Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS ZAPOWIADA NOWEGO DYREKTORA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Firma Rolls-Royce ogłosiła, że od 3 kwietnia 2018 roku do Rolls-Royce Motor Cars dołączy Henrik Wilhelmsmeyer jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Corporate
·
People
·
Rolls-Royce
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~148,29 KB)
  
Photos(1x, ~3,48 MB)

Firma Rolls-Royce ogłosiła, że od 3 kwietnia 2018 roku do Rolls-Royce Motor Cars dołączy Henrik Wilhelmsmeyer jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Henrik Wilhelmsmeyer jest doskonale zaznajomiony z firmą Rolls-Royce Motor Cars, ponieważ w latach 2012-2014 był dyrektorem regionalnym na Chiny. Podczas pobytu w Chinach Henrik Wilhelmsmeyer przyczynił się znacząco do rozwoju i sukcesu marki Rolls-Royce na tym rynku.

Henrik Wilhelmsmeyer zajmował wcześniej szereg wysokich stanowisk w BMW Group w dziedzinie sprzedaży i logistyki, dystrybucji zagranicznej, rozwoju i działalności dealerów. W 2006 roku przeniósł się do Chin jako Starszy Dyrektor ds. Sprzedaży i Kierowania Regionalnego. W 2008 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Dealerów, a następnie w 2010 roku pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego BMW na Południowe Chiny. 

Wilhelmsmeyer ponownie dołącza do Rolls-Royce Motor Cars ze swego obecnego stanowiska w BMW Group jako Dyrektor Regionalny MINI na Azję, Pacyfik, Afrykę Południową i Regiony Importerów, które obejmował od 2014 roku.

Urodzony i wychowany w Niemczech Henrik Wilhelmsmeyer ukończył studia na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Lahr (Niemcy) z dyplomem w zakresie administracji biznesowej, a następnie w 1992 roku rozpoczął karierę w BMW Group.

Torsten Müller-Ötvös, dyrektor naczelny Rolls-Royce Motor Cars, powiedział: „Z przyjemnością witam Henrika Wilhelmsmeyera jako naszego nowego Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Henrik ma wyjątkowe osiągnięcia i unikalne doświadczenie w branży luksusowej na całym świecie. Podąża śladem założyciela firmy i jej pierwszego dyrektora sprzedaży, Charlesa Rollsa”.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie