Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW Group zaprasza klientów do nowego salonu BMW Smorawiński – GZ w Poznaniu.

+++ W październiku br. został otwarty salon BMW Smorawiński – GZ w Poznaniu oferujący sprzedaż nowych modeli BMW oraz szeroki wachlarz usług, w tym nowoczesny serwis samochodowy. +++ Otwarcie salonu zapewni klientom z regionu łatwiejszy i szybszy dostęp do produktów i usług z oferty BMW Group. +++ Salon BMW Smorawiński – GZ znajduje się w południowo – wschodniej części Poznania, przy ul. Ostrowskiej 330 +++

Sprawy korporacyjne
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Warszawa. Salon Smorawiński – GZ jest położony w południowo – wschodniej części Poznania, w dzielnicy Nowe Miasto. Obiekt składa się z dwóch kondygnacji i zajmuje łączną powierzchnię 3 600 m2. W salonie zaaranżowano ekspozycje modeli marki BMW, specjalną strefę akcesoriów samochodowych oraz przestrzeń administracyjną. Przed budynkiem znajduje się parking, który oddano do dyspozycji osób odwiedzających salon BMW Smorawiński – GZ. Na jego terenie wydzielono strefę ładowania samochodów elektrycznych, obejmująca 4 stacje.

Szeroka oferta produktów i usług marki BMW

Salon oferuje pełną gamę produktów marki BMW, w tym modeli należących do linii BMW M, szeroki wybór pojazdów elektrycznych i hybrydowych oraz prowadzi sprzedaż samochodów używanych Premium Selection z gwarancją producenta. Na miejscu można także skorzystać ze wsparcia doradców w zakresie usług finansowania pojazdów.

Nowoczesne usługi serwisowe

Na terenie obiektu działa także nowoczesny serwis BMW, oferujący m.in. usługi blacharsko – lakiernicze oraz sprzedaż części. W warsztacie znajduje się 9 stanowisk serwisowych, specjalne pomieszczenie do auto-detalingu, magazyn części zamiennych oraz myjnia. W przyszłości zakres usług zostanie rozszerzony o autoryzowany serwis MINI.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

Telefon: +728 874 121

E-Mail: hubert.fronczak@bmw.pl

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,1 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. w BMW Group było zatrudnionych 118 909 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/  

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie