Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Wyposażenie dla kierowców BMW Motorrad – kolekcja 2021

W sezonie motocyklowym 2021 wyposażenie kierowcy BMW Motorrad oferuje najwyższą jakość wykonania i zgodność z najnowszymi trendami.

Wyposażenie motocyklisty
·
BMW Motorrad Style
·
BMW Motorrad Ride
 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~424,7 KB)
  
Zdjęcia(42x, ~430,87 MB)

BMW Motorrad prezentuje GS Carbon Evo – kask premium z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa. Zastosowany po raz pierwszy system MIPS (Multi-directional Impact Protection System) pozwala w określonych warunkach zmniejszyć niebezpieczne siły przenoszone na mózg, dzięki czemu jest gwarantem bezpiecznej towarzyszej podróży.

W sezonie 2021 została rozszerzona również oferta kombinezonów: kombinezon PaceDry Adventure to wiatro- i wodoszczelny kombinezon Enduro o oddychającej konstrukcji Z-Line z membraną BMW Climate. Kombinezon Rallye Pro wyróżnia się nowym systemem wentylacji i zapewnia optymalną wymianę powietrza. W 2021 roku odświeżony zostanie również popularny od 2017 roku kombinezon Premium AirFlow. Ten swobodny kombinezon jest wykonany z wysoce odpornego na ścieranie materiału Schoeller-Dynatec i wyposażony w protektory NP2.

Nowością w ofercie letniej jest nowa kurtka SummerXcursion. Zapewnia ona panom i paniom lekki i modny wygląd na motocyklu. Wprowadzona zostanie także City, czyli nowa letnia kurtka motocyklowa z kapturem.

Doskonale pasują do niej buty BMW Motorrad Sneaker KnitLite. To obecnie jedyne obuwie w technologii 3D-Knit z certyfikatem poziomu ochrony 1, dzięki czemu jest stabilne i niepowtarzalne.

Niezwykle praktyczna, antybakteryjna bielizna funkcyjna zapewnia dobre samopoczucie przez długi czas. Kolekcje na lato wykonane są z bardzo cienkiego i lekkiego materiału, natomiast te na chłodniejsze dni stworzono z ciepłego i miękkiego materiału WinterThermo.

Dla motocyklistów ceniących dobry styl przygotowaliśmy nowe modele z serii Heritage. Na przykład Kask Bowler Gunmetal w stylu retro przypadnie do gustu motocyklistom przywiązującym wagę do mody. Kolejnym ciekawym produktem jest uniwersalna kurtka Machinist z woskowanej bawełny w kolorze czarnym. Ten casualowy produkt ma niemal niewyczuwalne protektory NP-Flex na barkach i łokciach i jest wodoodporna.

Na kolejnych stronach znajdują się wszystkie informacje dotyczące nowych produktów. Przyjemnego przeglądania!

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie ze standardową procedurą badawczą opisaną w rozporządzeniu europejskim (WE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym dostarczanych na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia dodatkowego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu.

Wartości zostały ustalone w cyklu testowym zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie