Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Jeszcze więcej adrenaliny – BMW M Performance Roadshow.

We wrześniu, w pięciu miastach w Polsce, odbędzie się druga część BMW M Performance Roadshow. To cykl spotkań prezentujących najbardziej sportowe oblicze marki: modele i akcesoria, które powstają we współpracy z ekspertami z BMW M.

Sprawy korporacyjne
·
Wydarzenia korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~103,2 KB)
  
Photos(12x, ~37,54 MB)

Warszawa. W ramach BMW M Performance Roadshow przygotowano szereg atrakcji dla klientów i fanów motoryzacji w każdym wieku. Przedstawiciele BMW podzielą się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w sportach motorowych, a to właśnie długoletnie zaangażowanie m.in. w wyścigi torowe pozwoliło na stworzenie oferty akcesoriów z zakresu aerodynamiki, napędu i układu jezdnego, które podkreślają unikatowy charakter marki. Dzięki nim można wyrazić zamiłowanie do sportowej jazdy poprzez zmieniony design, imponujące brzmienie albo Power Kit zwiększający moc silnika.

 

Podczas wydarzeń zostaną zaprezentowane najnowsze modele samochodów BMW doposażone w szeroką gamę akcesoriów M Performance w różnych konfiguracjach: BMW M2, BMW 340xi Touring, BMW 440xi Coupé, BMW 335d Gran Coupe, BMW 440xi Cabrio, BMW 330e, BMW 540xi Limuzyna, BMW M550d Touring, BMW X3 M40xi, BMW X5 M50d, BMW M140xi, BMW M3 oraz BMW M4 Coupé.

 

Dla najmłodszych miłośników motoryzacji przygotowany będzie dziecięcy tor jazd elektrycznymi samochodami i motocyklami BMW oraz kreatywne zabawy. BMW M Performance Roadshow to także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze BMW DTM/Carrera w technologii EEG, czyli sterowania autami siłą skupienia. Fani marki i wszyscy zainteresowani zakupem nowego BMW będą mogli sprawdzić wybrane modele z gamy M Performance podczas 45-minutowych jazd testowych. Odbędą się one w dniach następujących po wydarzeniach BMW M Performance Roadshow (od poniedziałku do czwartku) u Dealerów BMW biorących udział w wydarzeniu, po wcześniejszej rejestracji.

 

BMW M Performance Roadshow

BMW M Performance Roadshow BMW M Performance Roadshow to cykl 5 imprez odbywających się u Dealerów BMW w całej Polsce przez pięć kolejnych tygodni. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 września w salonie BMW Zdunek w Gdyni, tydzień później (8 września) w BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy, a następnie w BMW Bońkowscy w Szczecinie (15 września), BMW Premium Arena w Kaliszu (22 września), oraz BMW Dobrzański w Krakowie (29 września). Wydarzenia odbędą się w godzinach 12:00 – 16:00. Poprowadzi je dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz fan motoryzacji – aktor Rafał Cieszyński. Wstęp na BMW M Performance Roadshow jest otwarty

 

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie http://www.bmwmperformance.pl/.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie