Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

MINI LIVING – BUILT BY ALL. MINI przedstawia wizjonerską koncepcję mieszkania na Salone del Mobile 2018.

Na tegorocznych targach Salone del Mobile w Mediolanie MINI, we współpracy z londyńskim biurem architektonicznym Studiomama, zaprezentuje instalację MINI LIVING – BUILT BY ALL. Koncepcja mieszkania umożliwia ścisłą współpracę pomiędzy mieszkańcami i architektami, przez co szczególnie dobrze uwzględnia indywidualne potrzeby. MINI Living – BUILT BY ALL to już trzecia instalacja, dzięki której MINI prezentuje na Salone del Mobile nowy wariant wizjonerskich rozwiązań dla wyzwań architektonicznych w dużych miastach.

Lifestyle
·
Projektowanie, koncepcje, studia
·
Lifestyle - wydarzenia
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~97,97 KB)
  
Photos(33x, ~101,01 MB)

Architektura zachęcająca do uczestnictwa.

MINI Living – BUILT BY ALL rozszerza podstawowe tematy MINI Living, takie jak kreatywne wykorzystanie małej powierzchni mieszkalnej, o zasadę partycypacji. Ludzie, ich indywidualne potrzeby i pomysły odgrywają teraz bardziej centralną rolę. „Dzisiejszy ustandaryzowany rynek mieszkaniowy spełnienia indywidualne wymagania jedynie w ograniczonym stopniu. Dlatego nasza instalacja MINI Living – BUILT BY ALL sprawia, że ludzie stają się aktywnymi twórcami i znajdują się w samym sercu procesu projektowania. Wierzymy, że jakość przestrzeni mieszkalnej zależy od tego, jak bardzo mieszkańcy identyfikują się ze swoim domem”, wyjaśnia Oke Hauser, główny dyrektor kreatywny MINI LIVING.


Od koncepcji do realizacji.

Obok instalacji MINI również w tym roku stworzy strefę doświadczeń. MINI LIVING FACTORY OF IDEAS daje odwiedzającym możliwość tworzenia własnych wizji przestrzeni mieszkalnych w formie modeli. Sama instalacja MINI LIVING mieści się w sąsiednim pomieszczeniu i prezentuje cztery przykładowe koncepcje przestrzeni mieszkalnej wraz z przestrzenią publiczną, taką jak wspólna kuchnia lub zewnętrzna siłownia. Wszystko to tworzy samodzielne mikrosąsiedztwo, a jednocześnie pokazuje, że nawet wnętrze pustego budynku może być dobrze wykorzystane w przyszłości architektury miejskiej.

 

O MINI LIVING.

MINI LIVING to inicjatywa, w ramach której MINI od 2016 roku zajmuje się rozwiązaniami architektonicznymi dla miejskich przestrzeni przyszłości. Już w ubiegłych latach MINI LIVING przedstawiła w Mediolanie instalacje MINI LIVING – BREATHE i MINI LIVING – Do Disturb, będące wizjonerskimi koncepcjami współdzielonego i opartego na współpracy mieszkania, życia i pracy w mieście.

 

Instalację będzie można zwiedzać od 17 do 22 kwietnia 2018 r. podczas targów Salone del Mobile na Via Tortona w Mediolanie (Włochy).

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie