Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

BMW Motorrad zamienia zdjęcia na świąteczne prezenty.

W ramach akcji „Prezent za zdjęcie” BMW Motorrad z pomocą miłośników jednośladów podzieli się świąteczną atmosferą z pacjentami szpitali dziecięcych. Do najmłodszych trafi 100 prezentów.

 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~70,72 KB)

Warszawa. „Prezent za zdjęcie” to świąteczna akcja zainicjowana przez BMW Motorrad. Marka zachęca wszystkich miłośników jednośladów oraz osoby, które chcą podzielić się ciepłem i radością Świąt Bożego Narodzenia, do połączenia sił na rzecz najmłodszych pacjentów szpitali dziecięcych. By wziąć udział w inicjatywie wystarczy przesłać zdjęcie z atrybutem Świętego Mikołaja oraz logo BMW za pośrednictwem strony internetowej prezentzazdjecie.pl. BMW Motorrad zamieni fotografie na prezenty dla dzieci, które spędzają święta w szpitalach. 

 

W ramach akcji „Prezent za zdjęcie” przewidziano 100 prezentów, które zostaną wręczone dzieciom przez Świętego Mikołaja BMW Motorrad. Zdjęcia można przesyłać do 23 grudnia 2018 r.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

GENEVA MOTOR SHOW

Geneva, 03.March - 08:15 CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Geneva International Motor Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie