Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

MINI rozbudowuje sieć dealerską w Polsce.

W pierwszym półroczu 2019 r. liczba salonów MINI powiększy się o trzy nowe lokalizacje. Modele brytyjskiej marki premium będą teraz oferowane także w Lublinie, Bielsku-Białej oraz Rzeszowie.

Sprawy korporacyjne
·
Sprzedaż i marketing
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~232,77 KB)

Warszawa. Polscy klienci mogą aktualnie korzystać z oferty 13 autoryzowanych dealerów MINI. Otwarcie kolejnych salonów w ciągu zaledwie kilku miesięcy to dowód na wzrost zainteresowania samochodami kompaktowymi w segmencie premium. Popularność brytyjskiej marki odzwierciedla rokrocznie rosnąca sprzedaż w Polsce. Tylko w 2018 r. MINI odnotowało 1 980 rejestracji, co jest wynikiem o 6% wyższym niż w 2017 r. Co więcej, MINI Countryman Cooper S E ALL4 - pierwszy zelektryfikowany model marki - został najchętniej kupowaną hybrydą plug-in w Polsce. Z 106 rejestracjami, osiągnął blisko czterokrotny wzrost i 15% udział w krajowym rynku samochodów z takim rodzajem napędu.

 

W lutym 2019 r. otwarty został dealer MINI przy salonie BMW Best Auto Lublin. W drugim kwartale tego roku do sieci dołączą nowe lokalizacje oferujące modele brytyjskiej marki. Będą mieściły się przy salonach BMW Sikora w Bielsku-Białej oraz BMW Dobrzański w Rzeszowie.

 

„Jakość premium, wyróżniający się design i niezmienna gokartowa frajda z jazdy – to elementy, które są najbardziej doceniane przez klientów wybierających MINI. Warto zwrócić uwagę, że samochody brytyjskiej marki są także dobrą alternatywą dla klienta biznesowego. Na ich rosnącą popularność wpływ ma różnorodna gama modeli – od miejskiego 3- lub 5-drzwiowego MINI Hatch po wszechstronnego MINI Countryman a także bardzo atrakcyjna oferta finansowania. Klient korzystając z 0% opłaty wstępnej i płacąc 850 pln netto miesięcznie może wyjechać z salonu dobrze wyposażonym MINI. Jeszcze w tym roku portfolio marki wzbogaci się o pierwszy, w pełni elektryczny samochód. Dlatego cieszymy się, że sieć dealerska dynamicznie rośnie i wspólnie z naszymi partnerami, będziemy oferować MINI w trzech kolejnych lokalizacjach” – komentuje Rafał Znyk, Head of MINI Polska

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie