Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Mission: Impossible – Fallout

BMW i Paramount Pictures przedstawiają nowe BMW M5 u boku Toma Cruise’a, który ponownie wcieli się w Ethana Hunta w filmie akcji pełnym spektakularnych pościgów samochodowych i popisów kaskaderskich.

F90
·
Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Product Placement
·
Samochody M
·
M5
·
Seria R
·
R nineT Scrambler
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~253,63 KB)
  
Photos(5x, ~62,87 MB)

Monachium. BMW Group ogłosiła swój udział jako ekskluzywny globalny partner motoryzacyjny w najnowszej części legendarnej serii filmów akcji „Mission: Impossible – Fallout” wyprodukowanej przez Paramount Pictures i Skydance Media. Film wejdzie do kin na całym świecie 27 lipca. BMW jest partnerem kultowej serii filmów już od 2011 roku i po raz kolejny wspiera najnowszą część całym szeregiem pojazdów i globalną kampanią marketingową.

„Mission: Impossible – Fallout” pokazuje Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego zespół IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) wraz ze znanymi sojuszniczkami (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem po nieudanej misji. Doskonałą obsadę uzupełniają Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby, a reżyseruje ponownie Christopher McQuarrie.

Oprócz nowego BMW M5 zespół agentów wspiera szereg innych modeli BMW, takich jak BMW serii 5 Limuzyna (1986), BMW serii 7 Limuzyna i BMW R nineT Scrambler. 

MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT
Tom Cruise on the set of MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT from Paramount Pictures.
Photo Credit: Chiabella James
© 2018 Paramount Pictures. All rights reserved.

BMW M5 wyposażone w charakterystyczne części BMW M Performance, takie jak czarna atrapa chłodnicy i karbonowe lusterka, robi w filmie imponujące wrażenie. Potężny silnik V8 biturbo z technologią TwinPower Turbo o pojemności 4,4 l i mocy 441 kW / 600 KM (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 10,5 l/100 km*; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 241 g/km*) oraz nowo opracowany wysokowydajny napęd na cztery koła M xDrive sprawiają, że Tom Cruise jako Ethan Hunt zawsze wyprzedza konkurencję dzięki maksymalnej trakcji i dynamice jazdy. W kilku kluczowych scenach filmu występuje BMW R nineT Scrambler, wykonując z zawrotną prędkością ryzykowne manewry podczas szalonej pogoni po Paryżu.

Swój wielki występ ma również historyczny model BMW: pościg w BMW serii 5 Limuzyna z 1986 r. wyznacza nowe standardy w kinie akcji.

MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT
Tom Cruise on the set of MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT from Paramount Pictures.
Photo Credit: Chiabella James
© 2018 Paramount Pictures. All rights reserved.

A oto zwiastun filmu opublikowany przez Paramount Pictures:

W ramach współpracy z Paramount Pictures globalna kampania marketingowa BMW „Mission to Thrill” obejmuje reklamy telewizyjne prezentujące różne modele pojazdów, reklamy drukowane oraz reklamy w mediach cyfrowych BMW. Kampanię uzupełniają inne działania, takie jak akcje w sieci dealerskiej BMW.

 “BMW i ,Mission: Impossible’ to doskonałe zestawienie. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z Paramount Pictures, a także z faktu, że możemy po raz kolejny wzbogacać tę słynną serię filmów o nasze samochody i motocykle. Do zawrotnych pościgów potrzebne są po prostu pojazdy, które zachwycają dynamiką jazdy i prowadzeniem”, mówi Uwe Dreher, szef komunikacji marki BMW, BMW M oraz BMW i. „Jest to idealna sceneria dla naszego najbardziej dynamicznego biznesowego sportowca, czyli BMW M5”.

„Cieszymy się, że możemy po raz kolejny powitać BMW jako naszego partnera w ,Mission: Impossible – Fallout’”, mówi Irene Trachtenberg, starsza wiceprezes ds. Worldwide Marketing Partnerships w Paramount Pictures. „Nasza współpraca z BMW tworzy globalną platformę, dzięki której możemy dotrzeć do fanów ,Mission: Impossible’ na całym świecie. Łączymy naszą wspólną pasję do innowacji technicznych, dynamicznego kina akcji i opowiadania fascynujących historii”.

Mission to Thrill. Campaign for "Mission: Impossible - Fallout". ©2018 Paramount Pictures. All Rights Reserved. (06/2018)

Współpraca BMW z Paramount Pictures w ramach serii „Mission: Impossible” sięga 2011 roku i przyniosła już kinomanom kilka legendarnych momentów w historii kina. Firma BMW zawsze wychodziła przy tym poza zwykłe lokowanie produktu, pokazując wizje przyszłości i technologie jutra, które wspierały agentów IMF w ich misjach.

Niezapomniany jest na przykład występ samochodu koncepcyjnego BMW i Vision Dynamics, który w „Mission: Impossible – Phantom Protocol” już w 2011 roku zapowiadał rewolucyjną sportową hybrydę BMW i8 i takie technologie jak wyświetlacz Head-Up czy aktywne wykrywanie pieszych.

W 2015 r. wyszedł film „Mission: Impossible – Rogue Nation”, w którym BMW M3 pokazało jedną z najbardziej spektakularnych akrobacji w historii kina wykonanych tyłem. Dzięki funkcji otwierania odciskiem dłoni filmowe auto po raz kolejny pokazało zapowiedź technologii przyszłości. Miłośnicy motocykli z biciem serca wspominają zawrotny pościg motocyklem BMW S 1000 RR, na którym Ethan Hunt gnał przez góry w okolicach Marrakeszu.

„Mission: Impossible – Fallout” to najbardziej ekscytująca misja w historii, która ma szansę przebić poprzednie filmy.

 

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie