Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Szkolenia na całym świecie: międzynarodowa wymiana doświadczeń BMW i MINI Driving Experience.

RPA jest pierwszym krajem w Afryce, który otrzymał certyfikat „Oficjalnego Partnera BMW Driving Experience”.

BMW Driving Experience
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 82,16 KB)
  
Photos(10x, 20,95 MB)

Monachium. Sprawdzony model szkoleń w ramach BMW i MINI Driving Experience zyskał jeszcze bardziej międzynarodowy charakter. Republika Południowej Afryki jest najnowszym rynkiem, który zdobył uznanie BMW i MINI Driving Experience, potwierdzone certyfikatem „Oficjalnego Partnera M”, gwarantującym spełnienie najwyższych standardów jakości w obsłudze klientów.

W procesie certyfikacji BMW M GmbH dostarcza najlepsze programy szkoleń, a także zapewnia lokale oraz tereny, niezbędne by osiągnąć jednolite standardy bezpieczeństwa i jakości w ramach BMW i MINI Driving Experience. Od 1997 roku BMW i MINI Driving Experience szkolą swoich instruktorów zgodnie z jednolitymi światowymi standardami i sprawdzają ich umiejętności podczas intensywnych kursów w międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW. Dopiero kiedy zostaną spełnione wszystkie wymogi certyfikacji, przyznawany jest oficjalny certyfikat jakości - “Oficjalny Partner M”.

"BMW i MINI Driving Experience jest bardziej obecne poza granicami Niemiec, niż kiedykolwiek przedtem” - mówi Robert Eichlinger, szef BMW i MINI Driving Experience. “Cieszę się, że jesteśmy teraz w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość szkoleń kierowców na wszystkich pięciu kontynentach. Oznacza to, że nasi klienci doświadczają niezapomnianych wrażeń z jazdy i spotkań z marką, a jednocześnie możemy im przekazywać cenne wskazówki, dotyczące jazdy w ruchu ulicznym. Taki właśnie jest cel BMW i MINI Driving Experience".

Pierwszą międzynarodową lokalizacją, która otrzymała status “Oficjalnego partnera BMW M”, było w 2015 roku BMW i MINI Driving Experience w Holandii. W 2017 roku dołączyły Stany Zjednoczone z BMW Performance Center East, zlokalizowanym w Spartanburgu w Południowej Karolinie oraz West in Thermal w Kalifornii. W tym samym roku do oferty dodano także rynki Korei Południowej Australii i Skandynawii. Rynek skandynawski składa się z Norwegii, Szwecji, Finlandii i Danii. Uruchomienie placówki w Południowej Afryce oznacza dla BMW i MINI Driving Experience potwierdzenie najwyższej jakości oraz obecność na wszystkich pięciu kontynentach na całym świecie, co czyni go wzorem sukcesu od ponad 40 lat.

Na uczestników w Południowej Afryce czeka zróżnicowana oferta kursów. Jeszcze przed otrzymaniem certyfikatu “Oficjalnego partnera BMW M”, co roku uczestniczyło w nich około 3 800 kierowców. Obecnie dostępnych jest 4 instruktorów i 27 samochodów. Skupiono się tutaj na szkoleniach torowych BMW M, na których dostępnych jest nie mniej niż 15 samochodów BMW M. Portfolio kursów jest podobnie szerokie w Australii (3 instruktorów, 24 samochody) oraz w krajach skandynawskich (3 instruktorów, 40 samochodów). W Korei Południowej 15 instruktorów przeszkoliło w ostatnim roku 24 000 uczestników, mających do wyboru 89 samochodów BMW i MINI, dostępnych przez 300 dni w roku, w tym 10 aut z grupy modeli BMW i.

To pokazuje, w jaki sposób BMW i MINI Driving Experience działają jako centra doskonalenia oraz powiązania klientów z produktami BMW Group, ponieważ oparte na jeździe szkolenia dają możliwość poznania i wypróbowania mobilności przyszłości. Ponadto, na całym świecie oferowanych jest ponad 40 kursów, w tym szkoleń kierowców, dotyczących bezpieczeństwa w najnowszych modelach BMW, BMW i oraz MINI, szkolenia driftingowe i torowe w samochodach BMW M, zimowe jazdy na śniegu i lodzie, specjalne szkolenia dla zawodowych kierowców, a także wyprawy terenowe w Afryce i szkolenia motocyklowe.

O BMW i MINI Driving Experience

BMW i MINI Driving Experience jest częścią BMW M GmbH. Jako jedni z pierwszych zapewniają ofertę szkoleń dla kierowców, dostarczając swoim klientom niezapomnianych i fascynujących doświadczeń z prowadzenia pojazdów Grupy BMW od 1977 roku. BMW i MINI Driving Experience oferuje obecnie około 50 różnych szkoleń w samochodach BMW i MINI, a także na motocyklach BMW– w ponad 30 krajach na całym świecie – a wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. W 2017 roku w szkoleniach wzięło udział ponad 120 000 osób.

BMW i MINI Driving Experience, realizując ideę “Pasja zostawia ślady”, odgrywa ważną rolę w poprawie bezpieczeństwa jazdy na drogach publicznych, a jednocześnie dostarcza radości z jazdy. BMW i MINI Driving Experience wykazuje społeczną odpowiedzialność, organizując dla kierowców kursy bezpiecznego prowadzenia na asfalcie i śniegu, dające klientom niezbędne podstawy do bezpiecznej i sprawnej jazdy. To samo można powiedzieć o wewnętrznym szkoleniu kierowców BMW, kończącym się przyznaniem około 20 wewnętrznych licencji. Drugim aspektem są spektakularne szkolenia na torach wyścigowych oraz szkolenia driftingowe, dające klientom możliwość zdobycia emocjonujących doświadczeń w mocnych samochodach BMW M.


Oprócz podstawowej oferty szkoleń, BMW i MINI Driving Experience przykłada dużą wagę do spełnienia konkretnych życzeń klienta. Wyspecjalizowany w organizacji imprez firmowych i programów motywacyjnych zespół ściśle współpracuje z klientem przy tworzeniu pakietów szkoleń, skrojonych na miarę jego wymagań.

Informacje na temat BMW i MINI Driving Experience można znaleźć na stronie:

http://www.bmw-drivingexperience.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie