Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW R nineT na mólach počas tetovacieho podujatia „Tattoo d’Haute Couture” v Ríme

Rok po uvedení nového BMW R nineT na trh, sa BMW Motorrad zúčastnil na podujatí „Tattoo d’Haute Couture” v Múzeu MAXXI v Ríme. Na sedadlo nového BMW R nineT nasadá umelecká prehliadka, kde tetovanie ako prejav súčasného umenia vstupuje so svojím moderným imidžom do sveta vysokej módy.

BMW Motorrad
·
Brands
·
Séria R
·
R nineT
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(10x, ~13,24 MB)

BMW R nineT na mólach počas tetovacieho podujatia „Tattoo d’Haute Couture” v Ríme

 

Rím. Rok po uvedení nového BMW R nineT na trh, sa BMW Motorrad zúčastnil na podujatí „Tattoo d’Haute Couture” v Múzeu MAXXI v Ríme. Pri tejto príležitosti predstavil nový neodmysliteľný boxer od BMW Motorrad. Na sedadlo nového BMW R nineT teda nasadá „Tatto d´Haute Couture“ – umelecká prehliadka, kde tetovanie ako prejav súčasného umenia vstupuje so svojím moderným imidžom do sveta vysokej módy.  

 

BMW R nineT zostupuje na mólo. Medzi hlavných predstaviteľov programu patrí i Marco Manzo, jeden z najznámejších majstrov tetovania, víťaz vyše päťdesiatich talianskych i medzinárodných súťaží, ktorý vzdáva úctu návrhárovi Gattinonimu niekoľkými preslávenými kusmi odevov z jeho dielne. S mimoriadnym talentom a skvelou technikou predvádza na móle výtvory z prepracovaných jemných čipiek vytetovaných priamo na pokožku modeliek. Tetovanie Marca Manza – zvodné dielo v znamení súčasného umenia, vzdialené od starých klišé, jedinečné a výnimočné – je dokonalou umeleckou syntézou nového boxera značky BMW Motorrad.

 

Silueta BMW R nineT, charakteristická rafinovanou eleganciou, kde sú klasické proporcie modelu Roadster zhmotnené v motore typu boxer, kompaktnej nádrži a štíhlom chvoste, je zmesou ojedinelého dizajnu: na výraznom a charakteristickom vzhľade BMW R nineT sa podieľa súhrn klasických štylistických prvkov a moderných detailov motocyklovej techniky navzájom poprepájaných plochami s vysokokvalitným opracovaním.

 

 

BMW Group 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predajný rekord v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2013 činil zisk pred zdanením 7,91 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 76,06 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2013 zamestnával po celom svete 110 351 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail: milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2017.

Munich. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of the BMW Group.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť