Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Od 20 lat w awangardzie: BMW ConnectedDrive.

Dzięki BMW ConnectedDrive BMW Group jest od 20 lat wiodącym producentem samochodów w dziedzinie inteligentnego skomunikowania. W centrum uwagi jest przy tym zawsze klient i jego wymagania w zakresie nowoczesnej mobilności w samochodzie i poza nim.

Technologia
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~74,15 KB)
  
Photos(12x, ~60,83 MB)

Monachium. Dzięki BMW ConnectedDrive BMW Group jest od 20 lat wiodącym producentem samochodów w dziedzinie inteligentnego skomunikowania. W centrum uwagi jest przy tym zawsze klient i jego wymagania w zakresie nowoczesnej mobilności w samochodzie i poza nim. W 1998 roku wprowadzono pod hasłem „Usługi telematyczne BMW” pakiet BMW Assist, w 2004 pierwszą kartę SIM zamontowaną na stałe w aucie BMW, a w 2014 stworzono możliwość zamawiania usług w Sklepie BMW ConnectedDrive i płacenia za nie bezpośrednio w samochodzie. Także najnowsze rozwiązania, takie jak ogólna koncepcja cyfrowa BMW Connected, świadczą o ciągłym rozwoju skomunikowania. Od 2016 roku smartfon jest połączony z samochodem za pośrednictwem Open Mobility Cloud. To właśnie liczne punkty styczne i możliwość korzystania z usług w dowolnym miejscu tworzą kompleksowe otoczenie cyfrowe i jeszcze lepiej łączą kierowcę z samochodem.

Najważniejsze cechy i nagrody.  
Pierwszym ważnym krokiem w kierunku skomunikowanej przyszłości były „Usługi telematyczne BMW” z 1998 r. wprowadzające pakiet BMW Assist, który obejmował usługę Concierge, aktualne informacje o ruchu drogowym oraz inteligentne połączenie alarmowe. Jeszcze wtedy połączenie z internetem było nawiązywane przez telefon klienta. W 2004 r. w samochodzie zainstalowano stałą kartę SIM umożliwiającą dostęp do wiadomości, pogody i funkcji biurowych za pośrednictwem BMW Online. Cztery lata później w nowym BMW serii 7 wprowadzono przeglądarkę internetową, a następnie w 2014 roku Sklep ConnectedDrive: usługi takie jak Real Time Traffic Information czy Rozrywka Online można było już zamawiać i opłacać bezpośrednio w samochodzie.

Usługi BMW ConnectedDrive są obecnie dostępne w 45 krajach i już teraz po drogach porusza się ponad 10 milionów skomunikowanych pojazdów na całym świecie. Tylko w ciągu ostatnich 10 lat nieustanne wysiłki BMW Group zmierzające do rozwoju skomunikowania cyfrowego za pomocą BMW ConnectedDrive zostały wyróżnione 37 nagrodami krajowymi i międzynarodowymi. Liczby te potwierdzają pionierską pozycję BMW Group na arenie międzynarodowej w zakresie rozwoju cyfrowego.

Kamienie milowe dziś i jutro.
Wychodzenie naprzeciw zapotrzebowaniu na inteligentną i skomunikowaną mobilność za pomocą BMW ConnectedDrive i BMW Connected to dla BMW Group nie tylko motywacja na przyszłość, ale już rzeczywistość. Z BMW Connected korzysta już ponad 2,3 miliona zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Usługi cyfrowe spełniają wymagania współczesnej mobilności i stale definiują je na nowo z korzyścią dla klienta.

Rok 2018 jest ważnym rokiem dla przyszłości skomunikowania: dzięki funkcji Remote Software Upgrade oprogramowanie samochodu może być w każdej chwili automatycznie aktualizowane do najnowszej wersji, podobnie jak w smartfonach. Ponadto od czerwca w samochodzie dostępny będzie w pełnym zakresie asystent głosowy Alexa z dostępem do ponad 30 000 jego umiejętności. Kolejną atrakcją jest kluczyk cyfrowy umożliwiający zamykanie, otwieranie i uruchamianie samochodu tylko za pomocą smartfonu. Tradycyjny kluczyk samochodowy staje się tym samym zbędny. Kluczyk cyfrowy umożliwia również nowy wymiar wspólnego korzystania z samochodów prywatnych, ponieważ można go udostępniać przyjaciołom i rodzinie za pośrednictwem BMW Connected. Dochodzi do tego nowy system operacyjny BMW 7.0. Ten system wskazań i obsługi najnowszej generacji, który wejdzie do produkcji seryjnej w roku 2018, jest jeszcze bardziej zorientowany na indywidualne potrzeby użytkownika.

BMW świętuje 20 lat rabatami na usługi cyfrowe.
Usługi cyfrowe pozwalają klientom bardziej elastycznie niż kiedykolwiek zamawiać nowe funkcje w BMW w domu lub w podróży. Z tego powodu na wszystkie usługi, takie jak Real Time Traffic Information, usługę Concierge lub usługi zdalne, oferujemy w maju rabat w wysokości 20%. Promocja rozpoczyna się 8 maja.

Kliknij tutaj, aby przejść do BMW ConnectedDrive Store i ofert specjalnych na 20-lecie.

Obok automatycznej jazdy konsekwentne rozszerzenie skomunikowania na drodze do cyfrowej i bezemisyjnej przyszłości jest jednym z głównych obszarów działania, za pomocą których BMW Group w ramach strategii NUMBER ONE > NEXT napędza transformację branży mobilnościowej.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANALYST- AND INVESTOR CONFERENCE 2019.

Here you can see the live stream of the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie