Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Ekskluzywne oryginalne akcesorium BMW do BMW X2.

Folia maskująca do Sports Activity Coupé nadaje autu polaryzujący wygląd.

F39
·
X2
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 70,46 KB)
  
Photos(9x, 39,43 MB)

Monachium. Nowe BMW X2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,2-4,5 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 142-119 g/km)* o niepowtarzalnej stylistyce, świetnym wyglądzie i sportowo miejskim charakterze już samo w sobie wyróżnia się w swojej klasie i w rodzinie modeli BMW X. Teraz dzięki szczególnemu trendowi w modzie wyróżniać będzie się jeszcze bardziej: oferowane aktualnie oryginalne akcesorium BMW – folia „Digital Camo” – rozszerza dostępną paletę kolorów karoserii BMW X2 o dodatkowy wariant. Jest to wielokolorowa, matowa folia do kompletnego oklejenia samochodu z cyfrowym wzorem maskującym jeszcze mocniej podkreślająca atletyczne proporcje BMW X2. Asymetryczny wzór ciemnych, szarych i jasnych kolorów nawiązuje do lakieru Galvanic Gold, który wzbudził ciekawość podczas prezentacji nowego modelu. BMW X2 w tym kolorze wyraża pewność siebie i ekstrawertyczny styl życia, a folia stanowi jednocześnie zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami.

Szczególnie udana w tej charakterystycznej stylistyce jest wizualna integracja reflektorów. Klasyczne podwójne elementy diodowych świateł dziennych i reflektorów przeciwmgłowych wyglądają spod kamuflażu niczym oczy drapieżnika na polowaniu. W połączeniu z jeszcze szerszymi nadkolami daje to niezwykle mocny profil. BMW X2 wydaje się czaić do skoku.

Okazją do pokazania oryginalnego stylu była już limitowana edycja butów sportowych BMW X2 opracowana wspólnie z producentem obuwia VOR. Teraz folia oferowana do kompaktowego Sports Activity Coupé jest idealną opcją dla tych, którzy mają odwagę ruszyć z BMW X2 w nieznane.

 

Od kamuflażu prototypów do niezwykłego elementu wyposażenia. 
Folia maskująca celowo nawiązuje kolorystycznie do kamuflażu prototypowych samochodów przedseryjnych. Pierwsze prototypy wzbudzały wielkie zainteresowanie już podczas jazd testowych na drogach publicznych, a następnie podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Dealerzy i producent otrzymywali od zainteresowanych klientów wiele zapytań o taki charyzmatyczny samochód w tym właśnie lakierze. W mediach społecznościowych powstała nawet specjalna grupa entuzjastów. Folia „Digital Camo” oferowana jest teraz niezależnie od innych opcji wyposażenia, jako oryginalne akcesorium BMW do wszystkich modeli BMW X2.

 

Elementy M Sport i M Sport X pozostają bez zmian.
W przypadku linii wyposażenia M Sport i M Sport X zachowane zostały wszystkie specyficzne i charakterystyczne detale; przy oklejeniu pominięte są tylko błyszczące elementy przodu i tyłu oraz elementy w kolorze Frozen Grey. Pierwszy model o nowym, wyrazistym wyglądzie został zaprezentowany 17 marca w oddziale BMW w dzielnicy Monachium Fröttmaning w ramach wprowadzenia na rynek nowego BMW X2.

Kompletne oklejenie folią „Digital Camo” można wykonać w ciągu czterech dni u wybranych dealerów BMW. Cena z oklejeniem wynosi 4500 euro.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:00 CST / 04:00 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie