Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

NOWY SALON MINI W KRAKOWIE

• Salon zostanie otwarty przez spółkę M-Cars i będzie trzecim autoryzowanym salonem MINI w Krakowie. • Obiekt jest zlokalizowany w sąsiedztwie salonu BMW M-Cars znajdującego się przy ul. Josepha Conrada 20. • Oficjalne otwarcie salonu odbędzie się w dniach 17-18 września. Na gości czekają liczne atrakcje, w tym gra miejska z udziałem samochodów MINI i animacje dla dzieci.

Sprawy korporacyjne
 

Kontakt prasowy

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel.: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~75,49 KB)
  
Zdjęcia(3x, ~8,26 MB)

Warszawa. Otwarcie nowego salonu MINI przy ul. Josepha Conrada 20 w Krakowie to kolejny krok w rozwoju marki w Polsce. Obecnie sieć sprzedaży MINI obejmuje 18 salonów, a jeszcze w tym roku do portfolio firmy dołączą dwie nowe inwestycje – w Opolu i Gdańsku.

Salon MINI zostanie otwarty na terenie istniejącego kompleksu M-Cars, gdzie od 2015 r. działa autoryzowany salon BMW oraz Motorrad, nowoczesny serwis, stacja diagnostyczna, garaże podziemne z możliwością wynajęcia powierzchni oraz przechowalnia kół i opon. Wyróżnikiem salonu jest przestrzeń o powierzchni 700 mkw., gdzie znajduje się muzeum samochodów zabytkowych BMW.

Nowa lokalizacja MINI w Krakowie zapewni entuzjastom marki jeszcze łatwiejszy dostęp do najnowszych modeli aut oraz akcesoriów MINI. Klienci będą mogli korzystać z profesjonalnego doradztwa sprzedażowego i obsługi serwisowej.

– Bardzo cieszy nas fakt, że baza klientów MINI w Polsce dynamicznie rośnie. Aby sprostać ich oczekiwaniom, stale pracujemy nad rozszerzaniem oferty i specjalistycznych usług, również przez rozwój sieci salonów na polskim rynku. Po raz kolejny na otwarcie nowego salonu marki MINI zdecydowała się firma, z którą łączy nas wieloletnia owocna współpraca. Jesteśmy pewni, że również w tym przypadku nasi klienci będą mogli liczyć na najwyższą jakość obsługi – powiedział Rafał Znyk, General Manager MINI.

MINI to nie tylko marka samochodowa, ale również synonim pełnego frajdy stylu życia. Marka, która skupia wokół siebie co raz więcej entuzjastów. Tym bardziej cieszę się, że Kraków zyska kolejne miejsce, w którym miłośnicy MINI, będę mogli znaleźć swoje wybrane modele oraz lifestylowe akcesoria. Czekam z niecierpliwością na spotkanie z nimi – dodał Arkadiusz Kożuch, Doradca ds. Sprzedaży Samochodów z MINI M-Cars

Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się w dniach 17-18 września. Wydarzenie będzie okazją do spotkania członków Fan Clubu MINI Polska. Ponadto właściciele MINI będą mogli wziąć udział w grze miejskiej. Atrakcje dla najmłodszych zapewnią animatorzy zabaw.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 15 krajach; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2020 firma BMW Group sprzedała ponad 2,3 miliona samochodów oraz ponad 169 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2020 wyniósł 5,222 mld euro przy obrotach wynoszących 98,990 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r. w BMW Group było zatrudnionych 120 726 pracowników.

Podstawą sukcesu ekonomicznego BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

 

Facebook: https://www.facebook.com/MINI.polska

Twitter: https://twitter.com/MINI_Polska

YouTube: https://www.youtube.com/user/MINIPolska

Instagram: https://www.instagram.com/mini_polska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group-polska/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie