Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Nové modely BMW radu 6.

Nové modely BMW radu 6 si upevňujú svoje postavenie zlatého štandardu športových výkonov, radosti z luxusnej jazdy a výnimočného estetického vkusu v silnom konkurenčnom prostredí luxusného segmentu. Nové modely BMW radu 6 Cabrio, BMW radu 6 Coupé a BMW radu 6 Gran Coupé predstavujú príťažlivé spojenie športových výkonov a dizajnovej elegancie.

Radu 6
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(54x, ~374,69 MB)

Nové modely BMW radu 6 si upevňujú svoje postavenie zlatého štandardu športových výkonov, radosti z luxusnej jazdy a výnimočného estetického vkusu v silnom konkurenčnom prostredí luxusného segmentu. Nové modely BMW radu 6 Cabrio, BMW radu 6 Coupé a BMW radu 6 Gran Coupé predstavujú   príťažlivé spojenie športových výkonov a dizajnovej elegancie. Zosobňujú výrazný pokrok v oblasti dynamiky, účinnosti, exkluzivity a inovácií. Súčasťou výbavy všetkých benzínových motorov je športové výfukové potrubie, ktoré umocňuje intenzívnu radosť z jazdy. Luxusný a výnimočný charakter nových modelov BMW radu 6 podčiarkuje aj bohatá štandardná výbava a špeciálna ponuka na ďalšiu individualizáciu.

 

Stručný prehľad

Jeden modelový rad, tri osobnosti: exkluzívna radosť z jazdy pod holým nebom v BMW radu 6 Cabrio, majestátny výkon BMW radu 6 Coupé, neodolateľná estetika BMW radu 6 Gran Coupé. BMW radu 6 Cabrio a BMW radu 6 Coupé pridávajú vyššie športové výkony, zatiaľ čo BMW radu 6 Gran Coupé sa zameriava na estetiku a eleganciu.

 

Nový tvar mriežky chladiča a predného aj zadného nárazníka zvýrazňujú šírku karosérie ako aj výkon a robustnosť vozidla. Všetky automobily so 6-valcovými motormi dostali širšie koncovky výfukového potrubia.

 

Novo vyvinuté full-LED svetlomety dodávajú automobilu špeciálnu auru a sú súčasťou sériovej výbavy. Za príplatok sú k dispozícii adaptívne LED svetlomety so špeciálnym nastaviteľným svetelným lúčom a s diaľkovými svetlometmi so špeciálnou technológiou, ktorá zabraňuje oslepovaniu.

 

Súčasťou sviežejšieho vzhľadu sú aj nové metalické laky karosérie ako hnedá Jatoba, strieborná Cashmere Silver, strieborná Glacier Silver, modrá Mediterranean Blue a červená Melbourne Red.  

V ponuke doplnkovej výbavy sa nachádzajú úplne nové exkluzívne 20-palcové viaclúčové disky z ľahkých zliatin.

 

Interiéru vládne exkluzívna atmosféra a nové vysoko kvalitné povrchy. Súčasťou doplnkovej výbavy je aj dvojfarebné kožené čalúnenie.

 

Športový alebo luxusný charakter nových modelov BMW radu 6 zvýrazňujú nové balíky výbavy označené ako Design Pure Experience a Design Pure Excellence. K dispozícii je aj rozšírená ponuka doplnkov pod značkou BMW Individual.

Modelový rad poháňajú radové 6-valcové motory a motory V8 vybavené technológiou BMW TwinPower Turbo.

 

Sériovo dodávané športové výfukové potrubie s nastaviteľnou klapkou dodáva benzínovým motorom dramatickú zvukovú kulisu.

 

Športový výkon a na mieru nastaviteľný komfort jazdy: Dynamic Damper Control, Adaptive Drive, Integral Active Steering, BMW xDrive.

 

Štandardne dodávaný navigačný systém Connected Drive.

 

Najnovšia generácia BMW Head-Up Display umožňuje plnú koncentráciu na cestu.  

Concierge Service predstavuje osobnú službu, ktorá prostredníctvom zabudovanej SIM karty dodáva vodičovi potrebné informácie a zvyšuje jeho pohodlie.

 

Driving Assistant Plus znamená novú úroveň bezpečnosti a ochrany.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2013 celosvetový predajný rekord v objeme približne 1,963 milióna predaných automobilov a 115 215 motocyklov. V hospodárskom roku 2013 činil zisk pred zdanením 7,91 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 76,06 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2013 zamestnával po celom svete 110 351 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail: milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť