Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

ROLLS-ROYCE OSLAVUJE KOKTAILOVÚ HODINKU LIMITOVANOU EDÍCIOU PIKNIKOVÝCH KOŠOV

Rolls-Royce Motor Cars s potešením predstavuje limitovanú edíciu piknikových košov Cocktail Hamper vytvorených pre zákazníkov, ktorí milujú relax a chcú si vychutnať viac než len tradičný pohár šampanského.

Rolls-Royce
·
Brands
·
Products
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~125,49 KB)
  
Photos(5x, ~8,92 MB)

Rolls-Royce Motor Cars s potešením predstavuje limitovanú edíciu piknikových košov Cocktail Hamper vytvorených pre zákazníkov, ktorí milujú relax a chcú si vychutnať viac než len tradičný pohár šampanského.

Táto elegantná vízia vďačí za svoj vznik zmyslu pre detail príznačného pre Rolls-Royce a pozoruhodnej zručnosti. Dizajnérka Sina Maria Egglová z Rolls-Royce Accessories spolupracovala s odborníkmi z londýnskych hotelov The Dorchester a 45 Park Lane siete Dorchester Collection, aby piknikový kôš Hamper dokonale spĺňal všetky požiadavky na prípravu a servírovanie širokej škály klasických i moderných koktailov.

Samotný Hamper je výsledkom osemtýždňovej precíznej ručnej práce s drevom amerického Orecha čierneho a najjemnejšou kožou s prirodzenou štruktúrou, ktoré skrášľujú interiér niektorých modelov Rolls-Royce.

Keď zákazník otvorí veko potiahnuté kožou v odtieni Navy Blue, objaví všetko potrebné na prípravu a vychutnanie dokonalého koktailu. Každý prvok je ručne vyrobený na mieru tak, aby v sebe spájal estetický vzhľad s praktickosťou a zaručil tak jednoduché používanie. Dizajn najlepšie charakterizuje práve jednoduchosť a absolútny luxus. Nôž na ovocie je napríklad magneticky upevnený v drážke vyhĺbenej do dreva amerického Orecha čierneho, čo zaručuje jeho bezpečné uloženie a prepravu. Po otvorení piknikového koša Hamper sa automaticky zapne príjemné zabudované osvetlenie, ktoré sa odráža od zrkadlových povrchov a navodzuje atmosféru luxusného koktailového baru.


Každý prvok je premyslený do najmenšieho detailu a dokonale prepracovaný. Ak sa majiteľ rozhodne pripraviť svojim hosťom malé pohostenie, v spodnej časti koša vedľa vedierka na ľad nájde dve misky a v diskrétnych zásuvkách zase recepty a jemné bavlnené obrúsky. Vrchná časť koša Hamper s pohármi, dekantérmi a šejkrom je vyzdobená kožou vo farbe Golden Sand pre jej energický tón. Vhodne ju dopĺňajú prvky z lešteného hliníka.

Menšie náčinie ako drvič s povrchom z amerického Orecha čierneho či cedidlo s vyrytým monogramom „RR“ je bezpečne uložené v špeciálnej výsuvnej priehradke, ktorú možno uzamknúť, keď sa práve nepoužíva. V prípade potreby ju môžete jednoducho vytiahnuť pomocou pántu.

Automobily Rolls-Royce sa vyrábajú z najvyberanejších materiálov od najlepších svetových dodávateľov. Táto filozofia sa uplatnila aj pri výbere výrobkov zo skla. Theresienthal, najprestížnejší európsky výrobca skla, ktorý svoje produkty dodáva mnohým kráľovským dvorom na starom kontinente, bol vybraný pre svoj jedinečný prístup k ručnému remeselnému spracovaniu.

Pre používanie preverených postupov, pri ktorých sa sklo fúka do foriem z bukového dreva, aby malo výnimočne hladký povrch, trvá výroba pohárov jeden mesiac. Mnohí remeselníci, ktorí pracujú pre Theresienthal, sú vo svojej rodine predstaviteľmi už piatej generácie sklárov. Dotyk ľudskej ruky v každej fáze výrobného procesu zaručuje, že žiadne dva poháre nie sú úplne rovnaké – líšia sa takmer nepostrehnuteľnými detailmi, za ktoré vďačia majstrovstvu svojich tvorcov.

Exkluzívnou ozdobou pohárov vyjadrujúcou ich delikátnosť je platinová obruba.

Ukážkové servírovanie zaručuje sklenený podnos, diskrétne a bezpečne umiestnený pod integrovanou drevenou doskou na krájanie, vďaka ktorému si hostia vychutnajú drinky podávané v dokonalom luxuse príznačnom pre Rolls-Royce. Čerešničkou na torte je kniha s návodom na prípravu koktailov inšpirovaných výnimočným dedičstvom tejto prestížnej značky.

Vyrobí sa len 15 jedinečne prepracovaných košov, čo zaručuje ich exkluzívnosť. Záujemcovia sa o ne môžu uchádzať prostredníctvom niektorého zo 130 dealerstiev značky po celom svete.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2014 celosvetový predaj v objeme približne 2,118 milióna predaných automobilov a 123 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.co

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť