Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Slovakia · Article.

MOTO LOFT: Špeciálny formát dealerstva BMW Motorrad v štýle G. Eiffela v Ile de France.

V Gennevilliers v regióne Ile de France bolo nedávno otvorené nové dealerstvo BMW Motorrad s názvom Moto Loft. Prevádzka sídli v budove bývalého závodu s dĺžkou 70 m, postavenej v roku 1948 v štýle G. Eiffela, v ktorej sa v minulosti nachádzala autoopravovňa spoločnosti Gaz de France.

Spoločnosť
·
Brands
·
BMW Motorrad
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Photos(15x, ~85,12 MB)

V Gennevilliers v regióne Ile de France bolo nedávno otvorené nové dealerstvo BMW Motorrad s názvom Moto Loft. Je ľahko dostupné, nachádza sa 300 m od obchvatu A86, len 10 minút autom od vonkajšieho mestského okruhu. Prevádzka sídli v budove bývalého závodu s dĺžkou 70 m, postavenej v roku 1948 v štýle G. Eiffela, v ktorej sa v minulosti nachádzala autoopravovňa spoločnosti Gaz de France.

Iniciátorka tohto ambiciózneho projektu, Cécile Mayetová, predstavila nový koncept a prístup. Je milovníčkou dvoch kolies, no ani svet automobilov jej nebol cudzí. Venovala sa móde a teraz sa vracia do sveta motocyklov. Dealerstvo sa presne nesie v duchu motta BMW Motorrad „Make Life A Ride“. Tento koncept spája v sebe feminizáciu sveta motocyklov a prechod do životného štýlu. Motocykel dnes nie je iba dopravným prostriedkom, ale aj spôsobom života s jasne danými pravidlami.

Neobvykle veľká plocha 1200 m2 s fantastickým výhľadom dáva bavorskému konštruktérovi možnosť plne preukázať svoju tvorivosť, ktorá v zákazníkoch podnecuje predstavy o budúcnosti značky. Čo sa týka technického hľadiska, dielňa je prepojená so showroomom. Zákazníci tak môžu sledovať prácu v dielni, vďaka čomu sa automechanici stávajú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života dealerstva.

Myšlienkou tohto konceptu je poskytovať špičkovú technológiu v uvoľnenej, elegantnej a priateľskej atmosfére, napríklad posledný model NineT je toho jasným príkladom. Salón návštevníkov okamžite osloví. Nie je to len čakáreň, ale skôr priestor, kde sa zákazníci môžu stretnúť, uvoľniť sa, dať si kávu, porozprávať sa o svojej spoločnej záľube a pritom si niečo prečítať či využiť pripojenie WiFi. Obchod s príslušenstvom, ktorý plynule prechádza do showroomu, láka zákazníkov na nákup.

Priestory určené na dočasné expozície umelcov slávnostne otvoril fotograf Götz Göppert, ktorý tu vystavuje 6 veľkoformátových fotografií s témou BMW Vintage.

 

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

www.bmwgroup.com

Facebook:  http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:  http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:  http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+:  http://googleplus.bmwgroup.com

 

BMW Group Slovakia

Milan Stupka

Corporate Communications Manager

Mobil: 00 421 903 28 34 97

E-mail:  milan.stupka@bmwgroup.com

Média web stránka:  www.press.bmwgroup.com

Article Media Material.

My.PressClub Prihlásiť
 

BMW Group Streaming.

DETROIT MOTOR SHOW.

Here you can see the webcast of the BMW Group press conference at the North American International Auto Show 2018.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Špecifikácie vozidiel.
Tue Jan 31 10:38:00 CET 2017
F49
BMW
BMW Group vydalo Sustainable Value Report 2015.
Wed Mar 16 15:24:09 CET 2016
Spoločnosť
Výročná správa BMW Group za rok 2015.
Wed Mar 16 13:05:24 CET 2016
Spoločnosť
Štvrťročný Report do 31. marca 2009
Fri Nov 09 09:42:37 CET 2012
Finančné aktivity spoločnosti, Fakty a Čísla
BMW Group zostalo na jeho ceste rastu v Číne
Fri Nov 09 09:31:46 CET 2012
Predaj a marketing
Show all

Add your filter tags.

Tlačová správa
Press Kit
Prejav
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Prihlásiť