Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Nowe BMW M240i startuje w Rocket League – najważniejsze wydarzenia: BMW Freestyle Tournament i BMW Rocket League Open.

Od 4 listopada BMW Esports oferuje światowej społeczności Rocket League niepowtarzalną szansę wirtualnego startu nowym BMW M240i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,8–8,1 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 200–185 g/km) jeszcze przed jego rynkową premierą w emocjonującej grze wideo.

Esports
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~653,71 KB)
  
Zdjęcia(6x, ~3,96 MB)

Monachium. Od 4 listopada BMW Esports oferuje światowej społeczności Rocket League niepowtarzalną szansę wirtualnego startu nowym BMW M240i (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,8–8,1 l/100 km, emisja CO2 w cyklu mieszanym: 200–185 g/km) jeszcze przed jego rynkową premierą w emocjonującej grze wideo. Od czwartku przez tydzień pojazd dostępny jest do nabycia dla wszystkich graczy. Główna nagroda w „BMW Freestyle Tournament” wynosi 25 tysięcy USD. Podczas „BMW Rocket League Open” najlepsi europejscy profesjonaliści Rocket League będą walczyć o zwycięstwo i nagrody pieniężne w łącznej wysokości 100 tysięcy dolarów.

 

Rocket League stworzona przez amerykańską firmę Psyonix oferuje unikalne połączenie gry futbolowej i pełnej akcji radości z jazdy – dzięki czemu idealnie pasuje do dynamicznego i ekstrawertycznego BMW M240i. Samochody, które mogą jeździć, skakać, a nawet latać, wymagają wysokiego poziomu inteligencji w grze, strategicznego myślenia i szybkich reakcji.

 

"Latające samochody z napędem rakietowym, którymi można grać w piłkę to jest to, o czym marzyłem w młodości" — mówi Stefan Ponikva, wiceprezes BMW Brand Communication and Experience. "Rocket League jest spełnieniem tych marzeń dla jego ogromnej społeczności. Wirtualne areny Rocket League są doskonałym miejscem do zabawy dla młodej i obeznanej z technologiami cyfrowymi grupy docelowej – a więc także dla BMW Esports. Po raz pierwszy wprowadzamy na boisko własny samochód. Dzięki swoim właściwościom jezdnym nowe BMW M240i idealnie pasuje do Rocket League i w ogóle do esportu. Razem z Psyonix dostarczamy w pakiecie fajne projekty i dodatkowe „in-game items”. Jestem pewien, że gracze Rocket League – zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści – będą mieli z tym samochodem mnóstwo frajdy."

 

BMW Esports jest sponsorem tytularnym „BMW Rocket League Open”, jednego z najważniejszych wydarzeń Rocket League Championship Series (RLCS), które odbędzie się 6 i 7 listopada. Już 4 listopada odbędzie się „BMW Freestyle Tournament”, w którym zaproszeni uczestnicy będą rywalizować wirtualnymi BMW M240i w trybie knockout. Zwycięzca tego turnieju w ramach „BMW Rocket League Open” otrzyma 10 tysięcy USD z puli nagród pieniężnych wynoszącej 25 tysięcy USD. Przez cały tydzień (4-10 listopada) społeczność będzie miała okazję kupić i pobrać wirtualną wersję nowego BMW M240i w wersji „United in Rivalry”, aby wziąć udział w emocjonujących meczach Rocket League.

 

BMW M240i, jako topowy model nowego BMW serii 2, przekonuje konsekwentnie koncepcją nastawioną na dynamikę, atletyczną i ekstrawertyczną stylistyką, mocnym silnikiem i wysokiej klasy technologią układu jezdnego. Kompaktowy i zwinny dwudrzwiowy samochód skierowany jest właśnie do młodej grupy docelowej, która jest silnie reprezentowana również w społeczności Rocket League. BMW M240i wyposażone jest w 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy o mocy 275 kW (374 KM). Silnik rakietowy jest obecnie standardem tylko w wersji wirtualnej.

 

„BMW Freestyle Tournament” będzie można oglądać na żywo na kanale Twitch BMW Esports 4 listopada od godziny 18.00 CET www.twitch.tv/bmwesports.

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie