Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

POCZTÓWKOWA OPOWIEŚĆ. MINI Cooper SE Countryman ALL4.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 to połączenie stylu, przygody i zrównoważonego rozwoju w jednym pojeździe. Dzięki zmniejszonemu wpływowi na środowisko to stylowe, wszechstronne auto jest idealnym wyborem na wycieczkę w szkockie góry.

MINI Countryman
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Author.

Hubert Fronczak
BMW Group

Jako wszechstronny i przestronny model hybrydowy typu plug-in idealnie nadaje się do przygód na łonie natury. MINI Untamed Edition łączy inteligentną technologię z dwoma silnikami i napędem na cztery koła, oferując połączenie wydajności, przyjemności z jazdy i zrównoważonego rozwoju. MINI Cooper SE Countryman ALL4 zachwyca sportowym charakterem i urokiem w kolorze nadwozia Nanuq White.

Spalanie i emisja CO2

MINI Cooper SE Countryman ALL4 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km: 2,1-1,8 (WLTP), emisja spalin w cyklu mieszanym w g/km: 47-40 (WLTP), zużycie energii w cyklu mieszanym w kWh/100 km: 16,1-15,3 (WLTP))

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Włoski
  • Język załącznika
  • Angielski
  • Arabski
  • Niemiecki
  • Polski
  • Włoski
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie