Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Mobilny pokój z widokiem na jezioro – ruszaj po przygodę z MINI Countryman Cooper S.

Sposób na wypoczynek, który jest jednocześnie komfortowy i blisko natury? MINI ma odpowiedź. Nocleg w namiocie na dachu samochodu to ciekawa alternatywa dla codziennej rutyny miejskiego życia. Teraz wszyscy miłośnicy podróży ceniący wolność i niezależność mogą zarezerwować nocleg w namiocie na MINI Countryman Cooper S nad malowniczym jeziorem Ułówki na Mazurach

F60
·
MINI Countryman
·
Lifestyle
·
Opcjonalne dodatki, akcesoria
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~284,42 KB)
  
Photos(4x, ~5,11 MB)

MINI Countryman Cooper S z namiotem na dachu budzi ducha przygody. Nocleg pod gwiazdami oraz widok na mazurską przyrodę o poranku, to sposób na oryginalny wyjazd w stylu brytyjskiej marki. Mobilny pokój zaparkował na terenie Siedliska Morena zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ułówki na Mazurach.

 

Po nocy spędzonej nad brzegiem jeziora MINI Countryman Cooper S będzie doskonałym towarzyszem eksplorowania mazurskich bezdroży. Wszechstronny model zapewnia wygodę, a przestronny bagażnik pomieści potrzebne podczas wyjazdu bagaże. MINI Countryman Cooper S to jednak nie tylko funkcjonalność, ale też niezmienna frajda z jazdy. Dzięki inteligentnemu napędowi ALL4 samochód zainspiruje do zboczenia z utartych dróg i eksplorowania miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć. Napęd na cztery koła rozdziela moc pomiędzy przednią i tylną oś pojazdu. W efekcie niezależnie od nawierzchni i warunków panujących na drodze MINI Countryman Cooper S zachowuje optymalną trakcję, stabilny tor jazdy oraz dynamikę.

 

Specjalna wersja namiotu dachowego AirTop firmy AUTOHOME została zaprojektowana we współpracy z zespołem projektowym MINI. Zapewnia komfortowy nocleg dla dwóch osób. Namiot na dachu MINI Countryman Cooper S wyposażony jest w niezbędny sprzęt kempingowy: śpiwory, stolik z krzesełkami oraz czajnik. Goście mobilnego pokoju mogą korzystać ze wszystkich świadczeń oferowanych przez Siedlisko Morena.

 

Rezerwacja MINI Countryman Cooper S z namiotem na dachu dostępna na:
https://www.airbnb.pl/rooms/27821341
https://www.booking.com/hotel/pl/siedliskomorenastarejuchy.pl.html

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie