Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

BMW kontynuuje partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes i prezentuje wyjątkowy projekt specjalny we francuskim kurorcie.

+++ BMW trzeci rok z rzędu oficjalnym partnerem motoryzacyjnym renomowanego festiwalu filmowego +++ Ekskluzywny transfer dla gwiazd i gości VIP +++ Kontynuacja współpracy z Naomi Campbell i światowa premiera BMW XM Mystique Allure +++ Małgorzata Szumowska oraz uczestnicy BMW Excellence Club gośćmi specjalnymi

G09
·
Samochody M
·
XM
·
Lifestyle - wydarzenia
·
Lifestyle
 

Kontakt prasowy

Hubert Fronczak
BMW Group

Tel.: +48-728-874-121

wyślij e-mail

Author.

Hubert Fronczak
BMW Group

Monachium/Cannes. Po raz trzeci z rzędu BMW został oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Odwiedzający festiwal ponownie będą mogli korzystać z ekskluzywnego transferu luksusowymi modelami z aktualnej oferty producenta samochodów premium. Obecność w Cannes będzie dla BMW również okazją do wyjątkowej prezentacji pojazdu. Po udanej światowej premierze produkcji BMW Films „The Calm” w zeszłym roku, BMW prezentuje teraz unikatowy model bazujący na BMW XM, który powstał w ramach kreatywnej współpracy z brytyjską modelką Naomi Campbell.

W dniach od 14 do 25 maja 2024 roku, w ramach 77. edycji, prestiżowy festiwal filmowy po raz kolejny przyciągnie na Lazurowe Wybrzeże filmowców, aktorów i kinomanów z całego świata. Ale to nie tylko ceremonia wręczenia upragnionej Złotej Palmy. Bardziej niż kiedykolwiek dotąd Cannes reprezentuje również na wspaniałej Croisette i wielu innych miejscach we francuskim mieście portowym niezwykły styl życia. Dla BMW wydarzenie to stanowi idealne miejsce do zaprezentowania międzynarodowej i wymagającej publiczności najnowszych modeli premium z segmentu luksusowego.

Organizatorzy i goście będą mogli cieszyć się lokalnie bezemisyjną mobilnością premium. Ekskluzywna flota transferowa, która posłuży do transportu celebrytów i gości VIP po drogach wokół Palais des Festivals et des Congrès będzie również dostępna dla organizatorów festiwalu i niektórych jego oficjalnych partnerów. Obejmuje ona ponad 200 pojazdów, w tym w pełni elektryczne BMW i7, BMW iX, BMW i5, a także BMW XM z napędem hybrydowym plug-in.

Unikalny efekt kreatywnej współpracy z Naomi Campbell.

Bawarski producent samochodów klasy premium kontynuuje rozpoczętą w ubiegłym roku współpracę z brytyjską supermodelką Naomi Campbell. Najnowszym owocem tej kreatywnej współpracy jest BMW XM Mystique Allure. Unikat inspirowany Naomi Campbell pojawi się w Cannes 15 maja.

Współpraca rozpoczęła się w zeszłym roku kampanią wprowadzającą na rynek BMW XM pod hasłem „Dare to be You”. Oprócz udanej kariery na wybiegu Naomi Campbell jest też aktorką i kreatywną wizjonerką, która stała się jedną z najbardziej wpływowych osobowości na światowej scenie mody. Dzięki zaangażowaniu na rzecz większej różnorodności w branży modowej stała się wzorem do naśladowania dla następnego pokolenia wschodzących talentów na scenie kreatywnej i modowej.

BMW XM i Naomi Campbell: pionierzy o ekstrawaganckim wyglądzie.

Niezłomny pionierski duch i pewna siebie postawa to cechy, które odnosząca sukcesy supermodelka dzieli z BMW XM. Kultowy język stylistyczny, niezwykle komfortowe wnętrze i napęd M HYBRID zastosowany po raz pierwszy w modelu seryjnym sprawiają, że BMW XM reprezentuje zupełnie nowe połączenie luksusu i wysokich osiągów.

W zależności od wariantu silnik elektryczny systemu hybrydowego plug-in jest połączony z mocnym sześciocylindrowym silnikiem rzędowym lub niezwykle elastycznym silnikiem benzynowym V8. Jako BMW XM Label Red (ważone zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 33,5 kWh / 100 km i 2,0 l/100 km; ważona emisja CO2 w cyklu mieszanym: 45 g/km (WLTP); zużycie paliwa przy rozładowanym akumulatorze: 12,9 l/100 km wg WLTP; klasy emisji CO2: przy rozładowanym akumulatorze G; ważona w cyklu mieszanym B) model hybrydowy plug-in jest najmocniejszym samochodem seryjnym w historii BMW M GmbH posiadającym homologację drogową.

Cannes dla członków BMW Excellence Club 

Możliwość zajrzenia za kulisy jednego z najsławniejszych festiwali filmowych na świecie to część oferty BMW Excellence Club. W tym roku w rolę przewodnika po świecie gwiazd wcieli się Małgorzata Szumowska, jedna z najczęściej nagradzanych reżyserek ostatnich latach i ambsadorki marki. 

Możliwość uczestnictwa w wydarzeniu idealnie wpisuje się w strategię klubu, który umożliwa eksplorowanie świata w zupełnie nowy sposób, zapwniając przy tym interakcję z marką w wyjątkowych okolicznościach. 

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hubert Fronczak, BMW Group Polska

telefon: +728 874 121,

e-mail: hubert.fronczak@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad, jest wiodącym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Sieć produkcyjna BMW Group obejmuje ponad 30 zakładów produkcyjnych i montażowych na całym świecie; firma dysponuje międzynarodową siecią dystrybucji w ponad 140 krajach.

W roku 2023 firma BMW Group sprzedała ponad 2,55 miliona samochodów oraz ponad 209 tysięcy motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem w roku finansowym 2023 wyniósł 17,1 mld euro przy obrotach wynoszących 155,5 mld euro. Według stanu na dzień 31 grudnia 2023 r. w BMW Group było zatrudnionych 154 950 pracowników.

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Firma już na wczesnym etapie wyznaczyła kierunek na przyszłość i konsekwentnie koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ochronie zasobów, począwszy od łańcucha dostaw poprzez produkcję aż po końcową fazę użytkowania wszystkich produktów.

www.bmwgroup.com

www.bmwgroup.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMW.Polska

Twitter: https://twitter.com/BMW_Polska

YouTube: http://www.youtube.com/BMWPolska

Instagram: https://www.instagram.com/bmwpolska

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie