Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW Group Polska rozpoczyna długofalową współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce i przekazuje kwotę ponad 2,3 mln złotych (500 000 EUR) na rzecz ewakuowanych dzieci z Ukrainy.

Celem współpracy Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz BMW Group Polska jest systemowa pomoc dzieciom z Ukrainy. Dzięki projektowi SOS Wioski Dziecięce będą mogły przyjąć kolejne dzieci z domów dziecka z Ukrainy, a także zapewnić im wsparcie edukacyjne i psychologiczne. Współpraca ma charakter długofalowy, a działania zaplanowano na lata 2022-2023.

Sprawy korporacyjne
·
Społeczność
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(1x, ~368,27 KB)
  
Zdjęcia(1x, ~6,4 MB)
  • Celem współpracy Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz BMW Group Polska jest systemowa pomoc dzieciom z Ukrainy.
  • Dzięki projektowi SOS Wioski Dziecięce będą mogły przyjąć kolejne dzieci z domów dziecka z Ukrainy, a także zapewnić im wsparcie edukacyjne i psychologiczne.
  • Współpraca ma charakter długofalowy, a działania zaplanowano na lata 2022-2023.

  Warszawa. Z powodu wojny w Ukrainie w szczególnie trudnej sytuacji znajduje się prawie 100 tys. dzieci przebywających w domach dziecka. Pracownicy SOS Ukraina szacują, że 16 tys. z nich potrzebuje natychmiastowej pomocy. BMW Group współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz rozwiązania tego kryzysu humanitarnego. Po przekazaniu 1 mln euro dla UNICEF-u, kolejna transza pomocy trafia bezpośrednio do Polski.

BMW Group Polska przekaże Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce ponad 2,3 mln złotych (500 tys. EUR). Wsparcie umożliwi prowadzenie działań mających na celu długofalową pomoc ofiarom wojny, a także pomoże w przygotowaniu kolejnych miejsc dla potrzebujących dzieci. Działania obejmą również wsparcie szczególnych potrzeb edukacyjnych oraz profesjonalną opiekę psychologiczną, pedagogiczną i zdrowotną.

– Jestem dumny, że razem z pracownikami BMW Group Polska oraz dealerami BMW i MINI dołączamy do milionów ludzi organizujących wsparcie dla Ukrainy. Polacy są niesamowicie zaangażowani w pomoc i pokazują, jak ważna jest dla nich odpowiedzialność za innych. Ta troska o drugiego człowieka jest naturalna także dla nas jako firmy. Decydując się na współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce chcemy wspólnie zapewnić dzieciom ewakuowanym z Ukrainy  bezpieczeństwo i warunki do powrotu do normalności – powiedział Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska.

- Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie i ofiarność. Dzięki takim firmom jak BMW Group Polska możemy nieść pomoc dzieciom nieprzerwanie oraz płynnie planować najbardziej kluczowe działania – mówi Anna Choszcz- Sendrowska, dyrektorka komunikacji i PR w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie