Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Nina Łopuszyńska na czele BMW Motorrad w Polsce.

Wraz z początkiem października 2023 r. Nina Łopuszyńska awansowała w strukturach BMW Group Polska obejmując stanowisko Dyrektorki Generalnej BMW Motorrad.

Inni ludzie w BMW Group
·
Ludzie
·
People
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Warszawa. Nina Łopuszyńska swoją karierę w strukturach BMW Group rozpoczęła w 2015 roku w BMW Financial Services. Do zespołu BMW Motorrad dołączyła w 2019 r. obejmując stanowisko Area Sales Managera. Przez ponad 4 lata odpowiadała m.in. za rozwój polskiej sieci dealerskiej i wdrażanie nowych procesów sprzedażowych.

Strategie implementowane przez Ninę Łopuszyńską przyczyniły się do sukcesów biznesowych, w tym zwiększenia sprzedaży BMW Motorrad o prawie 60%. Jednym z jej kluczowych osiągnięć jest zrealizowanie największego przetargu w historii polskiej Policji.

Nina Łopuszyńska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Przed dołączeniem do BMW Group była związana z jednym z wiodących producentów odzieży na świecie, gdzie jako Customer Operations Manager odpowiadała m.in. za koordynację projektów związanych z łańcuchem dostaw.

Karol Kostrzewa po 9 latach kierowania zespołem Motorrad w BMW Group Polska zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe poza strukturami organizacji.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak

BMW Group Polska

telefon: 728 874 121

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2022 firma BMW Group sprzedała ponad 2,4 miliona samochodów oraz ponad 202 tysiące motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2021 wyniósł 16,1 mld euro przy obrotach wynoszących 111,2 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. w BMW Group było zatrudnionych 118 909 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie