Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Sześćdziesiąt lat inspiracji

MINI celebruje swoją okrągłą rocznicę kolekcją MINI 60 Years Lifestyle.

F56
·
Lifestyle
·
Lifestyle - produkty
·
MINI
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~98,51 KB)
  
Photos(106x, ~1,26 GB)

Monachium. Markę MINI charakteryzuje niezwykła historia, ponadczasowy, fascynujący urok oraz unikalne, innowacyjne produkty. Dziś, 60 lat po wprowadzeniu swojego pierwszego modelu, brytyjski producent samochodów nadal podnosi poprzeczkę w zakresie radości z jazdy, uderzającego wzornictwa i indywidualności. Przez kolejne pokolenia bezkonkurencyjnie gokartowe wrażenia z jazdy i kompaktowe, inteligentnie zaprojektowane wnętrze nadal przyciągają coraz większą rzeszę fanów. W tym roku swych okrągłych urodzin MINI spogląda wstecz na sześć dekad inspiracji i prezentuje 50 designerskich produktów w charakterystycznym stylu tej kultowej marki.


Tradycja połączona z duchem czasu – tekstylia.

Zainspirowana wyścigową przeszłością MINI kolekcja MINI 60 Years Lifestyle oferuje zupełnie nową linię odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Koszulka MINI Striped oferowana jest w kultowym kolorze British Green dla kobiet i czarnym dla mężczyzn. Paski na koszulce przełamane przesuniętymi krawędziami utrzymane są w modnym kolorze koralowym (wprowadzonym w kolekcji MINI Lifestyle 2018-2020) oraz żywym odcieniu cytrynowym. Stylizowane klasyczne Mini na koszulkach MINI Car Print oraz motyw wieńca laurowego na koszulce MINI Vintage Logo (oferowanej również dla dzieci) to autentyczne symbole frajdy z jazdy – czy to na drodze, czy na torze wyścigowym.


Akcesoria – modne i pożądane.

Dzbanek MINI Colour Block Ice Tea oraz kubki MINI Colour Block Ice Tea zapewniają latem chłodne orzeźwienie. Dzbanek i kubki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, koralowym i zielonym. Zestaw MINI Beach Tennis z piłeczkami w żywym kolorze koralowym zapewnia plażowiczom w każdym wieku zabawę na słońcu. Pasja od pokoleń – oto co łączy MINI i piłkę nożną, a piłka nożna MINI pozwala tę pasję stylowo wyrazić.


60 lat w drodze – bagaż.

Worek marynarski sam w sobie stanowi absolutną klasykę, a jeszcze bardziej w formie worka MINI Striped Duffle. Kontrastowy wzór, który pojawia się również na torbie MINI Striped Shopper i modnej „nerce” MINI Striped Belt Bag, podkreśla jej elegancję w stylu retro. Walizki na kółkach i inne akcesoria doskonale dopełniają nową kolekcję bagażu.


60 lat zabawy – produkty dla dzieci.

Optymalizacja przestrzeni zawsze była jedną z najbardziej uderzających cech marki MINI. Skrzynka na zabawki MINI Striped zapewnia dziecku dużo miejsca na ulubione gry i zabawki. Ponadto w wersji MINI 60 Years oferowana jest też prawdziwie legendarna zabawka: jojo MINI Striped. Podobnie jak skrzynka na zabawki i wiele innych akcesoriów z tej serii posiada ona rozpoznawalne paski, w tym przypadku łączące się koncentrycznie w okrąg. Jedną  z niekwestionowanych atrakcji kolekcji jest pluszak MINI Bulldog 2.0. Ta przytulanka jest wiernym towarzyszem dużych i małych przygód. Zestaw upominkowy dla niemowląt MINI Striped, zawierający pięć par skarpetek w indywidualne wzory i pasiastą czapeczkę, stanowi wyjątkowy prezent dla młodych rodziców.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie