Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

MINI Track Days – gokartowa frajda z jazdy na 5 torach w Polsce.

MINI - ikona designu, którego klasyczna sylwetka na stałe wpisała się w popkulturę, na torze zaprezentuje wyścigowego ducha marki drzemiącego w sportowych modelach John Cooper Works. MINI Track Days oferuje gokartowe wrażenia z jazdy i doświadczenie pełnego potencjału najmocniejszych członków rodziny MINI. Wszystko w bezpiecznych warunkach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

F54
·
F60
·
MINI Driving Experience
·
MINI Clubman
·
John Cooper Works
·
MINI Countryman
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Author.

Hubert Fronczak
BMW Group

MINI Track Days to wydarzenie skierowane do entuzjastów ekstremalnych emocji, które teraz będą mogli poczuć za kierownicą jednego z najmocniejszych modeli z rodziny MINI - Hatch John Cooper Works, Countryman John Cooper Works lub Clubman John Cooper Works. Jazdy na wybranym torze w Polsce to okazja nie tylko do sprawdzenia pełnego potencjału drzemiącego pod maską MINI, ale również doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Na uczestników MINI Track Days czekają trzy modele, których imponująca moc i charakterystyczne gokartowe wrażenia z jazdy przyprawią o szybsze bicie serca. Legendarne MINI Hatch John Cooper Works, które łamie konwenanse już od ponad 60 lat, oferuje moc 231 KM, dzięki którym od 0 do 100 km/h przyspiesza w 6,1 s. Największy i najbardziej przestronny z gamy MINI - Countryman John Cooper Works to wszechstronny kompan każdej podróży. Z mocą aż 306 KM, przyspieszeniem 5,1 s. od 0 do 100 km/h oraz napędem na wszystkie koła ALL4, zapewni potężną dawkę intensywnych wrażeń na torze. Podczas MINI Track Days uczestnicy będą także mogli usiąść za kierownicą MINI Clubman John Cooper Works, który zapewnia ekscytującą mieszankę designu, mocy i szerokich możliwości. Z przyspieszeniem 4,9 s do 100 km/h, silnikiem MINI Twin Power Turbo i napędem na wszystkie koła ALL4, gwarantuje gokartową zwinność typową dla MINI, którą łączy z komfortem i praktycznością codziennego samochodu.

Tegoroczna odsłona MINI Track Days rozpocznie się już 20 maja i potrwa aż do października. W programie przewidziano jazdy na pięciu torach w Polsce: Torze Modlin, Torze Poznań, Autodromie Pomorze, Moto Parku w Krakowie i Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów znajdują się pod adresem: https://www.minitrackdays.pl/rejestruj

 

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Dotyczą one pojazdów w Niemczech. Podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranych rozmiarów kół i opon oraz ewentualnego wyposażenia dodatkowego.

Wszystkie wartości zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTP. Podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 oraz ewentualne bonifikaty obliczane są na podstawie wartości WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.de/wltp.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: 728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,1 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. w BMW Group było zatrudnionych 118 909 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/MINI.polskaFacebook: https://www.facebook.com/MINI.polska

Twitter: https://twitter.com/MINI_Polska

YouTube: https://www.youtube.com/user/MINIPolska

Instagram: https://www.instagram.com/mini_polska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Włoski
  • Język załącznika
  • Angielski
  • Arabski
  • Niemiecki
  • Polski
  • Włoski
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie