podczas dynamicznej jazdy. W BMW X3 i BMW X4, które mają tę funkcję, dostępne są łopatki z błyszczącego karbonu. Są one pokryte niezwykle delikatną tkaniną węglową, wykończone lakierem PUR, polerowane na wysoki połysk i oznaczone czerwonym anodowanym symbolem plusa i minusa.

 

Bogata oferta atrakcyjnych kompletnych kół letnich.

Na wygląd samochodu w dużym stopniu wpływa kombinacja kół i opon. Dostosowania w tym obszarze są więc tradycyjnie jedną z najpopularniejszych opcji indywidualizacji. Asortyment części BMW M Performance jest więc odpowiednio obszerny. Na przykład do BMW X2 oferowany jest zestaw 20calowych kompletnych kół letnich Styling 717 M. Czarne, matowe wykończenie tych obręczy ze stopów lekkich, zoptymalizowanych pod względem masy dzięki technologii tłoczenia kształtowego (walcowany kołnierz), nadaje autu szczególnie sportowy wygląd. Jako kompletne koło letnie do BMW X3 i BMW X4 oferowana jest 19-calowa obręcz M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 698 M w kolorze Orbit Grey. Do jej imponującego wyglądu przyczynia się ekskluzywny lakier i widoczne śruby koła. Największą obecnie obręczą w ofercie oryginalnych akcesoriów BMW do BMW X3 i BMW X4 jest 21-calowa obręcz kuta Y Spoke 701 M Bicolor. Posiada ona również walcowany kołnierz, a dzięki specjalnemu procesowi produkcji jest o około dwa kilogramy lżejsza od koła odlewanego tej samej wielkości. Dwukolorowe wykończenie z podstawowym kolorem czarnym i polerowaną powierzchnią zewnętrzną pokrytą bezbarwnym lakierem szczególnie przyciąga wzrok.

 

Instalacje świetlne zapewniające wyjątkowo efektowny wygląd.

Diodowe projektory w drzwiach BMW to dyskretna, ale jednocześnie wyraźnie podkreślająca ekskluzywność opcja indywidualizacji. Zastępują one standardowe oświetlenie przy wsiadaniu i po otwarciu drzwi wyświetlają na ziemi grafikę. Do wyboru jest logo BMW M i różne motywy z zestawu przeźroczy M Performance.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

PARIS MOTOR SHOW.

Here you will see the on demand transmission of the BMW Group Conference.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie