Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Radość z pomagania: BMW Group Polska rusza ze wsparciem dla pracowników ochrony zdrowia.

BMW Group Polska włącza się w walkę z koronawirusem w Polsce przez zapewnienie medykom możliwości bezpiecznego przemieszczania. W ramach akcji „Radość z pomagania” osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni) będą mogli użyczyć auto BMW lub MINI, aby dojeżdżać do pracy czy realizować codzienne obowiązki. Firma chce wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem i nie mogą zostać w domu.

 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~232,65 KB)
  
Zdjęcia(3x, ~9,14 MB)

W obliczu pandemii wzajemne wsparcie nabiera jeszcze większego znaczenia. BMW Group Polska dzieli się tym, co potrafi najlepiej – zapewnianiem bezpiecznej mobilności. Firma zdecydowała się na przekazanie samochodów BMW oraz MINI na potrzeby tych, którzy są najbliżej zagrożenia i mierzą się z nim każdego dnia. Pojazdy zostaną udostępnione na okres 2 tygodni pracownikom ochrony zdrowia, którzy zgłoszą się do akcji. Będą mogli wykorzystywać je m.in. w celu dojazdu do pracy, przewożenia testów czy środków zaopatrzenia medycznego.

Pracownicy publicznej służby zdrowia zaangażowani w walkę z koronawirusem, którzy potrzebują wsparcia w tym, by móc w łatwy i bezpieczny sposób przemieszczać się w trakcie realizacji swoich obowiązków, informacje oraz sposób rejestracji znajdą na stronach BMW oraz MINI. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel akcji skontaktuje się z nimi, by ustalić wszystkie szczegóły i formalności. Następnie samochód BMW lub MINI zostanie udostępniony danemu pracownikowi służb medycznych na okres 2 tygodni.

Wszystkie auta wykorzystywane w trakcie akcji będą przygotowywane z zachowaniem wszelkich wymogów epidemiologicznych, po każdym wypożyczeniu nastąpi ich dezynfekcja. Do programu mogą zgłaszać się medycy z całej Polski, samochody będzie można odbierać w Warszawie.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2019 firma BMW Group sprzedała ponad 2,5 miliona samochodów oraz ponad 175 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2019 wyniósł 7,118 mld euro przy obrotach wynoszących 104,210 mld euro. Wg stanu na dzień poniedziałek, 31 grudnia 2019 r. w BMW Group było zatrudnionych 133 778 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu dostaw, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https/www.linkedin.com/company/bmwgroup/

 

 

 

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie