Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI Countryman v šate talianskej módy.

MINI Countryman, najelegantnejšie vozidlo na úseku city cross road, v šate talianskej módy - v analógii s neodmysliteľnými symbolmi odevov akým je priezor, prešívanie, vrecko a iné materiály...

R60
·
MINI
·
Brands
·
MINI Countryman
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(22x, ~146,69 MB)

MINI v šate C.P. Company. – C.P. Company za volantom MINI Countrymana

 

San Donato Milanese. MINI, už podľa názvu nekonvenčná značka, ktorá vie zhmotniť nezameniteľný štýl a inšpirovať ľudí i mimo cesty, sa stretáva s C.P. Company, značkou talianskej spoločnosti FGF Industry a leadrom na úseku športových odevov Made in Italy.

 

Z partnerstva medzi dvoma spoločnosťami propagujúcimi mestský životný štýl sa zrodili dva exkluzívne personalizované produkty: bunda Google Jacket C.P.Company s označením MINI a jedinečný model vozidla MINI Countryman inšpirovaný tvorbou C.P.Company.

 

„MINI Countryman v šate C.P. Company" a „C.P. Company za volantom MINI Countrymana”, plody tejto spolupráce, sú prínosným svedectvom stretnutia dvoch svetov v znamení skutočnej životnej filozofie tých, ktorí neustále hľadajú čosi nové, chcú byť iní, prekonávajú konvencie a kráčajú v stopách ľudí túžiacich po nových objavoch.

 

Federico Izzo, Sales & Brand Manager značky MINI v Taliansku, vyhlásil: „Som hrdý na spoluprácu medzi MINI a C.P.Company. Tento výnimočný projekt je dôkazom toho, ako môže zapálený stúpenec slobody na ceste ísť ruka v ruke so znamenitým štýlom Made in Italy“. „MINI Countryman a Goggle Jacket C.P. Company”, pokračuje, „stelesňujú rovnakú životnú filozofiu, svetobežníckeho ducha a neutíchajúcu túžbu po dobrodružstve. Tieto dva svety sa dnes spájajú, aby ukázali, ako spoločne vnímajú mestský životný štýl.“

 

Ten, kto sa posadí za volant univerzálneho vozidla MINI Countryman, si jednoducho nemôže neobliecť taký exkluzívny model, akým je Goggle Jacket C.P. Company – neodmysliteľnú súčasť odevu navrhnutú v roku 1988 pre pilotov legendárnych závodov Millemiglia, ktorá sa rokmi stala ikonou dizajnu a dnes odzrkadľuje moderný a tvorivý ráz oboch značiek.

 

Exkluzívna farba Jungle Green nezdobí iba ikonickú bundu Goggle Jacket. Vznikol i jedinečný model MINI Countryman v spojení zelenej v odtieni Jungle a pomarančovej – farebnej kombinácie stelesňujúcej spojenie medzi MINI a C.P.Company.

 

MINI Countryman je „všestranne talentovaným vozidlom“, ktoré sa vie presadiť v podmienkach univerzálnej mobility a aktívneho životného štýlu. Je vybavené zadnými dverami, piatimi sedadlami a voliteľným pohonom všetkých kolies. Jeho interiér bol tentoraz inšpirovaný Google Jacketom.

 

Nechýbajú analógie s neodmysliteľnými symbolmi odevov značky C.P. Company, akým je priezor, prešívanie, vrecko a iné materiály vychádzajúce z návrhov kreatívneho projektu Enza Fusca, štylistu a majiteľa odevnej značky.

 

Práve Enzo Fusco opisuje spoluprácu medzi C.P.Company a MINI slovami: „Bolo príjemné a zaujímavé navrhovať interiér a vonkajší vzhľad MINI Countrymana, najelegantnejšieho vozidla na úseku city cross road.“

 

Práve takto sa zrodila koncepcia „C.P. Company za volantom MINI Countrymana” – dynamického, energického a nekonvenčného terénneho automobilu, celého v znamení štýlu MINI.

 

Obrázky v printovej kvalite nájdete na linku: 

https://www.press.bmwgroup.com/italy/pressDetail.html?title=mini-wears-c-p-company-c-p-company-drives-mini-countryman&outputChannelId=10&id=T0201842IT&left_menu_item=node__5127

 

 

BMW Group 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predajný rekord v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2013 činil zisk pred zdanením 7,91 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 76,06 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2013 zamestnával po celom svete 110 351 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail: milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť