Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Podporme Maťa Homolu na ceste do WTCC!

Maťo Homola je už vo svojich 20-tich rokoch a so svojim pretekárskym BMW jedným z najúspešnejších automobilových pretekárov u nás a môže byť vôbec prvým pretekárom zo Slovenska, ktorý má potencionál jazdiť Majstrovstvá sveta cestovných automobilov pod značkou FIA.

Sport
·
National Motorsports
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(3x, ~7,95 MB)

Maťo Homola je už vo svojich 20-tich rokoch a so svojim pretekárskym BMW jedným z najúspešnejších automobilových pretekárov u nás a môže byť vôbec prvým pretekárom zo Slovenska, ktorý má potencionál jazdiť Majstrovstvá sveta cestovných automobilov pod značkou FIA.

 

Na začiatku septembra absolvoval Maťo Homola úspešné WTCC testy na okruhu Catalunya pri Barcelone, kde bol obrovským prekvapením, keď bol suverénne najrýchlejší, čo mu opäť o čosi viac priblížilo dvere do svetového šampionátu. Viacerí šéfovia racing tímov a vedúce osobnosti WTCC a Eurosportu podrobne sledujú jeho jazdecké napredovanie a predpovedajú mu úspešnú budúcnosť.

 

Maťo Homola je už dvojnásobným vicemajstrom v európskom šampionáte v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC a preto ďalším logickým krokom v jeho kariére by bola práve účasť v Majstrovstvách sveta cestovných automobilov. Štart vo FIA WTCC, ktoré počas 12 pretekov budúceho roka zavíta na štyri kontinenty, vrátane nášho Slovakia Ringu, je finančne náročný. Poskladať rozpočet si vyžaduje veľa práce a silnú fanúšikovskú základňu, ktorá motivuje k spolupráci ďalších potenciálnych sponzorov.

 

Teraz je tu čas pre všetkých podporovateľov Maťa Homolu, či slovenského motoršportu. Pomôžme dostať prvého Slováka do Majstrovstiev sveta. Stačí dať like na fanstránke Maťa Homolu na Facebooku. Ak by sa mu podarilo získať ďalších 100 tisíc fanúšikov, stal by sa tretím najpopulárnejším jazdcom WTCC. Navyše, za každých 10 tisíc likeov splní Maťo bláznivú výzvu fanúšikov a natočí o nej pre nich video. Link fanstránky Maťa Homolu na FB: https://www.facebook.com/homolamotorsport

 

BMW Group

BMW Group je vďaka trom značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 29 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2013 celosvetový predajný rekord v objeme približne 1,963 milióna predaných automobilov a 115 215 motocyklov. V hospodárskom roku 2013 činil zisk pred zdanením 7,91 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 76,06 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2013 zamestnával po celom svete 110 351 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail: milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.

Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.

Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste BMW Slovenská republika.

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť