Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

BMW R nineT na mólach počas tetovacieho podujatia „Tattoo d’Haute Couture” v Ríme

Rok po uvedení nového BMW R nineT na trh, sa BMW Motorrad zúčastnil na podujatí „Tattoo d’Haute Couture” v Múzeu MAXXI v Ríme. Na sedadlo nového BMW R nineT nasadá umelecká prehliadka, kde tetovanie ako prejav súčasného umenia vstupuje so svojím moderným imidžom do sveta vysokej módy.

BMW Motorrad
·
Brands
·
Séria R
·
R nineT
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(10x, ~13,24 MB)

BMW R nineT na mólach počas tetovacieho podujatia „Tattoo d’Haute Couture” v Ríme

 

Rím. Rok po uvedení nového BMW R nineT na trh, sa BMW Motorrad zúčastnil na podujatí „Tattoo d’Haute Couture” v Múzeu MAXXI v Ríme. Pri tejto príležitosti predstavil nový neodmysliteľný boxer od BMW Motorrad. Na sedadlo nového BMW R nineT teda nasadá „Tatto d´Haute Couture“ – umelecká prehliadka, kde tetovanie ako prejav súčasného umenia vstupuje so svojím moderným imidžom do sveta vysokej módy.  

 

BMW R nineT zostupuje na mólo. Medzi hlavných predstaviteľov programu patrí i Marco Manzo, jeden z najznámejších majstrov tetovania, víťaz vyše päťdesiatich talianskych i medzinárodných súťaží, ktorý vzdáva úctu návrhárovi Gattinonimu niekoľkými preslávenými kusmi odevov z jeho dielne. S mimoriadnym talentom a skvelou technikou predvádza na móle výtvory z prepracovaných jemných čipiek vytetovaných priamo na pokožku modeliek. Tetovanie Marca Manza – zvodné dielo v znamení súčasného umenia, vzdialené od starých klišé, jedinečné a výnimočné – je dokonalou umeleckou syntézou nového boxera značky BMW Motorrad.

 

Silueta BMW R nineT, charakteristická rafinovanou eleganciou, kde sú klasické proporcie modelu Roadster zhmotnené v motore typu boxer, kompaktnej nádrži a štíhlom chvoste, je zmesou ojedinelého dizajnu: na výraznom a charakteristickom vzhľade BMW R nineT sa podieľa súhrn klasických štylistických prvkov a moderných detailov motocyklovej techniky navzájom poprepájaných plochami s vysokokvalitným opracovaním.

 

 

BMW Group 

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predajný rekord v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2013 činil zisk pred zdanením 7,91 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 76,06 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2013 zamestnával po celom svete 110 351 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail: milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka: www.press.bmwgroup.com

 

 

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť