Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Wyposażenie Motocyklisty BMW Motorrad – Kolekcja 2019.

Wyposażenie Motocyklisty BMW Motorrad – Kolekcja 2019.

Wyposażenie motocyklisty
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~12,9 MB)
  
Photos(70x, ~178,69 MB)
Wyposażenie motocyklisty BMW Motorrad na sezon motocyklowy 2019  to wykonanie najwyższej jakości. W szczególności jednoczęściowy kombinezon sportowy ProRace. Robiony na zamówienie kombinezon ProRace Made-toMeasure jest szyty z rozległą gamą opcji kastomizacji i wariantami wyposażenia, które mogą być dostosowane do preferencji klienta za pomocą konfiguratora online. Buty i rękawice ProRace mogą zostać dodane, aby stworzyć idealny strój. Całkiem nowy kombinezon Roadster został zaprojektowany jako idealny strój typu „wszystko w jednym” do szybszej jazdy w wyprostowanej pozycji siedzącej.
 
Kask Bowler charakteryzuje się wyjątkowo aerodynamicznym wyglądem. Jego wyszukane detale odzwierciedlają doskonały kunszt wykonania, a także zapewniają wysoki komfort noszenia. Pasuje do ściśle limitowanej edycji kurtki skórzanej Club Spezial. Tutaj, wykonanie i szczegóły, takie jak haftowany numer z limitowanej edycji na kołnierzu, spełniają najwyższe standardy. Nowa sportowa kurtka RaceFlow wprowadza w klimat lata. Dzięki wysokiej zawartości oddychającego materiału siatkowego zapewnia idealną wentylację ciała i ramion – nawet w upalne dni.

Spodnie Rider zostały zaprojektowane w stylu outdoorowym. To doskonałe użyteczne i luźne ubranie, dzięki któremu można pokonać silbe wiatry i trude warunki pogodowe- zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Spodnie ClimaProtect są niezwykle praktyczne. Są wodoodporne i łatwe w nakładaniu na zwykłe spodnie, dzięki długim zamkom błyskawicznym biegnącm po bokach- znacznie ułatwia życie w biznesowym przemieszczaniu sie po mieście.

Całkowicie nowe buty Flow będą idealnie pasować.Te bardzo lekkie buty z krótką cholewką zostały zaprojektowane jako idealny towarzysz w wysokich temperaturach: tak jak nowe trampki Dry, dobrze pasują do jeansów motocyklowych i letnich kurtek motocyklowych.
 
Gama ochraniaczy została znacznie poszerzona w sezonie 2019. Poza kamizelką HighViz, ochraniaczem pleców Strap-on oraz pasami nerkowymi Basic oraz Pro warta zaznaczenia jest kamizelka Protector z płytą na klatce piersiowej i plecach.
 
Element stylu również nie został pominięty. Jest to szczególnie odzwierciedlone w nowych kolekcjach Style opartych o motto „Wyjątkowa Bawarska Inżynieria” (Unique Bavarian Engineering), które obejmują skórzane produkty lifestylowe oraz kolekcję Motorsport. Popularne kurtki AirShell, Club Leather oraz DownTown są również dostępne, podobnie jak rękawice Rockster w nowych wariantach kolorystycznych.
 
Wszystkie szczegóły na temat nowych produktów znajdują się na następnych stronach. Przyjemnego odkrywania i przeglądania

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie