Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MINI, Serena Williamsová a ďalší vyzývajú na boj proti konvenciám počas Super Bowl.

Zatiaľ čo sa viac ako 100 miliónov divákov na celom svete pripravuje na 7. február, finále americkej futbalovej ligy – Super Bowl, MINI odhalil svoj hviezdny 30-sekundový spot, ktorý odvysiela počas tretej štvrtiny najväčšej udalosti televíznej reklamy v roku. Reklama je už k dispozícii na mikrostránke kampane: MINIUSA.com/defylabels.

MINI
·
Brands
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~302,74 KB)
  
Photos(9x, ~37,09 MB)

Woodcliff Lake, New Jersey.  Zatiaľ čo sa viac ako 100 miliónov divákov na celom svete pripravuje na 7. február, finále americkej futbalovej ligy – Super Bowl, MINI odhalil svoj hviezdny 30-sekundový spot, ktorý odvysiela počas tretej štvrtiny najväčšej udalosti televíznej reklamy v roku. Reklama je už k dispozícii na mikrostránke kampane: MINIUSA.com/defylabels.

 

Vytvorila ju spoločnosť Butler, Shine, Stern & Partners (BSSP), pričom obsahuje mnohé označenia, s ktorými sa značka počas rokov stretla. Jej posolstvo je veľmi silné: názov nie je dôležitý. „Defy Labels“ je založená na tom, že všetko a všetci majú svoju „nálepku“, ale záleží len na tom, ako sa k nej postavíme. V súlade s myšlienkou kampane je jej hlavným cieľom inšpirovať ľudí k tomu, aby odhodili nálepky spoločnosti a definovali samých seba.

 

„Od chvíle, kedy bolo v roku 1959 skonštruované prvé Mini, dostávalo rôzne označenia. Je malé. Je roztomilé,“ hovorí Tom Noble, vedúci oddelenia MINI Brand Communication MINI USA. „Kampaň reaguje na tieto označenia veľmi autentickým spôsobom a súčasne ukazuje ľudom, že v MINI je viac. S uvedením nového Clubmana na trh naša značka rastie, produkty sú sofistikovanejšie, a preto je načase začať novú diskusiu.

 

Značka spolupracovala s mnohými športovcami a známymi osobnosťami, aby diskusiu podnietili. Na základe podstaty kampane chcelo MINI zapojiť osobnosti, ktoré majú k značke vzťah a môžu aj hodnoverne hovoriť o prekonávaní nálepiek. V reklame sa objaví tenistka Serenu Williamsová, futbalistka Abby Wambachová, rapper T-Pain, bejzbalista Randy Johnson, skejtbordová legenda Tony Hawk a herec Harvey Keitel. Každý z nich tiež natočil sériu dlhších rozhovorov, v ktorých vyjadrujú svoj názor na nálepky. Aj rozhovory sa nachádzajú na mikrostránke kampane: MINIUSA.com/defylabels.

 

Okrem vyššie spomínaných osobností a športovcov predstaví „Defy Labels“ aj menej známych majiteľov MINI a členov pretekárskeho tímu MINI John Cooper Works, ktorí sa rozhodli byť trochu iní, a narušiť tak konvencie.

 

„Tento silný koncept využíva nové sofistikované umiestnenie značky s trochou MINI postoja, ktorý tu vždy bol,“ povedal John Butler, kreatívny riaditeľ BSSP. „Presahuje typické vystupovanie celebrít v reklame. Nesmieme dovoliť iným, aby definovali nás samotných alebo to, aké auto budeme riadiť. Nikdy nesmieme iným dať nad nami takú moc.“

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Firemné záležitosti
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Firemné záležitosti
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť