Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Szkolenia na całym świecie: międzynarodowa wymiana doświadczeń BMW i MINI Driving Experience.

RPA jest pierwszym krajem w Afryce, który otrzymał certyfikat „Oficjalnego Partnera BMW Driving Experience”.

BMW Driving Experience
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~81,45 KB)
  
Photos(10x, ~21,49 MB)

Monachium. Sprawdzony model szkoleń w ramach BMW i MINI Driving Experience zyskał jeszcze bardziej międzynarodowy charakter. Republika Południowej Afryki jest najnowszym rynkiem, który zdobył uznanie BMW i MINI Driving Experience, potwierdzone certyfikatem „Oficjalnego Partnera M”, gwarantującym spełnienie najwyższych standardów jakości w obsłudze klientów.

W procesie certyfikacji BMW M GmbH dostarcza najlepsze programy szkoleń, a także zapewnia lokale oraz tereny, niezbędne by osiągnąć jednolite standardy bezpieczeństwa i jakości w ramach BMW i MINI Driving Experience. Od 1997 roku BMW i MINI Driving Experience szkolą swoich instruktorów zgodnie z jednolitymi światowymi standardami i sprawdzają ich umiejętności podczas intensywnych kursów w międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW. Dopiero kiedy zostaną spełnione wszystkie wymogi certyfikacji, przyznawany jest oficjalny certyfikat jakości - “Oficjalny Partner M”.

"BMW i MINI Driving Experience jest bardziej obecne poza granicami Niemiec, niż kiedykolwiek przedtem” - mówi Robert Eichlinger, szef BMW i MINI Driving Experience. “Cieszę się, że jesteśmy teraz w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość szkoleń kierowców na wszystkich pięciu kontynentach. Oznacza to, że nasi klienci doświadczają niezapomnianych wrażeń z jazdy i spotkań z marką, a jednocześnie możemy im przekazywać cenne wskazówki, dotyczące jazdy w ruchu ulicznym. Taki właśnie jest cel BMW i MINI Driving Experience".

Pierwszą międzynarodową lokalizacją, która otrzymała status “Oficjalnego partnera BMW M”, było w 2015 roku BMW i MINI Driving Experience w Holandii. W 2017 roku dołączyły Stany Zjednoczone z BMW Performance Center East, zlokalizowanym w Spartanburgu w Południowej Karolinie oraz West in Thermal w Kalifornii. W tym samym roku do oferty dodano także rynki Korei Południowej Australii i Skandynawii. Rynek skandynawski składa się z Norwegii, Szwecji, Finlandii i Danii. Uruchomienie placówki w Południowej Afryce oznacza dla BMW i MINI Driving Experience potwierdzenie najwyższej jakości oraz obecność na wszystkich pięciu kontynentach na całym świecie, co czyni go wzorem sukcesu od ponad 40 lat.

Na uczestników w Południowej Afryce czeka zróżnicowana oferta kursów. Jeszcze przed otrzymaniem certyfikatu “Oficjalnego partnera BMW M”, co roku uczestniczyło w nich około 3 800 kierowców. Obecnie dostępnych jest 4 instruktorów i 27 samochodów. Skupiono się tutaj na szkoleniach torowych BMW M, na których dostępnych jest nie mniej niż 15 samochodów BMW M. Portfolio kursów jest podobnie szerokie w Australii (3 instruktorów, 24 samochody) oraz w krajach skandynawskich (3 instruktorów, 40 samochodów). W Korei Południowej 15 instruktorów przeszkoliło w ostatnim roku 24 000 uczestników, mających do wyboru 89 samochodów BMW i MINI, dostępnych przez 300 dni w roku, w tym 10 aut z grupy modeli BMW i.

To pokazuje, w jaki sposób BMW i MINI Driving Experience działają jako centra doskonalenia oraz powiązania klientów z produktami BMW Group, ponieważ oparte na jeździe szkolenia dają możliwość poznania i wypróbowania mobilności przyszłości. Ponadto, na całym świecie oferowanych jest ponad 40 kursów, w tym szkoleń kierowców, dotyczących bezpieczeństwa w najnowszych modelach BMW, BMW i oraz MINI, szkolenia driftingowe i torowe w samochodach BMW M, zimowe jazdy na śniegu i lodzie, specjalne szkolenia dla zawodowych kierowców, a także wyprawy terenowe w Afryce i szkolenia motocyklowe.

O BMW i MINI Driving Experience

BMW i MINI Driving Experience jest częścią BMW M GmbH. Jako jedni z pierwszych zapewniają ofertę szkoleń dla kierowców, dostarczając swoim klientom niezapomnianych i fascynujących doświadczeń z prowadzenia pojazdów Grupy BMW od 1977 roku. BMW i MINI Driving Experience oferuje obecnie około 50 różnych szkoleń w samochodach BMW i MINI, a także na motocyklach BMW– w ponad 30 krajach na całym świecie – a wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. W 2017 roku w szkoleniach wzięło udział ponad 120 000 osób.

BMW i MINI Driving Experience, realizując ideę “Pasja zostawia ślady”, odgrywa ważną rolę w poprawie bezpieczeństwa jazdy na drogach publicznych, a jednocześnie dostarcza radości z jazdy. BMW i MINI Driving Experience wykazuje społeczną odpowiedzialność, organizując dla kierowców kursy bezpiecznego prowadzenia na asfalcie i śniegu, dające klientom niezbędne podstawy do bezpiecznej i sprawnej jazdy. To samo można powiedzieć o wewnętrznym szkoleniu kierowców BMW, kończącym się przyznaniem około 20 wewnętrznych licencji. Drugim aspektem są spektakularne szkolenia na torach wyścigowych oraz szkolenia driftingowe, dające klientom możliwość zdobycia emocjonujących doświadczeń w mocnych samochodach BMW M.


Oprócz podstawowej oferty szkoleń, BMW i MINI Driving Experience przykłada dużą wagę do spełnienia konkretnych życzeń klienta. Wyspecjalizowany w organizacji imprez firmowych i programów motywacyjnych zespół ściśle współpracuje z klientem przy tworzeniu pakietów szkoleń, skrojonych na miarę jego wymagań.

Informacje na temat BMW i MINI Driving Experience można znaleźć na stronie:

http://www.bmw-drivingexperience.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2018.

Los Angeles. 28.11.2018. 
Here you will see the on demand transmission of the BMW Press Conference at the LA Auto Show.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie