Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW Group oferuje cztery modele samochodów kompaktowych z pakietem M Sport dostępne przy niskiej racie miesięcznej

BMW serii 1, serii 2 Gran Coupé, X1 i X2 to modele cieszące się dużą popularnością wśród polskich kierowców. Dla tych, którzy zdecydują się na radość z jazdy jednym z czterech reprezentantów segmentu kompaktowych samochodów klasy premium, BMW przygotowało specjalną ofertę.

F48 LCI
·
F39
·
Seria 1
·
X1
·
Seria 2
·
X2
 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~69,21 KB)
  
Zdjęcia(4x, ~4,1 MB)

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę BMW Comfort Lease zyskują podwójnie. Niska miesięczna rata przy umowie na 24 miesiące i 5% opłacie wstępnej na wybrane modele segmentu samochodów kompaktowych została właśnie rozszerzona o pakiety stylistyczne M Sport. Oferta dostępna jest wyłącznie na rynku polskim i obejmuje modele produkowane od stycznia 2021 r., przy założeniu deklarowanego przez klienta średniorocznego przebiegu na poziomie 15 tys. kilometrów.

W specjalnej ofercie BMW serii 1 z pakietem M Sport dostępne jest już od 1000 PLN netto/miesięcznie, natomiast miesięczny koszt leasingu BMW serii 2 Gran Coupé, BMW X1 oraz BMW X2 z pakietami M Sport dostępny jest od 1100 PLN netto.

Modele z pakietami stylistycznymi M Sport wyróżniają się bardziej sportowym charakterem. Oprócz bardziej drapieżnego wyglądu dzięki licznym detalom zewnętrznym, dodatkową radość z jazdy gwarantuje też sportowy układ jezdny M, sportowy układ kierowniczy M i pakiet aerodynamiczny M, które w połączeniu odczuwalnie zwiększają dynamikę jazdy. Wnętrza wersji M Sport wyróżniają się sportowymi fotelami przednimi z materiałowo – skórzaną tapicerką, najwyższej jakości listwami ozdobnymi, ciemnymi podsufitkami M Anthracite oraz skórzanymi kierownicami sportowymi M. Ofertę pakietu M Sport uzupełniają elementy wyposażenia z modeli Advantage oraz reflektory diodowe.

Więcej szczegółów na temat oferty BMW Comfort Lease dostępne jest na stronie.

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2020 firma BMW Group sprzedała ponad 2,3 miliona samochodów oraz ponad 169 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2020 wyniósł 5,222 mld euro przy obrotach wynoszących 98,990 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r. w BMW Group było zatrudnionych 120 726 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

 

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group-polska/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie