Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI inšpiruje Pitti Generation(s) na Pitti Uomo 89.

MINI aj tento rok potvrdzuje spoluprácu s Pitti Immagine: obe spoločnosti rozvíjajú sériu spoločných projektov a spája ich aj rovnaká vášeň pre hľadanie inovácií, vrodený zmysel pre detail, kvalita, vôľa napredovať a schopnosť predbehnúť dobu

MINI
·
Brands
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~504,12 KB)
  
Photos(17x, ~130,14 MB)

San Donato Milanese.

MINI aj tento rok potvrdzuje spoluprácu s Pitti Immagine: obe spoločnosti rozvíjajú sériu spoločných projektov a spája ich aj rovnaká vášeň pre hľadanie inovácií, vrodený zmysel pre detail, kvalita, vôľa napredovať a schopnosť predbehnúť dobu.

 

Nové MINI Clubman inšpiruje Pitti Generation(s).

Pri príležitosti osemdesiateho deviateho ročníka Pitti Uomo MINI predkladá svoju exkluzívnu interpretáciu témy Pitti Generation(s), sofistikované zosobnenie detského ihriska, a vytvára MINI Gentleman’s Playground. Ihrisko s elegantným a rafinovaným dizajnom sa inšpiruje charakteristickými prvkami nového MINI Clubman, posledného prírastku v novej generácii modelov MINI a spája dve fázy života: detstvo a dospelosť. MINI Clubman je miesto pre rodinu a zábavu pre všetky vekové kategórie, schopné dať vyniknúť inštinktu, autentickejšie vyjadriť vlastnú identitu a priniesť pocit úplnej bezstarostnosti na hojdačke alebo kĺzačke.

 

MINI a Pitti Immagine spolu pri objavovaní nových talentov.

Pri príležitosti Pitti Uomo 89 – referenčnej medzinárodnej prehliadky pánskejj módy a trendov súčasného životného štýlu – sa MINI a Pitti Immagine vždy spoja, aby podporili svet medzinárodnej módy. Od 12. do 15. januára 2016 bola Fortezza da Basso vo Florencii prvýkrát miestom konania projektu The Latest Fashion Buzz.

 

Projekt je výberom talentovaných medzinárodných dizajnérov angažujúcich sa vo vývoji novej modernej koncepcie pánskeho oblečenia, ktorá diktuje módne trendy s originálnou a odvážnou osobitosťou. Svoje kolekcie realizovali na základe DNA značky.

 


Nové MINI Clubman.

S novým MINI Clubman si MINI podmaňuje aj segment prémiových kompaktných vozidiel. Nová generácia ponúka maximálnu úžitkovosť tak pri každodennej jazde, ako aj pri dlhších cestách, všestrannosť a komfort riadenia vďaka exkluzívnej kombinácii funkčnosti a racionálnosti. Vďaka štyrom dverám a vlastnostiam zadných dverí „Split Door“, piatim sedadlám, priestrannému a všestrannému interiéru napĺňa nové MINI Clubman v osobnom, elegantnom a žiadanom štýle všetky kritériá funkčnosti, ktoré má poskytovať kompaktné vozidlo. Dospelejší charakter nového MINI Clubman dokazujú v porovnaní s predchádzajúcim modelom výrazne zväčšené rozmery, koncepcia podvozku s nezávislým zavesením kolies, kvalita materiálov a spracovania. Nové MINI Clubman je najväčšie MINI vôbec a prekonáva nové 5-dverové MINI o 27 centimetrov na dĺžku, 9 centimetrov na šírku a nárastom rázvoru o 10 centimetrov, zatiaľ čo sklopením operadiel zadných sedadiel delených v pomere 40:20:40 sa batožinový priestor rozšíri z 360 litrov až na 1 250 litrov objemu. S uvedením nového MINI Clubman je na trhu dostupných šesť variantov modelu s motorom s technológiou MINI TwinPower Turbo. Okrem nového MINI One Clubman a nového MINI Cooper Clubman poháňaných trojvalcovým benzínovým motorom s výkonom 75 kW (102 k) a 100 kW (136 k) debutuje nové MINI Cooper S Clubman so štvorvalcovým  benzínovým motorom  s výkonom 141 kW (192 k). V novom MINI One D Clubman dosahuje trojvalcový naftový motor výkon 85 kW (116 k). Okrem toho debutujú dva 4-valcové naftové motory s výkonom 110 kW (150 k) v novom MINI Cooper D Clubman a s výkonom 140 kW (190 k) v novom MINI Cooper SD Clubman.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.co

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť