Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Nowoczesne finansowanie zakupu samochodów używanych BMW i MINI. BMW Financial Services wprowadza pierwszą na polskim rynku ofertę finansowania samochodów używanych z gwarantowaną wartością końcową.

Po raz pierwszy w Polsce klienci mogą skorzystać z wyjątkowej formy zakupu samochodu używanego, która zyskała w ostatnich latach ogromną popularność przy zakupie nowych aut BMW i MINI. Teraz oferta BMW i MINI Comfort Lease dostępna jest również dla samochodów używanych. To szczególna forma leasingu dla przedsiębiorców i osób prywatnych charakteryzująca się niskimi ratami, łatwymi procedurami i wygodnymi opcjami zakończenia umowy z możliwością wyboru kolejnego samochodu, zwrotu obecnego lub przejęcia go na własność.

Sprawy korporacyjne
·
Usługi finansowe BMW
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~299,05 KB)

Warszawa. BMW Financial Services oferuje klientom leasing, kredyty
i ubezpieczenia komunikacyjne na zakup pojazdów za pośrednictwem sieci autoryzowanych salonów dealerskich BMW i MINI. Jedna z najpopularniejszych form finansowania – BMW Comfort Lease – została rozszerzona także na samochody używane pochodzące z krajowej sieci dealerów obu marek. To pierwsza tego typu oferta finansowania pojazdów używanych w Polsce.

 

Jedną z największych zalet są niskie raty miesięczne, wyraźnie mniejsze niż w tradycyjnym leasingu lub kredycie. Wynika to z faktu, że spłacana jest tylko część wartości samochodu, która zużywa się w trakcie umowy, pozostała stanowi wartość końcową gwarantowaną przez BMW Financial Services. Co istotne, klient sam podejmuje decyzję co dalej – może oddać pojazd wymieniając na kolejny, wykupić, pokrywając jednorazowo wartość końcową lub rozłożyć ją na kolejne raty. BMW Financial Services zapewnia łatwe procedury przyznania finansowania oraz pełną obsługę w salonie i szybki odbiór samochodu.

 

Klienci coraz częściej poszukują używanych samochodów BMW i MINI, z polskiej sieci dealerskiej, z pewnym przebiegiem i historią serwisową oraz z możliwością finansowania niską ratą. Od wielu lat obserwujemy ten trend w Polsce, a oferta BMW Comfort Lease na samochody używane jest na niego odpowiedzią - komentuje Daniel Śliwiński, Used Car Manager w BMW Financial Services.  

 

BMW Comfort Lease na samochody używane jest odmianą leasingu, w którym na podstawie wybranego modelu BMW lub MINI, deklarowanego okresu użytkowania oraz prognozowanego przebiegu, określana jest wartość końcowa pojazdu. Ofertą mogą być objęte samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej BMW lub MINI. Wysokość opłaty wstępnej nie przekracza 35% wartości pojazdu, a umowę można zawrzeć na okres od 2 do 5 lat. Wyróżnikiem w stosunku do tradycyjnego leasingu jest gwarantowana przez BMW Financial Services wartość końcowa – znacznie wyższa niż w przypadku standardowego leasingu operacyjnego.  W ramach oferty BMW Comfort Lease dostępna jest również pełna gama produktów ubezpieczeniowych – dodaje Andrzej Jakubowski, Marketing Manager w BMW Financial Services.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

Katarzyna Gospodarek

Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

 

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 30 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

 

W roku 2018 firma BMW Group sprzedała ponad 2 490 000 samochodów oraz ponad 165 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2018 wyniósł 9,815 mld EUR przy obrotach wynoszących 97,480 mld EUR. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2018 r. w BMW Group było zatrudnionych 134 682 pracowników.

 

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw

Article Offline Attachments.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie