Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Ekskluzywne oryginalne akcesorium BMW do BMW X2.

Folia maskująca do Sports Activity Coupé nadaje autu polaryzujący wygląd.

F39
·
X2
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~69,92 KB)
  
Photos(9x, ~39,79 MB)

Monachium. Nowe BMW X2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,2-4,5 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 142-119 g/km)* o niepowtarzalnej stylistyce, świetnym wyglądzie i sportowo miejskim charakterze już samo w sobie wyróżnia się w swojej klasie i w rodzinie modeli BMW X. Teraz dzięki szczególnemu trendowi w modzie wyróżniać będzie się jeszcze bardziej: oferowane aktualnie oryginalne akcesorium BMW – folia „Digital Camo” – rozszerza dostępną paletę kolorów karoserii BMW X2 o dodatkowy wariant. Jest to wielokolorowa, matowa folia do kompletnego oklejenia samochodu z cyfrowym wzorem maskującym jeszcze mocniej podkreślająca atletyczne proporcje BMW X2. Asymetryczny wzór ciemnych, szarych i jasnych kolorów nawiązuje do lakieru Galvanic Gold, który wzbudził ciekawość podczas prezentacji nowego modelu. BMW X2 w tym kolorze wyraża pewność siebie i ekstrawertyczny styl życia, a folia stanowi jednocześnie zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami.

Szczególnie udana w tej charakterystycznej stylistyce jest wizualna integracja reflektorów. Klasyczne podwójne elementy diodowych świateł dziennych i reflektorów przeciwmgłowych wyglądają spod kamuflażu niczym oczy drapieżnika na polowaniu. W połączeniu z jeszcze szerszymi nadkolami daje to niezwykle mocny profil. BMW X2 wydaje się czaić do skoku.

Okazją do pokazania oryginalnego stylu była już limitowana edycja butów sportowych BMW X2 opracowana wspólnie z producentem obuwia VOR. Teraz folia oferowana do kompaktowego Sports Activity Coupé jest idealną opcją dla tych, którzy mają odwagę ruszyć z BMW X2 w nieznane.

 

Od kamuflażu prototypów do niezwykłego elementu wyposażenia. 
Folia maskująca celowo nawiązuje kolorystycznie do kamuflażu prototypowych samochodów przedseryjnych. Pierwsze prototypy wzbudzały wielkie zainteresowanie już podczas jazd testowych na drogach publicznych, a następnie podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Dealerzy i producent otrzymywali od zainteresowanych klientów wiele zapytań o taki charyzmatyczny samochód w tym właśnie lakierze. W mediach społecznościowych powstała nawet specjalna grupa entuzjastów. Folia „Digital Camo” oferowana jest teraz niezależnie od innych opcji wyposażenia, jako oryginalne akcesorium BMW do wszystkich modeli BMW X2.

 

Elementy M Sport i M Sport X pozostają bez zmian.
W przypadku linii wyposażenia M Sport i M Sport X zachowane zostały wszystkie specyficzne i charakterystyczne detale; przy oklejeniu pominięte są tylko błyszczące elementy przodu i tyłu oraz elementy w kolorze Frozen Grey. Pierwszy model o nowym, wyrazistym wyglądzie został zaprezentowany 17 marca w oddziale BMW w dzielnicy Monachium Fröttmaning w ramach wprowadzenia na rynek nowego BMW X2.

Kompletne oklejenie folią „Digital Camo” można wykonać w ciągu czterech dni u wybranych dealerów BMW. Cena z oklejeniem wynosi 4500 euro.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie