Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

MINI NEWS: BEZPOŚREDNI LINK DO WIELKIEJ NOWOŚCI

Nowa platforma komunikacyjna pozwalająca utrzymać ciągły kontakt ze społecznością MINI oraz przekazywać najnowsze informacje, zdjęcia oraz filmy dotyczące MINI. Rejestracja online jest dostępna już teraz, a otwarcie dostępu nastąpi lada dzień.

 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Powiązane linki

Monachium. 20 lat temu start sprzedaży nowoczesnego MINI był jednym z najważniejszych wydarzeń w branży. Teraz, po raz kolejny, brytyjska marka przyciągnie uwagę świata kompaktowych aut klasy premium. Już teraz każdy fan MINI może dołączyć do MINI News i otrzymać dostęp do najnowszych informacji o marce, a także obejrzeć ekscytujące filmy oraz zapierające dech w piersi zdjęcia MINI.

Wystarczy zarejestrować się tutaj: https://pressevents.bmwgroup.com/mini/login podając jedynie adres e-mail, aby otrzymać najnowsze informacje. MINI News ruszy w środę 27 stycznia. Tego dnia użytkownicy otrzymają link do nowej platformy internetowej. Równolegle do informacji prasowych na stronie prasowej BMW Group, na platformie MINI News pojawią się dodatkowe materiały w stylu MINI, dostępne w języku niemieckim i angielskim. Nacisk położony zostanie przede wszystkim na materiały video, dostępne także na kanale YouTube MINI, w których m.in. pracownicy MINI przedstawią najnowsze modele ze swojej perspektywy. Bernd Körber, dyrektor generalny MINI opowie o ich charakterystycznych elementach i przyszłości marki, Oliver Heilmer – szef designu MINI zaprosi widzów do zapoznania się z wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym. Będzie to również okazja, aby posłuchać „rajdowego profesora”, czyli Rauno Aaltonena, który opowie o swojej fascynacji MINI, trwającej nieprzerwanie od ponad 50 lat, odkąd wygrał rajd Monte Carlo w klasycznym MINI.

 

W przypadku pytań prosimy o   kontakt:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2019 firma BMW Group sprzedała ponad 2,5 miliona samochodów oraz ponad 175 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2019 wyniósł 7,118 mld euro przy obrotach wynoszących 104,210 mld euro. Według stanu na dzień poniedziałek, 31 grudnia 2019 r. w BMW Group było zatrudnionych 133 778 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu dostaw, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

 

Facebook: https://www.facebook.com/MINI.polska

Twitter: https://twitter.com/MINI_Polska

YouTube: https://www.youtube.com/user/MINIPolska

Instagram: https://www.instagram.com/mini_polska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group-polska/

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING 2021.

Munich, 12 May 2021.

Here you can see the public on-demand webcast of the 101st Annual General Meeting of BMW AG.

 

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie