Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Warszawa jako „M Town" w międzynarodowym projekcie BMW M.

Kontynuując kampanię „Too Much", BMW M tworzy wirtualne miejsce do przeżywania emocjonujących chwil M.

Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~78,74 KB)
  
Photos(12x, ~67,08 MB)

Monachium. Kto uważał, że kampania „Too Much" ("Too Much") to za mało, odnajdzie się świetnie w „M Town". BMW M GmbH kontynuuje zeszłoroczną udaną opowieść „Too Much", rozpoczynając nową kampanię online. Od września motto brzmi: “Witamy w M Town, gdzie zbyt wiele, to w sam raz".

Podstawowa idea jest bardzo prosta: M Town to miejsce niepodobne do żadnego innego - miejsce, w którym codzienne sytuacje można przeżywać w szczególny sposób. Właśnie dlatego jest to idealny dom dla wszystkich miłośników samochodów i fanatyków koni mechanicznych, co doskonale wpisuje się w profil globalnej społeczności BMW M. Miasto nie przedstawia żadnego realnie istniejącego miejsca. To idea, która rozwija się wszędzie tam, gdzie funkcjonuje pasja wysokich osiągów.

“„M Town" to również platforma komunikacji społecznościowej i cyfrowej dla fanów BMW M na całym świecie. Od 7 września fani samochodów na całym świecie mogą zarejestrować się jako nowi mieszkańcy M Town na bmw-m.com i stworzyć własną, indywidualną cyfrową kartę BMW M Pass. Oprócz unikalnych wątków fabularnych, ta ważna kampania zawiera oryginalne filmy online i kreatywne rozwiązania zakupowe wraz z innymi ekskluzywnymi niespodziankami w sklepie społecznościowym. „M Town" posłuży również jako główny temat wielu wydarzeń na całym świecie.

Kontynuacja odnoszącej sukcesy opowieści pod hasłem „Too Much” pozwoli naszym fanom doświadczyć następnego poziomu identyfikacji emocjonalnej z naszą marką - wyjaśnia Peter Quintus, wiceprezes sprzedaży i marketingu w BMW M GmbH. - „M Town” reprezentuje stosunek do życia, który BMW M zawsze wspierało - pełny entuzjazm, maksymalne osiągi i odwaga bycia niekonwencjonalnym.

Takie emocje przekazuje seria filmów online wyprodukowanych przez reżysera Micky'ego Sülzera i firmę producencką Badera el Hindi uhonorowaną nagrodą Grimme. Sekwencje przekształcają codzienne sytuacje z miejskich ulic - od kina po kościół - w specjalne miejsca wydarzeń z puentami, które przemawiają do wszystkich entuzjastów samochodów. Zdjęcia do klipów zostały nagrane m.in. w Warszawie. Zgodnie z mottem „Only in M Town", miasto prezentuje się jako wymarzona utopia dla wszystkich miłośników motoryzacji, gdzie pojawiają się tacy bohaterowie, jak BMW M2 Competition i BMW M850i.

-BMW M czerpie przyjemność z pasji, którą nasi fani darzą produkty o wysokiej wartości emocjonalnej - mówi Lothar Schupet, dyrektor globalnej sprzedaży i marketingu BMW M. - „M Town” tworzy dla tego entuzjazmu kreatywną przestrzeń do opowiadania swoich historii. W ten sposób zwiększamy identyfikację z naszą marką wśród jej lojalnych zwolenników, a jednocześnie dostarczamy inspiracji nowym grupom docelowym.

 

Cyfrowa kampania komunikacyjna stanowi uzupełnienie udanej ofensywy produktowej submarki BMW M w segmencie samochodów o wysokich i bardzo wysokich osiągach. Oprócz wprowadzenia nowych modeli, takich jak BMW M2 i M5 Competition oraz ekskluzywnych samochodów, jak BMW M3 CS, BMW M oferuje szeroką gamę modelową z potencjałem silnego wzrostu sprzedaży. W ciągu ostatnich dziesięciu lat BMW M zwiększyło ponad trzykrotnie sprzedaż samochodów M i M Performance. Zgodnie ze strategią korporacyjną NUMBER ONE>NEXT, BMW Group może pochwalić się silną i skuteczną obecnością w szczególnie rentownym segmencie samochodów o wysokich osiągach.

Agencja
Kreacja: Jung von Matt Next/Alster, Hamburg
Produkcja: Bigfish, Berlin
Reżyseria: Micky Sülzer
Opieka artystyczna: Bader el Hindi

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie