Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Specjalne MINI na specjalną okazję. Z okazji królewskiego ślubu MINI projektuje ekskluzywny unikat na cele charytatywne.

MINI świętuje ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle 3-drzwiowym MINI, zaprojektowanym specjalnie dla upamiętnienia tej szczególnej okazji. 19 maja, zaraz po uroczystości zaślubin, ten designerski, unikalny model MINI zostanie przekazany Stowarzyszeniu na rzecz Dzieci z HIV (CHIVA), organizacji charytatywnej wybranej przez młodą parę. CHIVA przeprowadzi następnie publiczną licytację MINI.

Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
·
MINI
·
Projektowanie, koncepcje, studia
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~103,06 KB)
  
Photos(59x, ~235,3 MB)

MINI świętuje ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle 3-drzwiowym MINI, zaprojektowanym specjalnie dla upamiętnienia tej szczególnej okazji. 19 maja, zaraz po uroczystości zaślubin, ten designerski, unikalny model MINI zostanie przekazany Stowarzyszeniu na rzecz Dzieci z HIV (CHIVA), organizacji charytatywnej wybranej przez młodą parę. CHIVA przeprowadzi następnie publiczną licytację MINI.

„Jako kultowa brytyjska marka, o prawie 60-letniej historii, bardzo się cieszymy, że możemy przekazać to wyjątkowe MINI na cele charytatywne z okazji królewskiego ślubu”, wyjaśnia Oliver Heilmer, szef działu MINI Design. „Zespół projektowy MINI wyposażył to unikalne auto w specjalnie zaprojektowaną i starannie namalowaną grafikę na dachu oraz w spersonalizowane detale wewnątrz i na zewnątrz, wykonane techniką druku 3D, które czynią to MINI naprawdę wyjątkowym.”

Wygląd zewnętrzny.
Z okazji ślubu unikatowy 3-drzwiowy model MINI lśni krystaliczną bielą z błękitnosrebrnymi lakierowanymi pasami, które nadają karoserii indywidualny wygląd. Klasyczne chromowane detale MINI, takie jak obramowanie atrapy chłodnicy z grillem w kształcie plastra miodu, klamki drzwi, obramowania reflektorów i lamp tylnych, pokryte są przezroczystym lakierem o czarnogranatowym odcieniu nadającym MINI nowoczesność i świeżość. Lampy tylne ze wzorem flagi Union Jack i granatowe metalizowane felgi nadają autu ostatni szlif.

Ręcznie wykonana grafika dachowa i druk 3D.
Szczególną atrakcją na zewnątrz jest kolorowy, lakierowany dach: grafika została naniesiona ręcznie w kilku warstwach. Łączy ona elementy flag narodowych księcia Harry'ego (Union Jack) i Meghan Markle (Stars and Stripes). Ozdobniki na kierunkowskazach bocznych zaprojektowano jako elementy drukowane w 3D. Przedstawiają one inicjały M i H ozdobione sercem i pierścieniami. Po otwarciu auta na ziemi przed drzwiami kierowcy (po prawej stronie) i pasażera wyświetlane jest ekskluzywne powitanie „Just Married”. Od kilku tygodni również klienci MINI na wybranych rynkach mają możliwość uczynienia ze swego MINI absolutnego unikatu dzięki ofercie MINI Yours Customised, w ramach której można zamówić ozdobniki boczne i listwy dekoracyjne drukowane w 3D oraz indywidualne listwy progowe i projekcje świetlne.

Ekskluzywne i dyskretne wnętrze.
Jasny, przyjazny odcień szarości Satellite Grey tworzy idealne tło podkreślające indywidualnie zaprojektowane elementy tego wyjątkowego MINI. Granatowoczarny przezroczysty lakier na zewnętrznych elementach chromowanych znaleźć można też na wybranych elementach chromowanych we wnętrzu. Duża listwa dekoracyjna przed przednim fotelem pasażera przedstawia imiona panny młodej i pana młodego, datę ślubu i gratulacje dla młodej pary. Kolejną cechą wyróżniającą wnętrze jest akcent będący echem grafiki na dachu. Ten element graficzny umieszczony jest na listwach dekoracyjnych w drzwiach i za kierownicą, a także wyhaftowany na zagłówkach jako abstrakcyjne odniesienie do flagi Union Jack z jednej strony, a flagi Stars and Stripes jako perforacja i stebnowanie z drugiej strony.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

BMW GROUP ANALYST- AND INVESTOR CONFERENCE 2019.

Here you can see the live stream of the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie