Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

Atraktívna roadshow BMW Generation X Tour prichádza do Bratislavy.

BMW Group Slovakia pripravila pre existujúcich a potenciálnych zákazníkov a fanúšikov BMW roadshow zameranú na novú generáciu BMW X1. Nové BMW X1 prišlo na trh len pred niekoľkými mesiacmi a v rámci týchto verejných testovacích jázd chce naplno predviesť svoje vlastnosti, výbavu, ale tiež typickú radosť z jazdy, ktorá je v špecifickom poňatí prítomná v každom vozidle BMW.

F48
·
BMW
·
Brands
·
X1
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(1x, ~5,16 MB)

BMW Group Slovakia pripravila pre existujúcich a potenciálnych zákazníkov a fanúšikov BMW roadshow zameranú na novú generáciu BMW X1. Nové BMW X1 prišlo na trh len pred niekoľkými mesiacmi a v rámci týchto verejných testovacích jázd chce naplno predviesť svoje vlastnosti, výbavu, ale tiež typickú radosť z jazdy, ktorá je v špecifickom poňatí prítomná v každom vozidle BMW.

 

 

Roadshow má symbolický názov BMW Generation X Tour, ktorý evokuje, že ide o moderne navrhnutý automobil pre všetkých, ktorým klasické automobilové kategórie nestačia. V rámci kapacity sa môže prihlásiť každý po vyplnení formulára na www.bmw.sk , resp. http://sk.embrace-bmw.com/home/ .

 

V Bratislave bude súčasťou BMW Generation X Tour jazda po okolí, kde vodiči naplno nasajú atmosféru a vychutnajú si jazdné vlastnosti nového BMW X1.

V takzvanej parkúrové sekcii sa vodiči budú môcť dostať až k vysoko posadeným limitom BMW X1 a pocítiť, že aj zásluhou inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive je tento automobil v každej jazdnej situácii a za každého počasia mimoriadne stabilné. Špeciálny priestor bude venovaný práve pohonu všetkých kolies BMW xDrive, ktorý dokáže aktívne meniť rozdelenie hnacieho momentu podľa aktuálnych jazdných podmienok.

 

Roadshow BMW Generation X Tour 2016 sa uskutoční od 5. do 8. februára na priestranstve medzi nákupným centrom Eurovea a divadlom Malá scéna v Bratislave

 

 

 

V skratke o BMW X1

Nová generácia globálne úspešného modelu BMW X predstavuje nástupcu predstaviteľa v kompaktnom prémiovom segmente, ktorý si pripísal viac ako 730 000 predaných kusov.

 

Dizajn karosérie nesie charakteristické znaky modelov BMW X: robustné proporcie, výrazný postoj na ceste a dynamické línie.

 

Nový interiér sa vyznačuje výrazne väčším vnútorným priestorom, lepšou variabilitou a prémiovým spracovaním, ktorým je značka BMW veľmi dobre známa.

O špičkové športové jazdné vlastnosti a nízku spotrebu sa starajú najnovšie štvorvalcové motory a nové prevodovky.

 

Nové BMW X1 využíva nový, upravený a účinnejší inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive; modely BMW X1 sDrive20i a BMW X1 sDrive18d dostanú pohon predných kolies.

 

Úplne nová technológia podvozka zaručuje špičkové jazdné vlastnosti a maximálny komfort jazdy; za príplatok budú k dispozícii systémy Variable Sports Steering a Dynamic Damper Control. Na zozname príplatkovej výbavy sa nachádza aj pruženie M Sport.

 

V štandardnej výbave sa nachádzajú ovládací systém iDrive, dažďový snímač, posilňovač riadenia Servotronic a ovládač Driving Experience Control.

 

Zoznam príplatkovej výbavy obsahuje aj prvky ako full-LED svetlomety a elektronické ovládanie veka batožinového priestoru.

 

Možnosti individualizácie: základná výbava a balíky výbav Advantage, Sport Line, xLine a M Sport.

 

Rozšírenie ponuky BMW ConnectedDrive: BMW Head-Up Display, ktorý premieta informácie priamo na čelné sklo, BMW Driving Assistant a BMW Driving Assistant Plus, Parking Assistant s automatickým priečnym aj pozdĺžnym parkovaním, navigačný systém s aktualizáciou máp cez mobilnú sieť.

 

Výroba vo fabrike BMW v meste Regensburg.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.co

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť